|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko fant ne ve
17.7.2011 18:29:39   
Tanisha
Pozdravljene,

Znašla sem se v situaciji, ko ne vem več, kako najprej. S fantom sva skupaj dobro leto in pol, stara sva okoli 30 let. Oba sva zaposlena za nedoločen čas, imava dobre službe, dobre plače. Jaz imam tudi svoje stanovanje. Kljub temu še vedno živiva doma. Jaz pri svojih stariših, on živi skupaj s starejšim bratom in sestro (oba sta še samska).

Ko sva bila skupaj približno eno leto, sem izrazila željo, da bi šla skupaj živet v stanovanje. Glede na to, da imava tudi vse pogoje in sva dosti stara, bi jaz počasi imela tudi že otročka. Ko se skušam o teh stvareh (se pravi skupna prihodnost, skupno življenje, družina, ...) pogovoriti s fantom je njegov odgovor vedno isti. Da ne ve oziroma da on bo začel razmišlajti o teh stvareh ko bo začutil in naj mu neham težit ker ga s tem samo odbijam in da če bom težila sploh ne bo nič. Meni se zdi, da je normalno da se partnerja pogovarjata o teh svareh, saj se tičejo obeh! On pa vsak tak pogovor vidi kot teženje. Potem zadnjič enkrat mi je rekel, da dokler bo tako, bo tako, ko pa bo drugeče (se pravi da bo on začutil) mi bo pa že povedal. Jaz to razumem kot: ne mi težit in čaki. Moti me tudi to, ker ko govori o prihodnosti, nikoli ne reče midva, ampak vedno mi (on, brat in sestra). Iz tega lahko tudi sklepam da še dolgo ne namerava zapustiti doma. Poleg vsega pa so se sedaj skupaj (oni trije) lotili še prenove njihovega stanovaja???

Ta situacija se mi zdi iz dneva v dan bolj nevzdržna. Vsak dan samo študiram kaj naj naredim. Naj čakam (lahko v nedogled) ali naj grem iz te veze? Ali je sploh možno da fantu trenutno ni do teh stvari, v roku pol leta pa se mu mnjenje spremeni? Kot pika na i pa so še moji starši in sorodniki, ki vedno bolj pritiskajo name, pa zakaj sem še doma, pa naj ga že pustim, da itak ne bo z mano,... To me še dodatno dela živčno in samo še čakam da se mi zmeša.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko fant ne ve
17.7.2011 18:38:06   
Colt
Hm, ne razumem..imaš svoje stanovanje, pa živiš pri starših? Sicer pa...tale tvoj fant malo preveč omahuje. In več stvari ko bo ''popravil doma'', težje se bo osamosvojil. Predlagam odkrit pogovor in na način ko bo zastopil, ponotranjil, sprejel..tvoje razmišljanje, ker s tem ko zamahne z roko in te poimenuje kot ''teženje''...je to bob ob steno. Morala boš zavzeti resnejše mere.




_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko fant ne ve
17.7.2011 18:41:08   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Hm, ne razumem..imaš svoje stanovanje, pa živiš pri starših?



meni je tudi prvo to padlo v oči.  kolko sta stara?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko fant ne ve
17.7.2011 18:54:12   
Tanisha
Stara sva 30.

Jaz sem živela sama v stanovanju ko sva se spoznala. Nato sem ostala brez službe in sem bila prisiljena priti nazaj domov, stanovanje pa sem dala v najem. Ena opcija je bila tudi, da pride on k meni živet (takrat sva bila skupaj približno eno leto) pa ni hotel. Najemniki imajo pogodbo še za par mesecev, nato nameravam it nazaj v stanovanje. Ampak to ne bo rešilo problema, ker on še ni pripravljen da bi šel z mano in bom spet sama v stanovanju.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko fant ne ve
17.7.2011 18:57:24   
m_o_i
po prebranem sklepam, da skupaj cakata, da gospod sreca "bolj" primerno partnerko...

