|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje ste se poročili?
19.6.2006 17:30:54   
pot
Zanima me predvsem kje ste se poročili tisti ali vaši prijatelji n znanci, kjer ni šlo vse po tekočem traku, mogoče malo bolj neobičajno, kje zunaj... preprosto in brez večjega pompa?
Mogoče na kakšnih lepih ruševinah gradu? Na morju, sem nekje prebrala, da na pomolu v Piranu?
Ali obstaja kak matičar, ki te poroči kjer želiš?

Hvala za vse odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje ste se poročili?
19.6.2006 20:40:40   
Dejča
Midva sva se poročila zunaj - v parku Vile Herberstein v Velenju in je bilo super!!! Kolikor vem, se je od leta 2005 dalje po zakonu možno poročiti kjerkoli si želiš (v SLO). Kako pa je v praksi, pa ne vem - saj veš, kakšni birokrati so še po javni upravi user posted image .

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje ste se poročili?
19.6.2006 21:34:27   
sazi
Znanca sta se poročila na pomolu v Piranu, ampak pojma nimam, kje in kako sta to uredila. Najbrž s Piranskim matičarjemuser posted image

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje ste se poročili?
19.6.2006 21:39:03   
Anonimen
midva sva se hotla na brdu pri kranju zunej na račjem odtoku. pol se pa kr naenkrat ni več dal tm poročit. ne vem kako j ezdej. pol sva se pa ma vili bistrci pri tržiču tut zuni in je blo luštn!

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje ste se poročili?
19.6.2006 22:04:48   
Minkaa
na prostem v parku Zdravilišča Laško

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje ste se poročili?
20.6.2006 0:34:45   
Margareta
Na hribu.
Sva pa takrat - leta 2003 potrebovala dovoljenje Upravne enote. (predhodno sva napisala prošnjo), pa malo več sva plačala za sklenitev zakonske zveze, ker je bila izven uradnih prostorov.



_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje ste se poročili?
20.6.2006 5:42:32   
Lunca1
Lara možno je, samo je pa tudi solidno zasoljeno.

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje ste se poročili?
20.6.2006 17:56:42   
pot
koliko je pa to približno zasoljeno?user posted image

kje ste se pa ostali poročili?user posted image

< Sporočilo je popravil nasapot -- 20.6.2006 17:58:29 >

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje ste se poročili?
20.6.2006 18:06:21   
koala
Možev sodelavec se je poročil na splavu in moram rečt. da so jima flosrji pripravili zanimiv program. Je bilo lušno.

In ja lahko se poročiš kjerkoli hočeš.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje ste se poročili?
22.6.2006 20:06:22   
frrrr
na lj gradu sred tedna (včeraj user posted image ) v ožjem družinskem krogu + priči -> luštno, sproščeno , preprosto... naredili še nekaj simpatičnih fotk na gradu in šli v restavracijo na odlične zrezke.
nisem še bla na boljši poroki user posted image mislim, da bom tut vnukom o njej govorila user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje ste se poročili?
22.6.2006 21:24:57   
pot
Čestitke, frrrr! user posted image
Koliko sta pa okvirno dala za tako poroko z zrezki vred? Pa seveda obleko, s srebrnimi prstani...

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje ste se poročili?
22.6.2006 21:28:33   
pot
koala, kje, na katerem splavu pa sta se poročila?

A je drugače kakšna ura, od - do kdaj se naj bi poročalo?

Kje pa dobit takšne matičarje, ki bi te bili propravljeni poročiti kjerkoli si želiš? Imate kakšne izkušnje?

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje ste se poročili?
25.6.2006 23:17:39   
frrrr
stroške v gostilni so si starši porazdelili brez najine vednosti.
fanta sva oblekla v nova oblačila... vendar bi jih bilo v vsakem primeru potrebno nabavit... sama pa sem obleka obleko, ki jo je sešila tašča.
prstani, šopek, prijava za poroko, hrana in pijača za postrežbo doma, spominčki za goste, ki sem jih delno naredila sama = mau čez 30 jurjev

v začetku je bila v načrtu poroka s pričami in konec... potem pa so bili starši malce užaljeni in svase odločila, da lahko (glede na to, da je nama vseeno) vsaj njim ustreževa... in potem so vsi navalili z darili, ki jih nisva pričakovala in naredili iz same poroke profit za naju... kaj čmo user posted image pritoževat se glih ne moreva za njihovo ljubezen, kajne? konec koncev smo vsi srečni in zadovoljni user posted image



(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje ste se poročili?
26.6.2006 10:37:29   
smokva
V Kamniku je cena, ce se zelis porociti izven uradnih prostorov, cca. 35000 sit. V primeru, da se se kak par poroci na isti dan, tudi zunaj uradnih prostorov, se stroski razdelijo. Opravno takso placas dvakrat po 7560 sit, enkrat za prosnjo in drugic za vlogo.

