|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko prisluhnemo svojemu otroku......
15.5.2007 11:16:54   
mika
Z vami bi rada delila zgodbo mame z dvema posebnima otrokoma...

mama je rodila prvega sina brez težav, bil je zdrav otrok. kasneje bi moral it v šolo, ni kazal nobenega zanimanja, zato ga je vpisala eno leto kasneje. oče je bil razočaran, ker je bil njegov sin in ni kazal nobene fantovske razposajenosti, govoril je, da je  punčka. mama je bila po poklicu učiteljica, z ogromnim srcem za otroke. ker je bil oče iz 'stare šole' je morala pogoltnit marsikatero grdo besedo, ampak se ni dala.
sin tudi kasneje ni kazal interesa za šolo, zato je z njim presedela ure in ure, da je izdelal. imel pa je velik interes za harmoniko. vpisala ga je v glasbeno šolo, tam pa je briljiral. oče je seveda težil, da bi moral znati tudi 'moška opravila', ampak mama je vztrajala na sinovi strani. marsičemu se je morala odpovedati, že zaradi slabih dohodkov, da mu je lahko omogočila šolanje. kasneje je tudi očeta pridobila na sinovo stran, da sta se oba angažirala in mu sproti kupovala harmonike, ki jih je potreboval. ampak oče še vedno ne more iz svoje kože in sinu spusti kakšno krepko o njegovi moškosti.
Fant je danes mednarodno priznan harmonikaruser posted image user posted image user posted image . na karšnakoli tekmovanja gre, pobere glavne nagradeuser posted image .

drugega sina je  rodila pri 38letih in so ji že nazačetku povedali, da bo imel težave. tudi z njim je presedela ure in ure, da je končal osnovno šolo. ko je bil čas za vpis v srednjo šolo s prilagojenim programom, je oče vztrajal, da mora it za malarja al za zidarja. fant je izrazil željo, da bi bil vrtnar, a zanj spet to ni bilo 'moško delo'. mama je udarila še eno borbo z očetom in otroka vpisala v program vrtnarja. Fant v svojem delu zelo uživa, mama pa z njim, ker je srečna, da bo kljub svojim težavam lahko poskrbel zaseuser posted image

Fanta sta moja 'mrzla' bratranca in sem zelo ponosna na njijuuser posted image . sploh pa na mamico, ki je zame, poleg moje mame , velika vzornica.
ne vem  kaj čaka v življenju mojo pupo.  upam in želim si, da ji bom znala prisluhnit in pomagat, da bo našla svojo srečo.

< Sporočilo je popravil mika -- 15.5.2007 11:21:21 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko prisluhnemo svojemu otroku......
15.5.2007 11:18:44   
Anonimen
Fant je danes mednarodno priznan harmonikar . na karšnakoli tekmovanja gre pobere glavne nagrade


In kdo je ta junak?

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko prisluhnemo svojemu otroku......
15.5.2007 11:27:32   
mika
In kdo je ta junak?


njegovo ime v tej temi ni pomembno, ampak dejstvo kakšen vpliv lahko imamo starši na otroka. napišem lahko samo tole, da je star 25let. ostalo je preveč osebno, da bi ga javno izpostavljala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko prisluhnemo svojemu otroku......
15.5.2007 11:28:58   
Anonimen
ostalo je preveč osebno, da bi ga javno izpostavljala.


Ja, daj mi potem pa na ZS, če ti ni pretežko. Saj ne bom nikomur povedala.

Ja, pa vem, da ime ni bistvo zgodbe, itak.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko prisluhnemo svojemu otroku......
15.5.2007 11:33:07   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Z vami bi rada delila zgodbo mame z dvema posebnima otrokoma...



user posted image user posted image

Ta dva posebna otroka imata tudi posebno mamico. in to je zelo pomembno, saj bi se brez njene pomoči njuni življenji obrnili (najbrž) čisto drugače.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko prisluhnemo svojemu otroku......
15.5.2007 19:14:23   
Anonimen
Upravičeno si ponosna na njiju, pa še na njihovo mamico.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ko prisluhnemo svojemu otroku......
15.5.2007 22:27:20   
Anonimen
Lepo user posted image .

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?