|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Knjige na temo nosečnosti
25.5.2005 12:03:09   
_katka_
Zanima me, če katera pozna kakšno dobro knjigo o nosečnosti, porodu in mogoče še začetkih z dojenčkom.
Včeraj sem videla "Johnson's Mother & Baby" in se mi je zdela kar zanimiva, vendar za več kot prvi vtis nisem imela časa. Jo mogoče katera pozna?

Lep pozdrav vsem!

P.S. Temo sem objavila že včeraj, pa je nekam izginila. Če je mogoče katera že napisala odgovor prosim, da ga še enkrat, ker nisem prebrala. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Knjige na temo nosečnosti
25.5.2005 12:10:09   
KiSsMyAsS
Jst sm si sposodla u knjiznici knjigo od Miriam Stoppard - jih je vec, pa u vseh zlo dobr napisan kaj pa kako med nosecnostjo in po njej. Ti priporocam da mal pogledas pa mogoc najdes kej pametnega :sloncek:

(odgovor članu _katka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Knjige na temo nosečnosti
25.5.2005 12:43:09   
pravljica
men je škoda denarja za to...sem šla v knjižnico in si prinesla domov vse potrebno in nepotrebno :)
največ itak izveš tu gor, iz prve roke

(odgovor članu _katka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Knjige na temo nosečnosti
25.5.2005 13:05:54   
Anonimen
Jaz sem si sposodla Nega matere in otroka in mi je bila všeč, čeprav se tudi meni zdi najboljše zvedet kaj na rr iz prve roke!Ni nujno, da vse kar piše v knjigah tudi drži!:ups::)

(odgovor članu _katka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Knjige na temo nosečnosti
25.5.2005 13:44:52   
smrka
Jaz imam knjigo "NOSECNOST - vprasanja in odgovori" in sem zelo zadovoljna z njo ker res vse najdes notri.
smrka
:nosecka:32t

(odgovor članu _katka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Knjige na temo nosečnosti
25.5.2005 13:46:39   
smrka
ups... se to sem pozabila napisat...se boljse od kake knjige mi je pa ringaraja.net, ker tukaj res preberem marsikaj za kar rabim odgovor na svoje vprasanje.:kuza:

(odgovor članu _katka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Knjige na temo nosečnosti
25.5.2005 14:49:53   
Aleksandrin
Jaz sem si sposodila več knjig, najbolj po mi je ugajala: Nega dojenčka in malčka, Miriam Stoppard. Razločno, s slikami, na resničnih primerih opisano vse, od rojstva do 5-ga leta, mene je zanimal samo prvi del.

Ne vem poizkusi, drugače pa si naberi par knjig, preglej kazala, če ti ustreza, pol pa odpri na naključni strani in preglej, če ti ustreza način pisanja, opisovanja v njej (nekatere so zakomplicirano napisane, te kar mine brat).

Upam, da sem ti kaj pomagala.
PS
V katerem tednu pa si?

(odgovor članu _katka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Knjige na temo nosečnosti
25.5.2005 16:09:06   
pat
js mam knjigo Nega otroka in matere, je zelo slikovita, opisuje vse pomembno od spočetja do otrokovega 3 leta starosti, kupila sem jo v Svetu knjige, s poustom je stala nekaj čez 12 000. je pa fajn, ker mi ni treba v knjižnico, če me kaj zanima. in ponavadi se to zgodi ob najbolj nemogočih urah:zmeden2:

(odgovor članu _katka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Knjige na temo nosečnosti
25.5.2005 16:33:13   
smeja2
Preberte si tud knjigo:

Dojenje in materinstvo iz srca
Ksenija Šoster Olmer

Toplo priporočam!:bravo::bravo:
lp
smeja


(odgovor članu _katka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Knjige na temo nosečnosti
25.5.2005 19:09:31   
Barbela
Ojla! :rozica:

Meni je zelo všeč knjiga Izziv poroda od Eve Horvat-Kuhar. V njej je opisano vse od spočetja otroka, kakšna je vloga partnerja pri porodu, o spolnosti med nosečnostjo, kako poteka porod,...

Meni je bil najbolj uporaben del kako se sprostiti, kako pravilno dihati in katere vaje (vrat, noge, hrbet, dlani, gležnji,..) naj bi bile dobre med nosečnostjo. Te izvajam že 4t skoraj vsak dan in so super.

To je moje mnenje.

Lp, Barbara - 33t

(odgovor članu _katka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Knjige na temo nosečnosti
26.5.2005 10:10:28   
_katka_
Hvala za informacije. Se bom odpravila v knjižnjico, ja. Sem nora na knjige, tako da bom konec koncev verjetno kakšno kupila. Pa tudi lepo je npr. zvečer v postelji skupaj z dragim malo brat, pa slike gledat, pa sanjat...

(odgovor članu _katka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?