|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje ste kupile kombinezone
24.11.2005 13:32:03   
*HONEY*
POZDRAVLJENE!

Ne vem več kje naj še iščem v Mb te kombinezone za hčerkico staro še ne 2 leti. Snega polno mi2 pa se ne morema valjat po njemuser posted image user posted image
Babycenter,Zara,ariel,aladin...groza nič pametnega. POsebej hlačke in bundice ja..amapk kombinezone v celem pa nikjer nič pametnega...

Ve mogoče katera če imajo št. 3 ali pa 4 v kakem hervisu ali pa gigašportu,elan trgovini???
V Zari sma našle enega full dobrega pa ji je bla še 4premala,večjega pa niso meliuser posted image

Lani smo pa kombinezon imeli,pa je bil sneg tak pozn...

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje ste kupile kombinezone
24.11.2005 13:41:45   
malika
Poglej še v Intersportu(Mercator), tam sem jih včeraj na hitro videla. Pa spar je imel prejšnji teden neko ponudbo zunaj za 3500 sit, samo kak zgleda v živo pa ne vem.
Drugače pa imamo mi dvodelnega. Hlače na naramnice in bundico H&M

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje ste kupile kombinezone
24.11.2005 13:42:47   
malika
Honey, midve pa si lahko preko Drave mahava (Ruše) user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje ste kupile kombinezone
24.11.2005 13:55:32   
Metuljčica04
Pozdravljena!
Enak problem je bil pri nasuser posted image Pregledali vse otroške trgovine v Mb in ostale pa nič.Do enega leta in od treh let dalje izbira velika,vmes pa niiiiiič punčkastega,za fantke ja ali pa cena visoka(15.000 sit).Bili smo že obupani in razmišljali za nakup čez mejo (za en pajac za deklico staro dve letiuser posted image )Pol pa smo le odkrili v baby centru v Cityu punčkastega,roza,s mucasto kapuco,rokavičke zraven,št.92,cena 7.590,00.Ampak bil je zadnjiuser posted image .Mogoče pa imajo še kje drugje v baby centru,ne vem povedat,pojdi pogledat.


L.p.!user posted image

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje ste kupile kombinezone
24.11.2005 14:11:40   
Anonimen
V Hervisu in Interšportu jih imajo. Sicer bolj športne, seveda, ampak so.

(odgovor članu Metuljčica04)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje ste kupile kombinezone
24.11.2005 14:26:52   
*HONEY*
Zdaj počakam da se zbudi in potem grema v napad na trgovine...pa ne grema prej domov prej ko ne dobima kombinezonauser posted image user posted image
Samo Nike se mi smili,ker njej potem ni tolko zanimivo,sploh ko se začne pomirjanjeuser posted image

Hej malikauser posted image  res si lahko,ker sem direktno čez Dravo,na hribčku,nasporti dušike(btw-full dober razgleduser posted image  )...

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje ste kupile kombinezone
24.11.2005 14:37:45   
Anonimen
Jaz sem ga lani v Mercatorju na razprodaji za tri tisočake. Je pa ful v redu, ravno danes ga je oblekel za v vrtec, pa št. 6, tako da bo še za drugo leto user posted image user posted image

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje ste kupile kombinezone
24.11.2005 14:47:48   
rainbow
 V Intersportu so imeli prejšnji teden številko 92, mislim, da bi bil tvoji prav; večjih pa niso imeli za mojo. Mi smo še tudi v iskanju, ki se bo končalo danes, upam; gre mama na lovuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje ste kupile kombinezone
24.11.2005 16:00:34   
pety78
Punce, daj javite, kje jih boste kupile. Mi ga tudi iščemo in sicer za fantka, številko 62, mogoče pa celo 68.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje ste kupile kombinezone
24.11.2005 16:01:15   
pety78
Aja, pa v Ljubljani. MB mi je predaleč. :)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje ste kupile kombinezone
24.11.2005 16:05:44   
ZARA
Toy's  v Avstriji, 29 EUR, dvodelni...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?