|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 9:31:10   
petka
Hojla!!!

Kako ste kaj danes?
Jaz sem včeraj povedala svoji sestrici, moj :love: pa svoji.
Rada bi sporočila še svoji mami, pa ne vem kako naj se tega lotim :zmeden:. Saj vem, da bo vesela ampak vseen ne vem kako naj povem.
A ste ve že povedale???

Za ostale bova pa še malo počakala, vsaj do 1.9., ko imam pregled. 2.9. imamo namreč eno veliko zabavo, ko ima moja mami 50 let in jaz ne bom nič pila, kar bo zelooo sumljivo (sem drugače namreč blazno žurerski tip :ups:)

Pište kaj, jest takooo težko delam :zaspan:



Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 9:40:51   
lizbona
hojla!
tudi jaz sem v službi, pa bi raje bla na kakšnem sprehodu, ker je danes takooo lep dan. :metulj:
midva sva staršem že povedala in je blo veselje res veliko...
malo mi je nerodno:), ampak včeraj sem šla spat ob 9h :muca:, noro, zdelo se mi je, kot da je ura najmanj polnoci...to je tudi skoraj edina težava (poleg odhoda na wc na 15 minut:):):)), da bi kar naprej samo spala...
aja, pa še napihnjena sem, še vedno. a se še kateri to dogaja? jaz namreč manj jem kot prej, ker mi ne paše in sem hitreje sita, ampak tiste malo ožje hlače pa komaj zapnem... vem pa tudi, da se mi zdaj trebušček še ne bi smel poznati, ker še ni čas za to, tko da se mi res zdi hecno...
:miska::miska::miska:

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 10:06:38   
Nattka
Hoj!

In še ena :nosecka:, ki čaka na april, ki je še tako zelo daleč 8)
Tudi jaz sem nekje v petem tednu in zenkrat se dobro počutim. Kaj pa vidve. A vama je že kaj slabo, al pa se kako drugače počutita.
Midva staršem še nisva povedala, nameravava ta vikend.
Kako povedati? Jaz ne mislim preveč komplicirati. Itak vem, da bodo veseli.
Za kakšen kozarček vina, pa menda ni take panike, če ga popiješ, samo da ne bo preveč:)-
Če pa ima mama rojstni dan, ji pa za darilo povej še veselo novico.
Pa lepo praznujte:torta:

pozdravčki, Nattka:nosecka::sloncek::kuza::miska:


(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 10:24:15   
DrejcDrejc
Evo še mene, tudi iz službe, zadnji mesec nisem več ravno pri stvari in ves čas kukam po nosečniških straneh.

Moji mami sem že povedala, pa je bila seveda ful vesela. Zdaj jo že skrbi, take so pač mame :)
In babica že tudi ve, ji je kr sapo zaprlo, je rekla, da zanjo sem še zmeraj tista 17-letna punčka in zdaj jo skrbi zame, ker ve, da bom imela veliko skrbi. Nenavadna reakcija, moram priznat...
Starši od mojega :love: pa še ne vedo, čakam na prvo slikico septembra. Sestra mojega :love: ima novembra že rok in bodo v roku pol leta potemtakem profitirali dva vnuka, kar je pa že huda novička!

Pa še o počutju... še zmeraj isto - slabosti čez cel dan, pa če jem veliko, malo ali nič, tu in tam bolečine v trebuhu kot pred M, prsi rasejo in so občutljive, utrujenost, ... Pa da ne bom jamrala kot stara baba - juhu, pikica mi to dela!
:bravo:



(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 10:27:20   
reni08
Ojla punce :nosecka:

jaz imam pa danes pregred pri G, je komaj sedaj prišel iz poletnega dopusta, komaj čakam.

Drgač pa sem tudi jaz ful ful :zaspan: utrujena in komaj zdelam 8 ur dela. Zvečer hodim spat okrog 9ure, ker enostavno ne zdržim več.
ta teden pa mi je začelo delat slabo, sploh nič ne jem. Zjutraj ne mi kazat nič, z advanajsto pa grem na eno župco, več ne morem. zvečer se ma mal odpre apetit.
ma se splača mal potrpet za malo :duda:.
Noseča sem po mojih izračunih 6 teden, me zanima če dobim že slikico pri G, kake izkušnje imate vi s prvimi pregledi.

Punce bodite fajn in pazite na :duda:

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 10:35:42   
petka
Mi lahko katera posreduje kakšne dobre linke o nosečnosti (karkoli), pa kakšno literatuto, revije...

Mene tut zdej vseee zanima 8)

men ni nič slabo, samo napihnjena sem, ves čas lačna pa še glivice me že zdej tam spodaj napadako :zmeden:

Mam šele naslednji četrtek ginekologa, a mislite da lahko počakam, pa si v lekarni kupim samo tiste boraksove svečke - ker mam s tem že itak cel življenje probleme, tako da nič novega :(, sam da je zdej imunski sistem še bolj občutljiv.

