|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koledar...
21.11.2008 22:42:19   
SaTiSa
Rada bi sorodnikom dala izdelati koledar z slikami od našeuser posted image .
Vem da se to da narediti v digifot, pa mi ni ne vem kaj... Kje bi še lahko to dala narediti'

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
21.11.2008 23:33:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SaTiSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koledar...
21.11.2008 23:47:23   
SaTiSa
IZVIRNO SPOROČILO: živka

V DM- ju ga naredijo za 14€, pa še nek popust je.
Če sešteješ tinto in papir je mogoče tako še celo ceneje in enostavnejše.





Sem šla gledat...ja malo so dražji od digifota. Pa imajo tako izbiro glede oblikovanja kot pri digi?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koledar...
22.11.2008 7:59:00   
muška
ja, kdo od sorodnikov bo pa dal to na steno? Ok babice recimo, ampak ostali? Ne verjamem. jaz sem 1x dobila od kolegice koledar z slikami njenega otroka in nje user posted image   Ok, saj je bil luškan, ampak v mojem stanovanju bodo slike mojega otroka!


(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koledar...
22.11.2008 9:28:28   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: muška

ja, kdo od sorodnikov bo pa dal to na steno? Ok babice recimo, ampak ostali? Ne verjamem. jaz sem 1x dobila od kolegice koledar z slikami njenega otroka in nje user posted image   Ok, saj je bil luškan, ampak v mojem stanovanju bodo slike mojega otroka!




Jaz sem koledarje delala pred dvema letoma: dobile so jih babice, prababice, botrca ter moj bratranec, ki tamalo obožuje. Vsi so jih bili zelo veseli, visijo ša še jim letos po stanovanjih-se jim kr ne morejo odrečtuser posted image Zato sem se odločla, da jih bom izdelala tudi letos, da bodo umaknili one stare. Meni se zdi to super darilo za božička.user posted image Res pa ne bi tega podarjala prijateljem.
Velike-13 listne koledarje bom dala izdelat v Digifot, enolistne pa v Foto Tabor (30x40 pride 5 €, do konec novembra pa je akcija za majhne 20x30 in sicer 3€; imajo pa še namizne 13 lisov 10x15 okrog 6€).

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koledar...
22.11.2008 11:18:32   
ninini
Tak koledar podariš sorodnikom-babice tete pri nas so vsi veseli in ga imajo na steni ,prijateljem pa ja podariš kaj drugega če se že obdarujete.Mi se s prijatelji ne obdarujemo ,če že gremo k njim za praznike nesemo otrokom sladkarije in to je to,koledar pa samo najbljižjim.user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koledar...
22.11.2008 12:57:55   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: muška

ja, kdo od sorodnikov bo pa dal to na steno? Ok babice recimo, ampak ostali? Ne verjamem. jaz sem 1x dobila od kolegice koledar z slikami njenega otroka in nje user posted image   Ok, saj je bil luškan, ampak v mojem stanovanju bodo slike mojega otroka!




kako si lahko tako kritična in drugačnega mišljenje na tem forumu??????  slik naših sončkov so pa ja vsi veseli in jih nato z največjim veseljem še celo leto gledajo, čeprav so otroci takrat že 1-2 leta stareši in tistim luštnim otrokom na sliki nisi niti najmanj več podobni niti po zunanjosti, niti po obnašanju.  in če imajo 5 nečakov ali vnukov so stene čudovito zapolnjene. v vsaki sobi en koledar, krasno.

sicer pa, vsak ima svoje veselje. jaz se s teboj, muška, zelo strinjam. in sedaj sva že dve.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koledar...
22.11.2008 18:40:02   
SaTiSa
Jaz nisem vprašala za vaše mnenje, ampak kje izdelati take koledarje.
Če ne veste odgovoriti tudi kritizirati ni treba!!!!


Moja stvar je komu podarim kakšno darilo, pa magari poštarju....

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koledar...
22.11.2008 18:43:26   
SaTiSa
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

IZVIRNO SPOROČILO: muška

ja, kdo od sorodnikov bo pa dal to na steno? Ok babice recimo, ampak ostali? Ne verjamem. jaz sem 1x dobila od kolegice koledar z slikami njenega otroka in nje user posted image   Ok, saj je bil luškan, ampak v mojem stanovanju bodo slike mojega otroka!




kako si lahko tako kritična in drugačnega mišljenje na tem forumu??????  slik naših sončkov so pa ja vsi veseli in jih nato z največjim veseljem še celo leto gledajo, čeprav so otroci takrat že 1-2 leta stareši in tistim luštnim otrokom na sliki nisi niti najmanj več podobni niti po zunanjosti, niti po obnašanju.  in če imajo 5 nečakov ali vnukov so stene čudovito zapolnjene. v vsaki sobi en koledar, krasno.

sicer pa, vsak ima svoje veselje. jaz se s teboj, muška, zelo strinjam. in sedaj sva že dve.





Pa draga kokoška, potem ti slike od tvojih otok vstran mečeš ko si več niso podobni?

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koledar...
22.11.2008 20:30:15   
m@j@
SaTisauser posted image . Tista s poštarjem je dobra!

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koledar...
22.11.2008 20:43:16   
SaTiSa
Seveda, kaj pa jih briga komu jaz darila dajem...

(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koledar...
22.11.2008 20:43:17   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: SaTiSa

Pa draga kokoška, potem ti slike od tvojih otok vstran mečeš ko si več niso podobni?


tega pa nisem rekla in ne obračaj mojih besed.

