|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko SS ste imele???
5.4.2006 14:44:38   
jeras
Ne vem zakaj, ampak pravijo da gre v tretje rado. Tako sem preživela že tretji ssuser posted image   zaporedoma (prvi je bil v 7t, drugi 21t sedaj pa 9t). Niti tega ne vem ali si sploh še želim enega , a je mogoče kaj narobe z mano??  Mogoče sem res že prestara (38), tolažim se s tem, da je vsaka stvar za nekaj dobra. Na vso srečo imam doma že dva velika sončka!
Mislim, da se bom prepustila usodi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko SS ste imele???
5.4.2006 14:50:13   
deily
Jaz ti natančno ne morem povedat kolikokrat, ker še sama ne vem. Zdravniki so mi povedali, da imam malo verjetnost da donosim ali da zanosim. Prejšnji mesec mi je user posted image  zamujala 5 dni, naredila test in je bil pozitiven. Naslednji dan je bilo vsega konec, prišla jeuser posted image  in mi vzela user posted image .

Tudi jaz bom pustila usodi proste roke. Upam, da mi nameni v življenju še en čudež, kajti eden leži pravkar v posteljici inmirno spi, jaz pa jo opazujem in premišljujem.



_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

(odgovor članu jeras)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko SS ste imele???
5.4.2006 15:02:47   
sonchek
Enega, pa prva nosečnost...pa upam da nobenega več, ker če bi mogla še enkrat skozi to....ma jaz ne vem...


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu deily)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko SS ste imele???
5.4.2006 16:08:00   
Katjusa3
Živjo!
Na žalost sem imela že 4 ss, od tega 3x abrazijo.
Jeras, razumem te, tudi sama se večkrat vprašam, ali morda ne rinem z glavo skozi zid, kajti če mi nekdo od "zgoraj" na tako krut način sporoča, da jaz pa ne bom nikoli mama, bi se ga pač morda moralo poslušati. Ah, ne vem, en tak črn dan je danes, upam, da ga bo kmalu konec.
Lep pozdrav
katjuša

(odgovor članu jeras)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko SS ste imele???
5.4.2006 16:11:43   
pilotgirl
Ojla.NO jast pa enega in to v prvi nosečnosti  in upam da nobenega več.

(odgovor članu Katjusa3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko SS ste imele???
5.4.2006 16:13:49   
Barbs
Drage punce,

teh "zadev" normalna ženska res ne more razumeti. Od česa je odvisno, zakaj, kako... Pričakujem tretjega otroka. Pred prvo sem imela 2x SS, pred drugo prav tako 2x.... Potem sem imela dve hčerki in to je bilo to. O otroku nismo več razmišljali, se ne obremenjevali. Danes sem v 36. tednu tretje nosečnosti. In zaenkrat je vse OK.

Človek res ne ve, kaj ti nameni usoda in zakaj.user posted image  Nikoli se pa ne smeš predati, obupati. In vedno moraš razmišljati pozitivno. 
Katjuša 3 ,  zagotovo boš  tudi ti mama !user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Katjusa3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko SS ste imele???
5.4.2006 17:27:05   
PIKA
Ali so vam povedali, zakaj je do ss prišlo? Jaz imam pravkar enega za sabo in upam, da tudi zadnjega!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko SS ste imele???
5.4.2006 18:11:59   
Zasanjana
Imela sem enga.Bila je druga nosečnost.Je pa mojmu brckotu v 25. tednu nehal biti srček.user posted image

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko SS ste imele???
5.4.2006 18:12:57   
SIJA
Uboga Jeras, čutim tvoje bolečine in upam, da ti uspe.
Poslušaj, prva dva otroka sem imela brez težav, za tretjega pa sem se borila z dvema ss, nepojasnjeno. Sedaj sem zelo hvaležna, po rizični nosečnosti smo končno dobili želeno dete.
Sama sm mislila, ko sem se od stiske zvijala v joku na urgenci, da mi pač tretji otroček ni namenjen, pa se je pokazalo drugače.
Tudi tebi iz srca želim, da ti uspe in mislim da ti bo, včasih je pač pot bolj trnova in jo zato kasneje znamo bolj ceniti. Ne obupaj, kajti rezultat je toliko bolj sladak.
Srečno!

(odgovor članu jeras)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko SS ste imele???
5.4.2006 19:17:27   
Špela100
Jaz pa:
november 2005, prazna vrečka, čiščenje v 8t5d
marec 2006, 2 plodka brez utripov, čiščenje v 10t

ne upam niti misliti naprej.........

(odgovor članu SIJA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko SS ste imele???
5.4.2006 19:33:34   
Jančika_
Imela sem dva ss in sicer v drugi in tretji nosečnosti. Hvaležna sem, da sem imela tako lepo in neobremenjeno prvo nosečnost - tale četrta (noseča sem 27 tednov) je bila tam nekje do 15. tedna ena sama živčna vojna...

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko SS ste imele???
23.4.2006 11:40:00   
straška
Jaz imam za sabo 2. Enega lani novembra, ko sem morala na čščenje, ker je bila prazna vrečka in enega ta petek, ko sem štiri dni po opravljenem pozitivnem testu dobila M. user posted image Upam, da bo šlo v tretje. Sem pa v literaturi zasledila, da je natnačno število SS nemogoče ugotoviti, saj večiko žensk splavi pri prvi M in tako niti ne vedo, da so bile noseče.

