|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koš za plenice
19.10.2007 10:46:01   
Rozica25
Pozdravljene user posted image !

A imate vse koš za plenice ali imate navadne koše? V čem je sploh fora tega "posebnega" koša??

Pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 10:54:21   
Petraa
navaden koš s pokrovom.
Fora tega koša je v služenju denarja user posted image

(odgovor članu Rozica25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 10:56:45   
max81
no pa dejmo še enkrat, če me spet ne vrže venuser posted image

mi imamo koš od Angelcera in smo ful zadovoljni z njim, ga ne menjam za noben denaruser posted image , živimo v hiši in si ne predstavljamda bi morala vsako plenico nositi v spodnji štuk ali celo ven v smeti, ker iz navadnega koša začne ven ful smrdeti, iz tega koša za plenice pa se ne voha niti malo smradu od drkca in urinauser posted image user posted image ........to je bil najmanj zame zgrešen nakup, je pa res da kasete prodajajo samo v Pikapolonici in v Avstriji te pa so malo dražje kot pa pri nas

(odgovor članu Rozica25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 11:00:12   
spela77
stvar je v tem da ko odvržeš plenico jo zaviješ v folijo in se vonj ne more širit ven.jaz si ne predstavljam da bi bila brez tega koša.
ko je poln ga samo enostavno na vrhu odrežeš in zavežeš,in dobiš celo verigo zavitih plenic,pa nobenga vonja ni.
mogoče sm malo bol nerodno napisala,ampak upam da boš razumela kaj sm želela povedat.
enostavno:MORAŠ GA IMET.
Lep dan.

(odgovor članu Rozica25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 11:01:06   
lukec
Mi smo ga imeli od sangenica in ga priporočamo.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu spela77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 11:08:19   
spela77
Očitno Petraa ne veš o katerem košu govorimo!!!user posted image
Če bi vedela ne bi pisala da je navaden koš s pokrovom,KER TO DEFINITIVNO NI!!!!!
Pozanimaj se prej predno daješ take odgovore.
Upam da se ostale uporabnice strinjajo z mano,kar pa ti očitno nisi.
Samo to sem želela povedat,ker me je res "dvignlo"k sm tole prebrala.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 11:19:53   
aluš
jaz nisem imela tega posebnega koša, ampak smo 2x preživeli obdobje plenic z navadnim košem (Curver). Samo mi imamo en prostor z Wc posebej, tam je bil koš in okno skoz odprto (tja hodiva samo jaz in mož na veliko p.), tako, da nam ni po bajti nič smrdelo. Itak je bil pa v dnevu do dveh poln in sem ga zato dost pogosto praznila. Je pa odločitev vsakega posameznika. Skoz več nam ponujajo stvari, ki naj bi olajšale delo, samo cenovno je pa tudi karuser posted image .

(odgovor članu spela77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 11:21:49   
Lunca1
Po moje je Petra mislila, da uporablja navaden koš s pokrovom.

Mi imamo Sangenica in je super. Me zanima pa tisti, ki ga dobiš v Pikapolonici in je v bistvu na navadne vrečke, ne na kasete. A je to Angelcare? Kako se obnese. Razmišljava o novem, ker so nama pri najinem že skor vse tiste palčke ven popadale.user posted image

(odgovor članu spela77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 11:27:28   
Petraa
spela najprej umiri konje ,vzemi nekaj za pomiritev.
jaz sem rožici odgovorila na njeno prvo vprašanje .Potem pa še na drugo.pozorno beri bolj,pa bo.
Iz našega navadnega koša nič ne smrdi,ker vsako plenico zavijem v majhno vrečkico in dam notri in vsak večer spraznimo koš.Ni nobenih vonjav po stanovanju

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 11:36:07   
poliloni
Mi smo tudi imeli Sangenica in sem bila zelooo zadovoljna, saj si tudi ne predstavljam, da bi vsako plenico posebej ven nosila. Se razvadiš in si brez njega čisto izgubljenuser posted image

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 11:38:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spela77

stvar je v tem da ko odvržeš plenico jo zaviješ v folijo in se vonj ne more širit ven.jaz si ne predstavljam da bi bila brez tega koša.
ko je poln ga samo enostavno na vrhu odrežeš in zavežeš,in dobiš celo verigo zavitih plenic,pa nobenga vonja ni.
mogoče sm malo bol nerodno napisala,ampak upam da boš razumela kaj sm želela povedat.
enostavno:MORAŠ GA IMET.
Lep dan.

