|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko nista oba za..
10.10.2006 10:45:50   
baguSka
Prides zvecer v posteljo in partner te ze ves razvnet caka, da se bosta malce spilala, vi pa na smrt utrujeni, da komi gledate. Kako partnerju povedat, da niste razpolozeni, ce je on totalno ogret, da se ne bo pocutu uzaljenega oz odrinjenega... zavrzenega al kukrkol se temu ze rece!? Da ne bo imel obcutka, da je neki narobe, ceprav je vse ok in vse kar je, je pac to, da ste cist prevec zmatrani. Torej? Kako to uredite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 10:49:57   
Anonimen
Se že tak poznamo, da je pogled čisto dovolj user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 10:51:28   
CUKRČEK
direkt mu povem, da se mi ne da ali da sem pač utrujena. ČE je pa tolk "mutast" da ne razume, ga pa klinc gleda..pa naj bo užaljen. Če bo dolg nos držal, bo pa tud drugi dan brez ostal.....tako bo hitro videl, da se mu ne splača kujatuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 10:52:16   
baguSka
Aja se to bi dodala. Verjetno se je ze kdaj zgodilo, da niste bli najbolj razpolozeni, pa vas je partner potem s svojim razpolozenjem pripravil do tega, da ste bli potem za akcijo se vi. Ampak kaj ce enostavno nimate niti volje, da vas pripravi do tega, ker ste prevec zmatrani in komaj gledate in ze veste, da ne boste glih pri stvari??

Pa ne mi zdej rect, da to delate tko, da mu samo posodite svoje telo... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 10:54:50   
baguSka
Kok sta vidne besne.. user posted image user posted image  A pa vama ni nic tezko, ko dejansko vidita, da je partnerju fuuuuuuuuuuuuull do tega in je cist HOT, pa ga ve zavrnete?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 10:56:40   
CUKRČEK
kolikokrat sem jaz hot, pa mencam tam okoli njega...on pa nič...bujli v tv al pa rač. pa ga tud približno ne pripravim do tega. ČE bi mu jo takrat direkt na nos nastavla je tud vidu al povohu ne bi.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 10:57:07   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aja se to bi dodala. Verjetno se je ze kdaj zgodilo, da niste bli najbolj razpolozeni, pa vas je partner potem s svojim razpolozenjem pripravil do tega, da ste bli potem za akcijo se vi. Ampak kaj ce enostavno nimate niti volje, da vas pripravi do tega, ker ste prevec zmatrani in komaj gledate in ze veste, da ne boste glih pri stvari??



če je zadeva taka, potem se ne splača niti ogrevat ne? mu pač povej, da je zadeva taka..

če pa ni samo volje.. se pa včasih splača "probat" kaj je partner sposoben.. mogoče te pa pripravi do "volje".. user posted image


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:09:41   
baguSka
Zahi ne govorim o volji, ampak o taki psihicni utrujenosti, da ti oci skupi vlece, partner pa je zraven tebe cist ogret in komi caka spolni napad. In mu potem poves da enostano ne mores, pa je on vseeno prizadet, ker se pocuti odrinjenega in zavrnjenega in seveda kar je najhuje: nepotesenega.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:12:32   
Zahi
ah.. ne sekiraj se.. verjemi, da bo preživel.. saj verjetno bo še prilika, da ga potešiš ne?

verjemi mi, da ni tako hudo kot si misliš.. lahko ga pa tudi pomiriš in poveš, da ga pač drugič čaka kako presenečenje ali kaj takega.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:15:32   
Anonimen
 
Pa sej ti ves, kako mu to poves.. ker ce bi ena druga to temo odprla.. bi ziher znala povedat.. Tko poves pac..

Lej dragi.. tolk sem zmatrana, da ti tudi povedat ne morem, da ne morem zdele seksat..  

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:16:46   
baguSka
direkt na nos nastavla je tud vidu al povohu ne bi.


user posted image user posted image  ja kriza.. no, men se zaenkrat to se ni zgodil, ker si me skoz nenormalno zeli.. to mi je sicer blazno vsec, vendar postane motece, ko jaz recimo ne zmorem in je potem on uzaljen, da je neki narobe.. ce bi se men to zgodil, da me on nebi hotel, bi pac razumela da mu ni.. mogoce bi bla prvic mal sokirana, ker se to do zdej se ni zgodil, ampak verjetno bi se zadovoljila sama.. ce mu ni, mu pac ni.. razumem, da je clovek kdaj lahko tudi zlo utrujen. Tok utrujen, da mu niti mozgani vec ne funkcionirajo, ceprav so mu mogoce pred 10.mi minutami se nekako delali..

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:18:02   
baguSka
Lej dragi.. tolk sem zmatrana, da ti tudi povedat ne morem, da ne morem zdele seksat..


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:18:13   
Anonimen
Baguska vem kaj misliš. Pa saj če je normalen tip, bo pa ja razumel, da človek ni vedno razpoložen. Če bi ga pa non stop odbijala, pa bi bila druga zgodba. Moj si ga v takem primeru, na hitro zmeče na meni gor.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:21:59   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image  ja kriza.. no, men se zaenkrat to se ni zgodil, ker si me skoz nenormalno zeli.. to mi je sicer blazno vsec, vendar postane motece, ko jaz recimo ne zmorem in je potem on uzaljen, da je neki narobe..