moje skromno mnenjeuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko fant ne ve
17.7.2011 18:59:55   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha

Pozdravljene,

Znašla sem se v situaciji, ko ne vem več, kako najprej. S fantom sva skupaj dobro leto in pol, stara sva okoli 30 let. Oba sva zaposlena za nedoločen čas, imava dobre službe, dobre plače. Jaz imam tudi svoje stanovanje. Kljub temu še vedno živiva doma. Jaz pri svojih stariših, on živi skupaj s starejšim bratom in sestro (oba sta še samska).

Ko sva bila skupaj približno eno leto, sem izrazila željo, da bi šla skupaj živet v stanovanje. Glede na to, da imava tudi vse pogoje in sva dosti stara, bi jaz počasi imela tudi že otročka. Ko se skušam o teh stvareh (se pravi skupna prihodnost, skupno življenje, družina, ...) pogovoriti s fantom je njegov odgovor vedno isti. Da ne ve oziroma da on bo začel razmišlajti o teh stvareh ko bo začutil in naj mu neham težit ker ga s tem samo odbijam in da če bom težila sploh ne bo nič. Meni se zdi, da je normalno da se partnerja pogovarjata o teh svareh, saj se tičejo obeh! On pa vsak tak pogovor vidi kot teženje. Potem zadnjič enkrat mi je rekel, da dokler bo tako, bo tako, ko pa bo drugeče (se pravi da bo on začutil) mi bo pa že povedal. Jaz to razumem kot: ne mi težit in čaki. Moti me tudi to, ker ko govori o prihodnosti, nikoli ne reče midva, ampak vedno mi (on, brat in sestra). Iz tega lahko tudi sklepam da še dolgo ne namerava zapustiti doma. Poleg vsega pa so se sedaj skupaj (oni trije) lotili še prenove njihovega stanovaja???

Ta situacija se mi zdi iz dneva v dan bolj nevzdržna. Vsak dan samo študiram kaj naj naredim. Naj čakam (lahko v nedogled) ali naj grem iz te veze? Ali je sploh možno da fantu trenutno ni do teh stvari, v roku pol leta pa se mu mnjenje spremeni? Kot pika na i pa so še moji starši in sorodniki, ki vedno bolj pritiskajo name, pa zakaj sem še doma, pa naj ga že pustim, da itak ne bo z mano,... To me še dodatno dela živčno in samo še čakam da se mi zmeša.


Če se mu že v štartu zdi pogovor o skupni prihodnosti "teženje", jst ne vidim neke  blazne perspektive v takem tipu. Enostavno imaš pogoje, da spokaš takoj in si najdeš nekoga, ki bo pripravljen poslušat te in deliti s tabo svoje življenje. On očitno ni ta ki ga iščeš... Če mu greš že zdaj na organe kaj bo čež pet let??!!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ko fant ne ve
17.7.2011 19:15:23   
Anonimen
mogoče imajo tvoji prav...

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ko fant ne ve
17.7.2011 19:20:52   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

po prebranem sklepam, da skupaj cakata, da gospod sreca "bolj" primerno partnerko...

moje skromno mnenjeuser posted image

Podpis

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ko fant ne ve
17.7.2011 20:03:55   
Jada82
Ja, tud jaz se strinjam z vsem napisanim. Pusti ga sedaj, ko si še razmeroma mlada in še lahko koga srečaš, imaš lepo prihodnost, družino .... Če boš čakala, kdaj se bo gospod odločil, da bi imel otroke, lahko čakaš v nedogled, potem te pa pusti ... Kaj boš pa potem, stara okoloi 35 let ...? Imam znanko, ki je tako končala ... Jo je fant pustil. Sicer sta skupaj živela, ampak se je potem zvedelo, da jo vara. No, punca je stara 34 let, samska ... težko je. Biološka ura že tiktaka ....

