|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje v Kranju ples za 2 letnike
21.11.2007 13:43:48   
ery
Ojla,

mene pa zanima, kje je kakšen klub ali kaj takega v Kranju za naše malčke, kjer bi se več plesalo kot telovadilo? Npr, ta Aerofit je ok, ampak je samo bolj telovadba, moja pikica si pa želi plesa.. kaj veste?

Hvala.

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje v Kranju ples za 2 letnike
21.11.2007 13:45:18   
viv_
Vprašaj še Vita center in Mega, ampak je vse bolj na telovadbi...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje v Kranju ples za 2 letnike
21.11.2007 14:53:20   
Anonimen
Moja 3 letnica hodi v plesno šolo Netopir.Pojdi na njihovo spletno stran in vprašaj kako in kajuser posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje v Kranju ples za 2 letnike
21.11.2007 19:56:30   
natasaxy
živjo,

če ti lahko pomagam, jaz poučujem ples v plesni šoli Urška v Kranju. Zaenkrat edina varianta pri nas je ob ponedeljkih ob 17 - ih uri plesna pripravnica za starše. Kar pomeni, da otroci plešejo skupaj s starši. Sicer smo s tečaji pričeli že v septembru, so bili pa ravno prejšnji teden vpisi za naslednjo stopnjo, tako da se nam načeloma še lahko pridružita oz. vsaj poizkusita (prvotno je mišljeno od 3 let dalje), vendar nekateri otroci začnejo tudi mlajši - odvisno od otroka.

Če te kaj več zanima mi lahko pišeš na ZS.

Lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?