|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje si, Cipresa?
22.8.2005 21:03:41   
lana 5
:zmeden: Punce, mene pa mal skrbi, kaj je z našo Cipreso in njenim Žigom????? Upam, da sta OK in da se doma cartajo in da zato nima časa.

P.S. Sem dodala še nekaj slikc nasega Luke.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kje si, Cipresa?
22.8.2005 21:17:17   
CIPRESA
O lana sem ravno uspela najti toliko časa da se oglasim ker prej ni in ni šlo. Si morte nislit da sem imela danes cel dan ugasnen računalnik ja to naredijo naše bebike.

Z našim Žigom smo se danes zjutraj odpravili nazaj na pediatrično kliniko in po eni uri čakanja na izvide so nam povedali da je naš Žiga pridelal točno 100 trombocitov in da gre lahko domov. Naslednji teden v četrtek imamo sicer še kontrolo ampak naj bi se sedaj pa uredilo in naš Žiga je zaenkrat ZDRAV.

Danes sem se pa šele res oddahnila in hvala bogu da se je vse lepo ozteklo. Sedaj pa sledi crkljanje!!!

CIPRESA

(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kje si, Cipresa?
22.8.2005 21:19:58   
CIPRESA
Sem si še ogledala Luka - pravi frajarček, že sedaj zna pozirat za slikice.


(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kje si, Cipresa?
22.8.2005 21:28:20   
lana 5
:bravo: Super, samo da sta OK!!!:bravo:

Veš, tudi jaz vedno težje najdem čas za računalnik. Sicer grem vsak dan pogledat kaj je novega, za pisanje pa mi običajno zmanjka časa.

Želim ti lepe trenutke z malim.

No, sedaj pa naj se javi še Lona 13; da "vidimo" kako sta on in Nejček.

(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kje si, Cipresa?
22.8.2005 21:28:49   
cmokec
:rozica::rozica::bravo::bravo: Žiga, dobrodošel doma. :bravo::bravo::rozica::rozica:

(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kje si, Cipresa?
22.8.2005 22:56:12   
tinčica
o kok sem vesela, sedaj se pa lepo stiskajta in crkljajta.

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?