Najbolje, da ga postaviš na realna tla .. resen pogovor. Čeprav po drugi strani ... ali se sploh splača? Kot pravijo druge ... če se mu že zdaj zdi pogovor o prihodnosti teženje, kaj šele bo?! Ali si to želiš? Ne sili ga v nič, očitno res čaka drugo .... Verjetno ti je težko to brati, ampak zate bo bolje, da zdaj greš, zaživiš po svoje, uživaš v samskosti, dokler traja, pa boš kmalu spoznala koga bolj primernega!
Veliko sreče ti želim!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ko fant ne ve
17.7.2011 21:27:00   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

po prebranem sklepam, da skupaj cakata, da gospod sreca "bolj" primerno partnerko...

moje skromno mnenjeuser posted image


ou jes. Tanisha, polagam ti na srce - spokaj ČIMPREJ.

in najdi si enega, ki mu lahko vse poveš in deliš vse misli, in mu s tem ne boš "težila", ok? čim bo kaka oznaka da "težiš", če se hočeš lepo pogovorit kar se ti zdi pomembno, ti je lahko jasno, da sta na drugi valovni in verjetno nimata podobnih pogledov na osnovne stvari (ki pa btw morajo klapat, da stvar laufa kot mora). bodi dosledna v tem kar iščeš in slej ko prej boš našla. in srečno! user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ko fant ne ve
17.7.2011 21:44:40   
Anonimen
si v zvezi, ki se ji rece 'friends with benefits' -- nasvet: zacni znova, z nekom, ki si bo zelel zivljenja s tabo, ne samo seksa s tabo.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
17.7.2011 22:03:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ko fant ne ve
17.7.2011 22:54:45   
Vijoličarka
Sama mislim, da si ljudje v določenem življenjskem obdobju zaželijo svojega doma. Ni treba, da se starši ne razumejo, ampak želijo si svojega koščka sveta, kjer bodo ustvarjali svoj dom z ljubljeno osebo, partnerjem.

Žal se pod partnerstvo vse prepogosto predstavlja samo udobno spolnost in morda še otroke. Partnerstvo je mnogo več. Partner ti je tudi najboljši prijatelj, oseba, s katero se lahko pogovarjaš o vsem kar ti pade na pamet, deliš misli, ideje, ustvarjaš prihodnost.

On pogovor, ki ga TI načneš o VAJINI prihodnosti, smatra kot 'teženje' in največ, kar spravi skupaj, je to, da ti bo že ON povedal, ko bo ON hotel, da se kaj spremeni.  To se mi zdi bistveno, ker mi pove, da je on partnerski odnos, v vsem razen v spolnosti, našel pravzaprav v življenju skuapj z bratom in sestro. To je njegov dom in njegova samostojnost in partnerska skupnost. Občutek imam, da bi se odločil za življenje s tabo šele takrat, ko bi si sestra in brat ustvarila svoje življenje in bi njihova skupnost razpadla.

Lahko je tudi v njemu tudi strah, da skupnost s tabo ne bo tako cvetoča, kot je skupnost z bratom in sestro.

Kakorkli že, videti je, da že zdaj, ko sta praktično 'sveže zaljubljena', nima nobene želje, da bi svoje življenje delil s tabo. Morda pa samo noče otroke. Ampak spet - karkoli že je, ni odkrit s tabo. Slednje pa je slaba podlaga za partnerstvo.

Vse skupaj je videti tako, kot pri maminih sinčkih - doma ima vse, samo spolnosti ne, to pa, seveda, potrebuje. Prav nič ga ne zanima, da imaš ti drugačne želje in načrte za prihodnost, zaradi njega to lahko traja dve leti ali pa deset in ne skrbi ga pretirano, če boš morda ti zaradi njega ostala brez tega, kar si želiš in načrtuješ - družine. To se mi zdi brezobzirno. Zelo hudo je imeti za 'partnerja' človeka, ki misli samo nase.