Se strinjam.

(odgovor članu spela77)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 11:49:30   
Anonimen
navaden koš, noter pa vrečko iz trgovine ali od sadja in zelenjave. vsak dan se odnese ven. Koš je v kopalnici in nič ne smrdi. Že 2 leti tako delamo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 11:54:28   
Rozica25
Aha!

Mi je bolj jasno. S tem da smo v stanovanju je boljše, da ga nabavimo. Sem misla, da je spet ena fora k hočejo dinarčke služit, pa sem se želela prepričat.

Hvala lepa vsem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 11:59:17   
spela77
Naj odgovorim draga Petraa:
1.ne potrebujem nikakršnih zadev za pomiritev!!!!
2.ko odgovarjaš na vprašanja je mogoče bolje da uporabljaš stavke,ker,veš nismo vsi tako pametni da točno vemo kaj si ti mislila povedat.
3.mislim da nisem edina ki tako razmišljam,ali pač........,what ever.

SPLOH PA MOJ NAMEN JE BIL POHVALIT KOŠ ZA PLENICE,IN NE TO DA SE PREREKAM TLE Z ENO KI NE VE KAJ ŽELI POVEDATuser posted image .

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 12:06:13   
Petraa
Se ti iskreno opravičujem,ker pač ne znaš,da se tudi tako odgovarja na vprašanjauser posted image Kot da sem vse skupaj napisala brez odstavkov itd
mi je pač tudi meni dvignilo user posted image ker pač ti tega ne veš a veš

lep dan ti želim

(odgovor članu spela77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 12:07:53   
manca79
No, mi imamo ta brezkasetni koš za plenice ki ga zdej prodajajo v Pikapolonici in je ful dober. fora je pa v tem da ni treba kupovat posebnih kaset z vrečkami ampak daš notri katerokoli vrečko.
Je pa super, nič ne smrdi. ga priporočam.

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 13:01:41   
Naja30
Navaden koš, ker itak vsak dan nesemo ven. Pokakane plenice pa dam v majhno vrečko.

(odgovor članu manca79)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 13:55:39   
sasa79
PETRAA, jaz sem čist razumela tvoj odgovor.
ROZICA25, tudi jaz sem kupila navaden koš. Bomo najprej probali s tem in če ne bo vredu, še vedno lahko kupim brezkasetnega.

_____________________________

Sreča... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 14:39:39   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa
Iz našega navadnega koša nič ne smrdi,ker vsako plenico zavijem v majhno vrečkico in dam notri in vsak večer spraznimo koš.Ni nobenih vonjav po stanovanju

Jaz bom tudi tako delala. Sem si že nakupila 9l vrečke v DM. Koš bom kupila 20l in ga bom itak dnevno praznila. Vse vrečke, ki jih bom porabila niti slučajno ne bodo dosegle cene "palčka zavijalčka" in folije.
Je pa na vsaki posameznici, da se sama odloči kako in kaj bo s plenicami.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 14:49:41   
barika
navaden koš, noter pa vrečko iz trgovine ali od sadja in zelenjave. vsak dan se odnese ven. Koš je v kopalnici in nič ne smrdi. Že 2 leti tako delamo.


user posted image user posted image se podpišem pod tole... navadne vrečke iz trgovine (one reklamne zastonjske) pa fajn zavezat... smeti pa itaq vsak dan nesema v kanto, tak da ni panike
Upam, da se bo v praksi tud takle obnesl, ker mi res ni za devat 60€ za en koš za smeti