Ampak drugače sem pa fullll srečka :nosecka:

pridne bodte

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 10:36:27   
Anonimen
no js tut čist frišna aprilčica. zadbji dan vrjetno :) drgač pa noseča že drugič.

povedala doma še nisem..staršem mislim in ker imam v nedeljo piknik za moj roj dan, ki sem ga mela včeri (:roza: je bilo najlepše darilo 9nebesa) bova staršem ki bodo vsi napikniku povedala takole..v soboto greva itak v šoping za cunje za našo dušo in bova kupila še en mini pajacek. pol bova pa itak mal pokazala kaj sva za tiso kupila, pol na konc bom pa še tamal pajacek vn potegnla ..pa bojo vrjetn vsi rekl zakva pa ta mali pajacek? za našo novo bebo :) hehe!

drgač sem pa v prvo povedala tko da sem kupila knjigo hura vnučka imam in not napisala posvetilo in jo pri enem kosilu dala. je ful vžgalo :) mat je jokala fotr je pa kuj po vin letu za nazdravt :)
lp, lara

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 10:50:22   
Nattka
Petka,
"literatura" je že tale RR, kjer se res lahko ogromno naučiš in najdeš veliko koristnih informacij.Drugače pa mi je prijateljica ravno včeraj dala lansko revijo Nosečnost. Notri najdeš skoraj vse, kar te zanima. Letos je zunaj že nova revija Nosečnost in porod, ki je posebna izdaja revije Mama. Stane pa 890 Sit.
www.mama.si je tudi link.

Glede tvojih problemčkov pa ti svetujem, da ne uporabljaš nobenih svečk, preden se ne posvetuješ.

Ajdi,
Nattka:metulj:

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 11:04:46   
Katjusa
Punce zdravo!

jaz se pocutim se vedno cist obicajno no zjutraj ob sedmih me je obsla ena slabost tolk da me je spomnla da se res nekaj dogaja..... Drgac pa me prsi se nic ne bolijo a je to normalnoza pet tednov in pet dni?
Drgac sem pa doma uzivam absolventa sicer me cakajo 4 izpiti in diploma in upam da mi bo to ratal nardit se v septembru vsaj izpite diplomo lahko delam tud pozimi.... tko da sem po eni strani kr vesela da se mam kak izpit da mi cas malo hitreje tece....

Drgac pa smo mi doma ze povedal ker moji starsi so tak vesdl da se neki dela in so ze trepetal z nami.... Od mojga starsem sma pa tud povedala in sem bla ful vesela ko sem vidla to sreco v njihovih oceh:)-

Drzte se in uzivajte nosecnost:)-

LP Katja

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 11:07:33   
DrejcDrejc
http://pregnancy.about.com/cs/pregnancycalendar/l/blwbw.htm - nosečnost po tednih, tole je meni ful zanimivo

http://parenting.ivillage.com/pregnancy/0,,nc26,00.html - še ena taka

http://www.pregnancyguideonline.com/ - spet, te si nisem še niti ogledala, a deluje tudi zanimivo

http://www.pregnancy-info.net/pregnancy_first_trimester.html - nekaj o utrujenosti itd.

http://pregnancytoday.com/ - tu ti za vsak dan posebej piše... malo bla blaja, ampak kaj pametnega vmes

Bo dovolj? 8)

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 11:13:36   
petka
veš da bo :)-

si me kar za nekaj časa zaposlila

jest sm najdla še tole, v hrvaščini...
http://www.iskon.hr/bebe/tjedni/page/2002/09/09/0408006.html

baj 9nebesa


(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 11:14:54   
Anonimen
Jurto punce nosečke.

Lara, a potem bova skupaj lovili zadnji dan Aprila? Meni tudi tako kaže.
Jaz pa nimam kakih posebnih nosečniških znakov, razen prsa so mi zrasla in so napeta, zgledajo kot dva silikonska balona:)-:)-:)-:)-:)-:)-. Pa v križu me boli konstantno. To je pa vse, slabo mi ni, utrujena tudi nisem (razen da sem šla včeraj ob pol desetih spat).
Midva nisva še nobenemu povedala, razen dragi prijateljici, ki je komaj čakala, da se mi bo prikazal plus. Staršem bova povedala potem, ko bosta prva dva meseca okoli in bom imela prve preglede čez. Zaenkrat je pa to še najina majhna skrivnost.

Katjuša, dobro opravi izpite!