Občutek imam, da nisi TI tista, zaradi katere bi se on odrekel svojemu udobnemu življenju, ki ga živi zdaj. Moje mnenje je, da će bi te ljubil, bi si želel biti več s tabo: s tabo beliti stanovanje, izbirati omare, kuhati, urejati, se zvečer držati za roke pred TV...

Nič ni narobe, da si on želi živeti z bratom in sestro in imeti 'sex frendico'. Narobe je to, da to tebe ni odkrit, do česa mu v resnici je in narobe je to, da dela iz tebe 'sex frendico', ko pa dobro ve, da bi ti od tega odnosa rada nekaj drugega.

Razumela bi, če ne bil še pripravljen na otroke ali če bi ga bilo tega strah, ampak nikakor pa ne sprejmem, da raje živi z bratom in sestro, kot pa da bi vsaj poskusil živeti s tabo.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 5:55:17   
ZARA
Vijoličarka user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 7:39:16   
november2010

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

po prebranem sklepam, da skupaj cakata, da gospod sreca "bolj" primerno partnerko...

moje skromno mnenjeuser posted image


Se strinjam, pojdi čimprej stran, po moje tu ni prihodnosti.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 8:53:21   
Tanisha
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Občutek imam, da bi se odločil za življenje s tabo šele takrat, ko bi si sestra in brat ustvarila svoje življenje in bi njihova skupnost razpadla.



To mi je dejansko enkrat med vrsticami namignil. V smislu, da najprej mora poskrbeti da se brat in sestra poročita, šele potem pride na vrsto on. Problem pa je v tem, da brat je star že blizu 50 in sestra blizu 40. In kolikok sem jih jaz uspela spoznat, niti nimata neke želje po partnernju, sploh brat.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 8:56:48   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Občutek imam, da bi se odločil za življenje s tabo šele takrat, ko bi si sestra in brat ustvarila svoje življenje in bi njihova skupnost razpadla.

 

To mi je dejansko enkrat med vrsticami namignil. V smislu, da najprej mora poskrbeti da se brat in sestra poročita, šele potem pride na vrsto on. Problem pa je v tem, da brat je star že blizu 50 in sestra blizu 40. In kolikok sem jih jaz uspela spoznat, niti nimata neke želje po partnernju, sploh brat.



omg. sem si predstavljala, da je sestra 18, brat pa 20.

kar spokaj na hitro.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 8:58:36   
shakira
IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Občutek imam, da bi se odločil za življenje s tabo šele takrat, ko bi si sestra in brat ustvarila svoje življenje in bi njihova skupnost razpadla.



To mi je dejansko enkrat med vrsticami namignil. V smislu, da najprej mora poskrbeti da se brat in sestra poročita, šele potem pride na vrsto on. Problem pa je v tem, da brat je star že blizu 50 in sestra blizu 40. In kolikok sem jih jaz uspela spoznat, niti nimata neke želje po partnernju, sploh brat.



o hudo. Čimprej spokaj stran od njega

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 9:13:14   
PapuaNG
vijoličarka, podpis. Pa še to-dejstvo, da sta brat in sestra pri svojih letih še vedno samska in živijo en z drugim, je meni zadosten znak, da v tej familiji ne funkcionira vse tako, kot bi moralo.

Men je bil že pri 20ih cilj, da čim prej preneham živet s starši. Pa ne da se ne bi razumeli ali kaj podobnega. Le z njimi nisem hotela več živeti. Kar se mi zdi nekaj najbolj normalnega. In če model pri 30ih in po letu in pol veze niti ne razmišlja o skupnem življenju, je čas za pot pod noge!

(odgovor članu shakira)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 10:32:50   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Občutek imam, da bi se odločil za življenje s tabo šele takrat, ko bi si sestra in brat ustvarila svoje življenje in bi njihova skupnost razpadla.
 

