|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko gre kakec v luliko,
22.5.2005 17:30:06   
Pikapolonica
je pa GROZNO!!!!!! :(:(:(:(:(:(

Kar mene skeli, ko ji potem (nežno, nežno, nežno seveda)z robčki in vato "šarim" tam notri in brišem tisto, kar tja ne paše....

Tko no, to sem hotla povedat!

LP, :pika:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ko gre kakec v luliko,
22.5.2005 17:56:47   
nita
Mamo tut mi take probleme :(:(:(

L.P. Anita & Ela

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ko gre kakec v luliko,
22.5.2005 20:02:33   
TARA in MAJ
:zmeden:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ko gre kakec v luliko,
22.5.2005 20:21:07   
puncica
Pri nas se je tud že zgodil, sam ne veliko, zgol kaka pikica, tako da se da s čistim robčkom ven dobit. Pa vedno me je strah, da bi bilo kej narobe, sam tja notri pa kakec ne paše.:((

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ko gre kakec v luliko,
22.5.2005 20:22:23   
Pikapolonica
TARA9, zakaj pa :zmeden:

Saj je tudi tvoja punčka bila enkrat dojenčica....

LP

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ko gre kakec v luliko,
22.5.2005 20:32:59   
puncica
pikapolonica tara ima fantka:)-, pa kakec ne more v luliko:)-

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ko gre kakec v luliko,
22.5.2005 20:38:02   
HuAnita
Vedno ji okoli 'šišice' čistim z navadno vodo in vato, nikoli z robčkom (to je menda neka fora glede kislosti kože, ki jo robčki poškodujejo, če sem prav razumela zdravnico). Je pa res grozno to delat, ja, samo odkar sem ji morala tisti predel mazati s Canestenom, mi ni več tako grozno.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ko gre kakec v luliko,
22.5.2005 20:45:44   
Pikapolonica
Vidis, pa sem šla na trakec pogledat kaj ima Tara. in sem vidla da fantka, pa še nekaj je pisalo o sestrici Blažki... In sem mislila da ima Maj malo starejšo sestrico. :ups::ups::ups::ups::ups:

LP

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ko gre kakec v luliko,
22.5.2005 21:10:04   
bskrle
Jaz jo raje za kakšnih par minut dam v banjo, da samo ven zleze, malo počistim .. .je pa res nerodno čiščenje

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ko gre kakec v luliko,
22.5.2005 21:25:21   
BONI*
Uf, še dobro, da imamo lulčka, pa kakec malo težje kam narobe zaluta:)-

Si čisto ne predstavljam, ampak vseeno mogoče en predlog. A bi mogoče kakca lahko iz lulike sprala ven z curkom vode, npr. če ožameš bombažno krpico, ali pa mogoče z kakšno malo brizgalko iz primerne razdalje:zmeden2::zmeden2::zmeden: Ne vem, samo razmišđljam in si skušam predstavljati ta prizor8)

S kakšnimi čistilnimi/vlažilnimi robčki po moje res ni ravno najbolje po sluznici šarit, ker se potem lahko spremeni pH

Lp, Boni

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ko gre kakec v luliko,
22.5.2005 21:42:27   
Pikapolonica
Ja, za robčke in ph pa vem. Sicer pa robčki pri naši hiši niso tisti ta kupljeni... So navadne bombažne krpice in Tio jaz vedno umivam kar z navadno vodo. No, zaenkrat se je še vedno dobro končalo. Še nismo fasali nobenega vnetja. Naj tako tudi ostane!

Pa-pa, :pika:


(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ko gre kakec v luliko,
22.5.2005 21:53:57   
puncica
Ja tud mi ne šarimo noter z vlažilnimi robčki, kaj še. Navadn robček al pa papirnata brisača, pa mal zmočiš in to je to, gre ven, hvala bogu tud mi še nismo imel vnetja

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Ko gre kakec v luliko,
23.5.2005 9:00:57   
ZARA
Jst uporabljam za te stvari in rito seveda,plenične predloge...super zadeva!!

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Ko gre kakec v luliko,
23.5.2005 9:23:22   
asso
Jaz najprej obrišem z navadnimi robčki Klenex za dojenčke, nato z papirnatimi krpicami za umivanje (iz Mulerja) malo namiljenimi in nato splahnemo z vodo.
Od samega začetka umivamo rito samo z milom in vodo, robčki so le za na pot in je rita lepa, brez vnetij.

Lp asso

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ko gre kakec v luliko,
30.9.2015 11:56:21   
kakecVluliki
Mene pa zanima kako spraviti kakec ven iz moje punce po tem ko se ji posirjem v ****

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?