|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klomifen
5.9.2005 15:34:22   
Mateja*
Prijateljica me je prosila, da vas povprašam, kakšne izkušnje imate s tabletkami Klomifen? Zdaj jih je dobila pri ginekologi, pa pravi, da je prebrala, daimajo veliko stranskih učinkov. Kaj mislite ve, ki ste jih jedle?
Prej je jemala Dabostron, zdaj pa Klomifen.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Klomifen
5.9.2005 15:45:11   
ameli
Ja Klomifem ima kar nekaj stranskih učinkov, ni pa nujno, da te "napadejo". Tako je pri vseh tabletah.
Mene je po K najbolj mučila depresija in pa napihnjenost.
Imela pa sem tudi močno in rahlo bolečo ovulacijo.
Najtežje je bilo prenašati depresijo (solzne oči 100/h!!!!!!!!). Ampak, vse se da potrpeti.

(odgovor članu Mateja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Klomifen
5.9.2005 17:46:05   
DEJANA
Ja, verjetno se da res potrpet, če je želja po otročku močna. Jaz sem Klomifene jemala, pa nisem prav ničesar občutila, stranskih učinkov namreč. Sem pa zanosila kasneje, popolnoma brez vsega....

(odgovor članu Mateja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Klomifen
5.9.2005 19:04:50   
emaa
jaz sem imela boleče ovulacije, pa težave z vidom, pa precej zoprna sem bila (se je opazilo)

(odgovor članu Mateja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Klomifen
6.9.2005 9:28:39   
Nikita
Moje izkušnje s klomifenom: zelo boleče ovulacije (tretji cikel sem se ponoči zbudila prepotena od bolečin), pa tudi glavoboli so bili dosti bolj pogosti in nadležni kot tisti navadni.

Je pa različno od posameznice do posameznice.Ene majo vse, druge nekaj tertje pa čisto nič stranskih učinkov. Ampak če ovulacijo čutiš, tako da je še znosno je to samo dober znak.

lp

(odgovor članu Mateja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Klomifen
6.9.2005 15:19:53   
Kalina
Jaz sem pila klomifen 2 leti, zadnje leto kar 3x dozo, tko da mene so res napadli vsi mozni stranski ucinki, velika napihnjenost, porascenost po obrazu, depresije, glavoboli, bolecne v trebuhu...itd itd...groza, sploh pa ko pomislim da mi nic ni pomagalo...no ja nocem nobenga prestrasit, sam povem svoje izkusje..upam da bo vse uredu

LP, Kalina

(odgovor članu Mateja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?