(odgovor članu jeras)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko SS ste imele???
23.4.2006 18:38:33   
Vilma
Prva nosečnost in potem abrazija v januarju 2006.
Bila sem v 10. tednu, diagnoza pa je bila molarna nosečnost.
Zdaj sem noseča v drugo in ne bi še enkrat šla čez to, res ne user posted image

(odgovor članu jeras)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko SS ste imele???
24.4.2006 8:04:26   
straška
Še enkrat se ti javljam z novo informacijo od dr. Pušenjaka, ki pravi, da bo dveh SS niso smiselne nikakšrne preiskave, razen običajnih z UZ, zato se lahko brez skrbi (lahko je njemu to govorit) podamo novim podvigom nasproti. Držim pesti, da nam bo vsem, ki imamo take ali drugačne težave uspelo.

(odgovor članu straška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko SS ste imele???
24.4.2006 8:35:12   
Špela100
Ja mene je dala G po drugem splavu na pregled krvi za določene infekte, sem jo sprosila,
pa uz maternice mi je naredila v nenosečem stanju, da bi bog ne daj našla kakšno pregrado, pa je ni hvala bogu.
Od vseh informacij se mi že meša.
V tretje pa ne vem kdaj bo, najraje bi takoj poskusila, pa če še v tretje ne uspe imam vsaj možnost nadaljnih preiskav. Samo psihično se moram spet pripravit na to živčno vojno.
In glavo pripravit na morebitno še eno razočaranje.

(odgovor članu straška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko SS ste imele???
26.4.2006 21:26:15   
buča
v prvo ss pri 19 tednih,potem rizična nosečnost,sedaj nama ne uspe več sploh zanosit,pa raj mam samo 1 otročka,kot pa še enkrat porod brez otročka.....
ampak,nikoli ne veš,kaj ti veter prinese-odnese.V drugo sem se psihično borila-zelo borila.še sedaj se pozna na meni..posledice so ostale.

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko SS ste imele???
15.7.2006 11:39:47   
PIKA
Sedaj imam drugega za sabo. Prvič v marcu letos v 9.tednu(odmrtje ploda), drugega pa včeraj, v 7.tednu (utripa ni bilo, začela sem krvaveti). Kljub temu, da se je veliko sčistilo samo, je vrečka ostala, zato so mi napravili abrazijo. Prvič me je prizadelo, drugič pa čisto nič, sedaj pavza in nato pogumno naprej. Upam, da res gre v tretje rado! 

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko SS ste imele???
17.7.2006 6:44:16   
krtekxx
Jeras, 4 zapovrstjo. Pridi kaj na obisk na sosednji forum zanositev, tema Upanje po splavu.

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko SS ste imele???
21.7.2006 9:29:23   
jeras
Ojla, Krtekxx

zelo mi je žal za tvoje srčke,user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem padla v eno čudno fazo , kdaj pa kdaj se še sprehodim po forumih, vendar zadnje čase vse manj. Sploh ne vem, če sem še pripravljena, da bi šla skozi vse to. Grozno me je strah, bojim se novega razočaranja. Trenutno sem v stanju, ko niti ne vem, kaj sploh hočem. Premišljujem ponoči in podnevi, pa se nisem še odločila. Včasih se mi zdi, da sem že malo vl etih in da zgubljam energijo. Sploh ne vem user posted image  kako bo...

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko SS ste imele???
21.7.2006 15:06:50   
Anonimen
jz sm mela 2 v letu 04.in 05.
mela sm pregrado tako da se plod ni razvil (v 6 in 8 T)

zdj sm v tretje noseča in upam da bo vse v redu.....user posted image

(odgovor članu jeras)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko SS ste imele???
2.8.2006 14:52:46   
Klarissa
dva:
nov 05-odmrtje ploda v 9.tednuuser posted image
jun 06 -prazna vrečkauser posted image
Zdaj iščejo kaj je narobe z menoj. počakam 2 M al pa 3M pol pa spet, ker kmalu bom mami!! BOM!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko SS ste imele???
29.10.2006 11:42:58   
buča
z novejšimi novicami
sedaj že 2 ss,prvič v 19T,sedaj septembra v 7T.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko SS ste imele???
2.11.2006 20:11:23   
mončka
Punce čist vas razumem tudi sama  sem  imela 4 ss in sem  tudi skoraj obupala ampak na koncu vedno posije sonce in tudi meni je  zato imam sedaj dva sončka zato  klarissa si res dobro in pravilno napisala  bom mami bom - ja seveda boš in vse ostale tudi samo  ne obupajte  pa čeprav jeuser posted image user posted image user posted image težko. Nosim vas v srčku in vam vsem želim res da se vam izpolni ta največja želja  postati  mami.


< Sporočilo je popravil Jančika -- 2.11.2006 22:43:33 >


_____________________________

Samo ljubezen lahko združi starše in otroke tako, da jih izpolni in jih naredi popolne

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko SS ste imele???
22.2.2007 10:21:41   
Sandra*
1 ss, po 1 letu neuspeha, diagnoza: prazna gv. v 6 tednu. Čez tri mesece sem ponovno zanosila in vse je bilo ok. Po splavu sem čisto zgubila upanje, da bom kdaj mama, no potem pa me je ful presenetilo...

(odgovor članu mončka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko SS ste imele???
22.2.2007 10:38:15   
Anonimen
Enega. 2. nosečnost, 11 teden - odmrtje ploda. Upam, da je to bil prvi in zadnji.

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?