|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Knjige PET PRIJATELJEV
27.9.2007 14:40:08   
Julija08
Jaz bi pa rada kupila celotno zbirko knjig Pet prijateljev (21), pa me zanima, če jih katera ima? Hočem pa tiste stare, ne te nove z novimi platnicami.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Knjige PET PRIJATELJEV
27.9.2007 14:41:11   
Anonimen
Jaz jih imam ampak ni šans da jih prodam. So pa res fenomenalne knjige.

Upam da jih kje dobiš. Kaj pa kkšna bolha?

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Knjige PET PRIJATELJEV
27.9.2007 14:48:18   
Anonimen
joj, te knjige sem itak 100x prebrala... user posted image user posted image Res, prav na pamet sem že znala, pa sem še kar brala..user posted image Pol pa vse Zveste prijatelje, potem še Skrivnosti, pol sem pa prešalatala na Baletne copatke...

Pol je bla na vrsti Victorija Holt in sem tist prebrala zihr 5x vsako knjigo - jih imamo doma.. No, pol pa še vsa ostala romantika...... user posted image user posted image user posted image

Zdej pa malo mešano..

Aja, sem čist ven iz teme padla.. Upam, da ne zamerite..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Knjige PET PRIJATELJEV
27.9.2007 14:59:39   
kjava
Biba, a si brala od Bogdana Novaka zbirko Lipa zelenela je. Mislim, da je 12 knjig. Kar požreš jih!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Knjige PET PRIJATELJEV
27.9.2007 17:31:54   
Anonimen
kjava, tole pa prvič slišim.. Kakšne knjige pa so to??user posted image

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Knjige PET PRIJATELJEV
27.9.2007 17:51:16   
kjava
Not je opisano življenje ene tržaške in ene prekmurske  familije, v bistvu so to pisateljevi predniki. Začne se že v 19. stoletju, konča pa v sedanjem času, ko je pisatelj že odrasel in ima tud sam familijo.

Knjige so bolj debele, ampak so tud črke  velike, tko da so že zarad tega berljive. Poišči v knjižnci, po moje ti ne bo žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Knjige PET PRIJATELJEV
27.9.2007 19:37:33   
Julija08
Ja imaš prav bom probala še na bolhi. Sej sem jih mela enih 10, pa sem jih "posodila" nečaku, zdaj jih pa ne dobim nazaj. Mi je pa glupo rečt, ker si jih je kar prisvojih. Bla sem pa čist zasvojena z njimi. No sedaj imam pa doma tud jaz končno Timija (8 mesecev staro BC) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Knjige PET PRIJATELJEV
27.9.2007 19:46:24   
Anonimen
3 se da kupiti tukaj

http://www.ciciklub.si/search.aspx

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Knjige PET PRIJATELJEV
27.9.2007 19:49:43   
Anonimen
http://www.emka.si/iskanje.asp?reference=b7dc0954-eeeb-4d88-be0d-24dc858c83a7



tukaj nekdo prodaja še dve
http://users.volja.net/kakfirbec/knjige.htm#EROTIKA

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Knjige PET PRIJATELJEV
12.10.2007 9:23:05   
Sandrin
Predlagam ti, da obiščeš Trubarjev antikvarjat v Lj ali pa jih samo pokliči in se pozanimaj, če imajo celotno zbirko.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?