če se te pa skoz želi pol pa ni panike.. paniko zaženi, ko se te ne bo več želel user posted image

zanima me pa to.. ali ti je rekel, da je užaljen? mogoče pa le ni bil... mogoče se je pa "ohlajal" pa je zgledal užaljeno? user posted image user posted image

skratka.. če se razumeta.. če uživata v sexu.. potem ni nobene panike.. kje pa piše, da morata ravno vsak dan sexat.. večja je želja.. boljši je sex user posted image



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:22:43   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Moj si ga v takem primeru, na hitro zmeče na meni gor.


hahaha.. sam firbec.. kako pa to zgleda?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:26:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Moj si ga v takem primeru, na hitro zmeče na meni gor.


hahaha.. sam firbec.. kako pa to zgleda?



ja to bi bilo pa tudi meni zanimivo prebrat.. No opisi ti to nama z Zahijem.. user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:28:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

direkt na nos nastavla je tud vidu al povohu ne bi.


ker si me skoz nenormalno zeli.. to mi je sicer blazno vsec, vendar postane motece, ko jaz recimo ne zmorem in je potem on uzaljen, da je neki narobe..


he he... zdaj si pa pravo nasprotje dobila a??

Je verjetno moras se to plat probat.. user posted image  Verjetno je manj moteca, kot pa da mu nikoli ne bi bilo..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:29:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ja to bi bilo pa tudi meni zanimivo prebrat.. No opisi ti to nama z Zahijem.. user posted image user posted image


komaj čakam.. sem že marsikaj slišal.. ampak tole me pa res zanima.. "zmeče si ga name"  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:31:00   
baguSka
Moj si ga v takem primeru, na hitro zmeče na meni gor.


Evo mu bom predlagala.user posted image  Ker me je vprasu, ce se lahko vsaj mal poigram z njim, ce nisem ze za sex razpolozena, ampak ce sem preutrujena za sex, pol sem verjetno tud za oralca al kwa..user posted image  No, kukrkol, zanimal me je pac, kako resujete to, ce nista oba za..user posted image

In ja Tjazy, vcasih sami seb najtezi odgovorimo. Zal. Nas mora nekdo spomnt in je potem takoj vec jasn.user posted image

Zahi mogoce mas prav, mogoce pa ne. Jaz sem mela obcutek da je uzaljen in ne da se ohlaja.. Ne vem. Mogoce zato, ker sem se sama pocutla krivo, da sem ga zavrnila. Ampak sem mu razlozila in pac pricakovala da bo razumel.. Pa sem od njega dobila le molk in globoke vzdihljaje..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:36:33   
baguSka
he he... zdaj si pa pravo nasprotje dobila a??

Je verjetno moras se to plat probat.. Verjetno je manj moteca, kot pa da mu nikoli ne bi bilo..


Jah takle mamo.user posted image user posted image

Ja itak mi je bl vsec da mam tacga kukr si me zeli...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:36:55   
Taula
Lepo poveš da si pač utrujen. Če tega ne more sprejeti oz. če je užaljen, potem je pa en tepec. Je razlika nekoga odbijati ves čas, ali pa biti kdaj utrujen. Je pa kot kaže pogosto da dečki rečejo če bi se dalo zmeniti vsaj za oralca če že ne  user posted image . Pa ja ne more z trdim spatiuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:40:31   
baguSka
Pa ja ne more z trdim spati


user posted image user posted image  In res ni mogel.. user posted image user posted image  Zato pa mu bom naslednjic predlaga nej si ga zmece name.. Ampak res ne vidm logike, ce sm zmatrana, kako bom pa pol za oralca sveza??user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:41:02   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Zahi mogoce mas prav, mogoce pa ne. Jaz sem mela obcutek da je uzaljen in ne da se ohlaja.. Ne vem. Mogoce zato, ker sem se sama pocutla krivo, da sem ga zavrnila. Ampak sem mu razlozila in pac pricakovala da bo razumel.. Pa sem od njega dobila le molk in globoke vzdihljaje..


nikakor se ne smeš počutit krivo za take stvari.. mu pač poveš kako je.. verjemi da bo razumel.. probaj pa s kakšnim

"Dragi.. vem, da se želiš ljubiti z mano.. ampak danes mi res ni do tega.. sem utrujena , da komaj gledam.. saj razumeš ne? Naslednjič bo pa noro.. obljubim" user posted image user posted image

Takole mislim, da bi vsak dec razumel in z veseljem počakal na "jutri" user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:43:46   
Bubamaraa
Lepo mu povem, da mi ni, in da naj ne sili v nekaj kar ne bo dobil.......user posted image ...pa res da tud pogled naredi svoje....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:47:21   
Taula
Jaz mu oralca vedno lahko naredim, tudi če sem utujena, ker če ne revež ne more spati in se premetava po postelji in posledično še jaz ne morem spati. Pa še razdražljiv bi bil cel drugi dan. In vsi vemo kdo prenaša to tečnobo potem.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?