1. sorodnikom ne vsiljujem koledarjev s slikami mojih otrok
2. tak koledar bi naredila enino le zame, pa so mi veliko lepši taki, ki jih naredijo otroci sami (kupim prazen koledar in se vanj lepi slike ali risbice)
3. raje slike otrok imam na steni izdelke in risbice svojih otrok, so veliko bolj ponosni na to, da vidijo, da cenim njihovo delo in trud, kot, da gledajo sebe

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koledar...
22.11.2008 20:52:36   
SaTiSa
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

IZVIRNO SPOROČILO: SaTiSa

Pa draga kokoška, potem ti slike od tvojih otok vstran mečeš ko si več niso podobni?


tega pa nisem rekla in ne obračaj mojih besed.

1. sorodnikom ne vsiljujem koledarjev s slikami mojih otrok
2. tak koledar bi naredila enino le zame, pa so mi veliko lepši taki, ki jih naredijo otroci sami (kupim prazen koledar in se vanj lepi slike ali risbice)
3. raje slike otrok imam na steni izdelke in risbice svojih otrok, so veliko bolj ponosni na to, da vidijo, da cenim njihovo delo in trud, kot, da gledajo sebe



Za tisto prvo se opravičujem...

Nihče ne vsiljuje....kako pa ti veš da je tvojemu obdarovancu všeč darilo ki si mu ga dala?
Nisem še slišala za vsiljevanje daril...lahko ti je edino darilo všeč, ali pa pač ne.

Moj otrok je star 8 m., zato darila ne more sama narediti....ko pa bo lahko, bo pa jih ziher sama izdelala.

Pa mimo grede, malo preberi kaj pišeš. Prvo omenjaš da bi za sebe naredila tak koledar, potem pa praviš da maš raje izdelke od otrok,kot da se sami sebe gledajo...

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koledar...
23.11.2008 20:24:36   
muška
Punce, jaz gledam samo realno na te stvari.  Ne napadam nikogar, ker se mi ne ljubi. Napisala sem samo kaj o tem  mislim in od mojega mišljenja ne odstopim.

Torej, slike vaših (naših) najlepših in ne vem koliko starih in ne vem kako oh in sploh malčkov so najbolj dobrodošle in cenjene v NAŠIH domovih, zunaj sten naših domov je situacija čisto drugačna. Meni je lahko moj nečak največje sonce, ampak oprosti, koledarja z njegovimi slikami pa ne bi dala na steno, če imam svoje otroke. Raje naredim koledar (če ga že moram) z slikami svojih otrok, kot pa s slikami tujih otrok. Se opravičujem, ker sem zdaj prizadela marsikatero , ampak iz realnega stališča in iz stališča tistega ki bi morda kakšno darilo prejel, žal tako je!

Tako da ,ne mečite po nepotrebnem denarja stran. Raje kupite kaj drugega, bo bolj uporabno.

In ja, brigam se za sebe, mnenje pa lahko napišem, ker je to javni firum user posted image

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koledar...
23.11.2008 20:44:02   
SaTiSa
Tu sploh nihče ni prosil za mnenja!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koledar...
23.11.2008 20:50:53   
muška
.

< Sporočilo je popravil muška -- 23.11.2008 20:51:26 >

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koledar...
24.11.2008 12:56:31   
ninini
Meni so taki koledarji všeč in tudi mojim sorodnikom,če pa komu niso pa naj ne bere teh tem.Imam 3 user posted image pa dobim koledar tudi od nečakinje pa sem ga vesela in ga dam na steno,imam tudi  enega od mojih user posted image . Pa ja nimate samo ene stene da tok komplicirate če vam kdo podari koledar.Katera babica in dedek pa ne bi bila vesela koledarja svojih vnučkov user posted image

_____________________________

...zaljubljena,ustavila bi čas,ko skriješ me v objem ,zavpila bi na glas.Naj slišijo vsi,da tebi dajem vse,da si tisti,ki še vedno greješ mi srce....

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koledar...
24.11.2008 13:00:24   
Anonimen
Moj možek jih je lani za par punc tukaj gor naredil.

Drgač pa ne vem kaj je narobe s slikami tujih otrokuser posted image
Jaz imam tud slike od otrok od prijateljic.....matr sm čudnauser posted image

(odgovor članu ninini)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koledar...
24.11.2008 13:17:32   
benika
Jaz se pa nekako strinjam z muško. V mojem koledarju bo visel koledar s slikami mojih otrok in ne otrok mojih prijateljev. Če se pa tak koledar podarja starim staršem in babicam, potem sem pa absolutno za, kajti za njih je pa to lepo darilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koledar...
24.11.2008 14:58:58   
SaTiSa
Pa sajje tudi mišleno kot darilo za babice in dedke, prababice in pradedke


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koledar...
24.11.2008 14:59:46   
SaTiSa
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Moj možek jih je lani za par punc tukaj gor naredil.

Drgač pa ne vem kaj je narobe s slikami tujih otrokuser posted image
Jaz imam tud slike od otrok od prijateljic.....matr sm čudnauser posted image


Tvoj mož dela koledarje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koledar...
24.11.2008 15:44:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: SaTiSa

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Moj možek jih je lani za par punc tukaj gor naredil.

Drgač pa ne vem kaj je narobe s slikami tujih otrokuser posted image
Jaz imam tud slike od otrok od prijateljic.....matr sm čudnauser posted image


Tvoj mož dela koledarje?



Tudi, med drugimuser posted image

(odgovor članu SaTiSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koledar...
24.11.2008 16:21:16   
SaTiSa
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: SaTiSa

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Moj možek jih je lani za par punc tukaj gor naredil.

Drgač pa ne vem kaj je narobe s slikami tujih otrokuser posted image
Jaz imam tud slike od otrok od prijateljic.....matr sm čudnauser posted image


Tvoj mož dela koledarje?



Tudi, med drugimuser posted image




Pa bi se dalo kaj zmenit?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?