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 11:29:55   
kajča
ojla še ena aprilčica. Moji domači že vsi vedo, povedala sem jim ravno preden so odhajali na morje in sem jim napisala listek:

Dragi bodoči babica, dedek in teti, lepo se imejte na morju.

lp,

srečka :nosecka:

Mami se je od veselja skor zmešalo in ta listek hrani kot zaklad. V službi še ne vedo, pa mislim povedat šele čez kakšen mesec.

Kajča, 8t5d

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 11:36:08   
lizbona
petka, z vagitoriji z boraksom ni težav, jaz jih imam tudi in ko sem bla včeraj na prvem pregledu pri G, sem jo še enkrat vprašala in je rekla, da to lahko brez panike vzamem, kadar hočem (prej sem pa že tudi v lekarni preverila pa tudi, ko smo še delali na :duda:, mi je rekla da to pa lahko jemljem, tudi če zanosim)...

pa - pa :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 11:37:52   
lizbona
lara, VSE NAJBOLJŠE !!!!:darilo::darilo::darilo:
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 11:55:33   
Anonimen
lizbona hvala!

ankica: js tut nobenih znakov. sam M zamuja :) isto je blo prvič...cela nosečnost brez problemov.
iz kje pa si ankica?

lara

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 12:04:38   
*zvezdica*
še ena aprilčica se javlja :)

Lara midva sva za staše uporabila tvoj način in kupila knjigico Hura vnučka imam....ja to se jim je čist mešalo...mami kar povsod knjigo sabo vlači pa jo kaže vsakemu ki ima 5 minutk časa...in kaže posvetilo:)...res je bla to super ideja!

Drugač pa tud jaz nimam nobenih znkov...če ne bi bilo :modri: sploh ne bi vedla da sem noseč...edio joškice so mi že mal zrasle...huraaa:bravo:...moj :love: je navdušen!

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 12:06:54   
Anonimen
hehe no super da se je obneslo. js kr komi čakam nedelo da vidm te ksihte ko bom vn potegnla mini pajacka :)) hihi! :)-

joj js se pa spet povečave joškov kr mal bojim. že zdej mam balone pol so pa cele mlekarne :((

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 12:17:05   
Anonimen
Lara, sem iz Ljubljane. Pa ti?

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 12:19:03   
Katjusa
Punce kaj je kej narobe ce prsa nic niso napeta pa nic ne rasejo.... No moje so tak ze prevelike:)- sam zdej me je pa zacel mal skrbet k mate vse s prsi "tezave"
Ze tak sem vceraj test ponavljala k nisem verjela da je res k nimam nobenih posebnih znakov razn obcasne napihnjenosti.... pocutim se tak k par dni po M sam te ni blo pa dva testa sta ze bla z tako debelima crtama:roza::bravo:
a je katera k nima nobenih sprememb na prsih! Mogoce je pa se prehitro za to 5t5d:zmeden:

lp Katja

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 12:23:58   
Anonimen
lara iz kranja :)

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 12:24:49   
Anonimen
katjuša js nimam še nobenih sprememb na seb. tut prsa so še čist taka kot so bla. edin mozolasta nism kar sem ponavad ful pred tardečo!

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 12:26:08   
DrejcDrejc
Katjuša, vsako telo je unikatno in drugače sprejema nosečnost. Se najde kakšna punca, ki sploh nima nobenih znakov, potem pa kakšna, ki jih ima čisto vse možne. Ti se nič ne sekiraj, kvečjemu bodi vesela, da je temu tako. Prav nič ni lepo, če že prvi mesec ne moreš spati na trebuhu zaradi bolečih jošk! Pač imamo različno občutljive "balkone", al bolijo, al so napeti, al so mehki al so trdi, al rastejo al ostanjeo isti, al potemnijo al ne, ... pri vsaki malo drugače.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 12:30:14   
Anonimen
Katjuša, nič ni narobe, če nimaš napetih prsi, enim se šele kasneje povečajo. Tako kot ene imajo napete prsi pred M., druge pa čisto nič. Smo si različne, enim je slabo, drugim ni, ene boli glava, druge ne. Pravzaprav ni nekega univerzalnega znaka za nosečnost, nekatere imajo celo M. Jaz se sama sebi ne zdim prav nič noseča in niti ne bi vedela, če ne bi testa naredila.

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 12:40:52   
Katjusa
Punce hvala ste me ze kr pomirle tak k ste me prestrasle tak ste me pomirle sem ze misla da je kej narobe sej veste prva nbosecnost je vedno polna dvomov strahov vprasanj! Ceprav dvomim da je v drugo kej drgac....
lepo se imejte in ostanite take rozice:rozica::rozica::rozica: Prav fino je ko lahko nekoga vprasas ce te kej zanima.... Si ne predstavljem nasih mam pa babic kak so lahko zdrzale sploh vcasih se je o tem dosti manj govorilo.... Blagor jim!

LP Katja

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?