To mi je dejansko enkrat med vrsticami namignil. V smislu, da najprej mora poskrbeti da se brat in sestra poročita, šele potem pride na vrsto on. Problem pa je v tem, da brat je star že blizu 50 in sestra blizu 40. In kolikok sem jih jaz uspela spoznat, niti nimata neke želje po partnernju, sploh brat.



omg. sem si predstavljala, da je sestra 18, brat pa 20.

kar spokaj na hitro.


jaz pa nekak ne - saj zato pa pravim; tukaj je nekaj nezdravega..

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 10:34:40   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Občutek imam, da bi se odločil za življenje s tabo šele takrat, ko bi si sestra in brat ustvarila svoje življenje in bi njihova skupnost razpadla.



To mi je dejansko enkrat med vrsticami namignil. V smislu, da najprej mora poskrbeti da se brat in sestra poročita, šele potem pride na vrsto on. Problem pa je v tem, da brat je star že blizu 50 in sestra blizu 40. In kolikok sem jih jaz uspela spoznat, niti nimata neke želje po partnernju, sploh brat.



ja, potem je odgovor NIKOLI na dlani.user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 11:23:17   
Naja31
Beži od njega.

Bolje zdaj, ko imaš še čas,  da spoznaš normalnega moškega, ki si bo želel živeti s tebo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 12:16:03   
Vijoličarka
Če sta brat in sestra toliko starejša, je res precej neverjetno, da si bosta kdaj ustvarili svoji družini in čisto možno, da je tvoj partner neke vrste njun otrok, ki ga mislita obdržati za zmeraj, kar mu ustreza. 

Njim je čisto fino in ne želijo si nobene spremembe. Da mora počakati, da si onadva ustvarita družino, je samo izgovor. On nima prav nič s tem, če sta onadva samska.

Tako tko Mateyki, se meni tile njihovi odnosi ne zdijo prav nič zdravi.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 13:46:26   
Tanisha
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Če sta brat in sestra toliko starejša, je res precej neverjetno, da si bosta kdaj ustvarili svoji družini in čisto možno, da je tvoj partner neke vrste njun otrok, ki ga mislita obdržati za zmeraj, kar mu ustreza. 

Njim je čisto fino in ne želijo si nobene spremembe. Da mora počakati, da si onadva ustvarita družino, je samo izgovor. On nima prav nič s tem, če sta onadva samska.

Tako tko Mateyki, se meni tile njihovi odnosi ne zdijo prav nič zdravi.


Tudi meni se zdi precej neverjetno da bi si zdej v kratkem brat in sestra ustvarila družini, sploh zato, ker nič ne delata na tem. To da je njim čisto fino tako kot je sem že ugotovila, tudi mi je fant 1x rekel, da zakaj bi se midva selila skupaj, da njemu je tako kot je čist fino?! In kaj meni manjka da hočem neke spremembe, češ saj imam vse. OK. Sm ostala brez besed. Strinjam se tudi, da njuno poroko jemlje samo kot izgovor, ker če bi ON HOTEL, gre lahko takoj jutri z mano na svoje. Torej NOČE, ker mu je doma super, dobro se razumejo, zelo so na navezani en na drugega, sestra jima z bratom kuha, pospravlja, skupaj hodijo v trgovino, ... Oni so družina. In jim nič ne manjka. Tudi sama sem že pomislila da ti njihovi odnosi niso normalni, sedaj sem dobila od vas samo še potrditev. Dostikrat se tudi zgodi, da sva zmenjena da pride k meni, in potem pokliče in se opraviči, češ da mora nujno nekam s sestrco :) Zdi se mi, kot da ona nalašč najde vedno neke NUJNE opravke, da je pol on z njo in ne z mano. Nič, najbolje da jih pustim same, v miru, da še naprej uživajo skupaj družinsko življenje!

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 13:55:51   
TomTaylor
svašta.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?