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 14:52:16   
Strawberrie Cherrie
Evo moj koš za plenice:
en navaden koš za smeti s pokrovom. Not daš vrečo za smeti. Ob košu imam še en kolut mini vrečkic, vsako plenico zavijem v mini vrečko, zavežem in odvržem v koš. Smrdi ne ničuser posted image tudi če odnesem smeti vsak drugi dan.
Strošek: koš sem imela doma. vrečke za smeti - mogoče 10€, pa tudi to ne, na leto. Aja mini vrečke si pa kar v Mercatorju natrgam, ko grem pač v trgovino.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 14:53:10   
birdy
no pa dejmo še enkrat, če me spet ne vrže ven

mi imamo koš od Angelcera in smo ful zadovoljni z njim, ga ne menjam za noben denar , živimo v hiši in si ne predstavljamda bi morala vsako plenico nositi v spodnji štuk ali celo ven v smeti, ker iz navadnega koša začne ven ful smrdeti, iz tega koša za plenice pa se ne voha niti malo smradu od drkca in urina ........to je bil najmanj zame zgrešen nakup, je pa res da kasete prodajajo samo v Pikapolonici in v Avstriji te pa so malo dražje kot pa pri nas


Mi imamo tud tega. Pa sej se kasete dobijo v Arielu, Baby centru, Pikapolonici...
Razen če je to kak drugačen koš?
Od Angelcare je torej kasetni, k je ena spraševala če je brezkasetni njihov.
Tud jst si ne predstavljam, da ne bi imela koša.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 15:05:27   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

no pa dejmo še enkrat, če me spet ne vrže ven

mi imamo koš od Angelcera in smo ful zadovoljni z njim, ga ne menjam za noben denar , živimo v hiši in si ne predstavljamda bi morala vsako plenico nositi v spodnji štuk ali celo ven v smeti, ker iz navadnega koša začne ven ful smrdeti, iz tega koša za plenice pa se ne voha niti malo smradu od drkca in urina ........to je bil najmanj zame zgrešen nakup, je pa res da kasete prodajajo samo v Pikapolonici in v Avstriji te pa so malo dražje kot pa pri nas


Mi imamo tud tega. Pa sej se kasete dobijo v Arielu, Baby centru, Pikapolonici...
Razen če je to kak drugačen koš?
Od Angelcare je torej kasetni, k je ena spraševala če je brezkasetni njihov.
Tud jst si ne predstavljam, da ne bi imela koša.


ja na jesenicah, žal v BC teh kaset ni pač pa samo za eno drugo firmo prodajajo te kasete, ariela nimamo, moram pa v apikapolonico, ki pa je najbližja v Kranjuuser posted image .ŽAL

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 15:16:21   
lorch
Petraa jaz sem te čisto razumela, brez razlag. Si dovolj razločno odgovorila, zato se ne sekirat če kdo ne razume.
Špela 77 velike tiskane pomenijo, da se dereš to pa ni najbolj vljudno, zato te lepo prosim, da jih ne uporabljaš, če slučajno nimaš namena se dret.
Rožica25 Jaz se sicer še nisem odločila, bom verjetno uporabljala navaden koš, da mi bo še kasneje prav prišel. Čeprav imam s sangenic zavijalčkom zelo dobre izkušnje, ker ga uporabljam v službi (vrtec).


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koš za plenice
19.10.2007 19:50:13   
solatja
imam navaden koš in tudi vsake plenice ne zavijem v vrečko, ker redno praznimo koš (in s temm se še dodatno prisiimo k temu user posted image ).
poleg stran metanja denarja se mi zdi ta koš še popolnoma ne-ekološki, ker že itak se plenica razkraja dolgo, popolnoma zavita v plastiko pa še veliko veliko dlje user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?