Vse ostalo je odvisno kaj si zelis. Ce imas konkretno ohcet, ne vem 60 in vec ljudi, pa recimo hoces imet profesionalni bend, te samo ta lahko kosta tisoc evrov. Konkreten šopek za nevesto in tri tamale za zenina in price pridejo tam od 15 do 20 tisoc. Hrana je lahko od 5.000 na osebo do 10.000, ekstra se ponavadi placuje pijaca. Pol je tu se obleka, pa njegova obleka, po moznosti fotograf (od 60 tisoc nadalje), torta (600 sit po kosu, glede na stevilo oseb), konfeti,... Mali miljon stvari.

Ne se prestrasit, ker sem pisala res cene na katere sem jaz naletela. Pol se pa seveda odlocis po svojih zeljah in zmoznostih. Vse lahko skombiniras, da pride konkretno ceneje. Npr. kak prijatelj kot fotograf, domača torta, pri sivilji ali doma sesita obleka, gostilne ponavadi tudi ne zaracunajo najemnine, ce pripeljes svate k njim jest. Drugje seveda mastno zaracunajo gostinsko uslugo.

No, to je z moje strani - pa vso sreco!  

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje ste se poročili?
26.6.2006 13:27:29   
Goldy
Midva sva se civilno poročila na Ohceti po stari šegi na Pivu Cvetje v Laškem. Totalno drugače. Cerkveno poroko pa sva imeli v eni majhni lušni cerkvici.

Tudi midva sva morala plačati upravno takso za obred izven uradnih prostorov, a je znašala samo 4.250,00 SIT, tako da mi je mi je cena za poroko v Kamniku precej visoka.

Matičarji v Laškem ti pomagajo in organizirajo poroko, kot si zamisliš (če je le v okviru njihovih pristojnosti). Moja prijateljica se je poročila na Laškem gradu Tabor v srednjeveških oblačilih. Tudi drugače.

Lepo preživite še en izjemno vroč dan!

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje ste se poročili?
26.6.2006 16:15:52   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: nasapot

koliko je pa to približno zasoljeno?user posted image


Račji otok 90000, grad Brdo 200000 - to je samo ceremonija, vse ostalo je ekstra.




< Sporočilo je popravil puncica -- 29.6.2006 20:34:07 >

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje ste se poročili?
26.6.2006 16:18:40   
Lunca1
Midva sva se poročila v soboto v Polhograjski graščini. Poroka je notri, nazdraviš pa zunaj v parku.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje ste se poročili?
26.6.2006 20:25:38   
LARIKA
Na gradu Bogenšperk. Bilo je lepo, prehitro, preveč po tekočem traku. Srečaš vsako nevesto, druge svate,...

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje ste se poročili?
26.6.2006 21:32:22   
Anonimen
Na gradu Snežnik

(odgovor članu LARIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje ste se poročili?
27.6.2006 14:30:36   
Anonimen
Delam na UE in lahko povem iz prve roke, da je v vsaki UE drugačna cifra. Za prošnjo je treba dati 4.250 sit, ostali stroški pa so odvisni od same UE. Midva se tudi poročiva avgusta na prostem, v moji vasi. Plačala sva le 7.650 za civilno poroko in 4.250 za prošnjo. Smo ena bolj prijaznih UE, za poroke na prostem ni nobenih dodatnih stroškov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje ste se poročili?
27.6.2006 22:53:40   
pot
Manca, katera UE pa je to?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje ste se poročili?
4.7.2006 14:32:18   
Pikica76
Na posestvu Galerije Repanšek - najlepši kraj za poroko pod belim šotorom sredi travnikov. Meni je bila poroka sanjska, mojim prijateljem in staršem pa nepozabna saj so vajeni le porok in pogostitev v gostilnah.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje ste se poročili?
14.7.2006 18:28:53   
julia
Ojla!
Midva sva se poročila v gradu, moram reči, da je bilo fantastično potem pa še v cerkvi, najboljše presenečenje pa je bilo, da sva se pelja s kočijo. Moram priznati da je bilo full lepo, pa še vreme nam je služilo.

LP 

user posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje ste se poročili?
14.7.2006 21:28:57   
Ivanča
Midva se bova pa naslednji mesec pred in v ful lepi cerkvi sredi polja tu pri nas.....za poroko izven uradnih prostorov sva morala plačati le dodatnih 4.250.- plus osnovna taksa za poroko okrog 7.600.-.
Samo so pa ful zatežil zaradi morebitnega dežja in MORAVA postaviti šotor, ki zdrži vse vremenske pogoje, tako da mi je tista ideja poroke na pomolu...uaaau...pri naši UE nebi pristali na to.....no, so pa vsaj poceni glede na Kamnikuser posted image

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje ste se poročili?
17.7.2006 22:41:09   
smokva
Res se ne hecam glede cene poroke izven uradnih prostorov v Kamniku. Mene je skor kap, sploh pa zdej, ko vidim da je drugje skor desetkrat ceneje. Banda.

Če bi se še kdo poročal na isti dan bi bila cena polovična. Kao.

Pa vseeno - pomembno je, da se imaš lepo, da tisti dan misliš le nase in na njega/njo.

(odgovor članu Ivanča)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?