|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko Vam pojedo 5 mesečniki
7.5.2008 15:29:49   
žaba
Naša user posted image  je stara 5 mesecev in do sedaj je kar lepo jedla (od 3 meseca sva še samo na AM - Hipp), zdaj pa že 2 dni neki štrajka in je začela zmanjševati obroke. Na trenutke je bolj tečna, drugače pa še kar dobre volje (sem mislila da bo kaj zbolela, a sta 2 dneva že minila in nič znakov bolezni). Ima 5 obrokov nekje med 110 in 140 ml (prej je pojedla med 160-170 ml). Namesto da bi začela obroke povečevati mi jih zmanjšuje. Tudi čaja noče nič kaj piti, ji ponujam že kar nekaj časa in po flaški sploh noče, se zraven kremži, po žlički mi potem spije le nekje med 10-20ml na dan.

Se bojim, da bo dobila premalo tekočine, ker drugače je kar velika, cca. 7,3 kg in nekje 69cm. A je imela katera podobne izkušnje in kaj bi lahk obilo vzrok (mogoče zobki, čeprav še jih ni nič videti)? Koliko pa pojedo kaj Vaši 5 mesečniki. Goste hrane še nismo začeli uvajati, sem nameravala čez kakšen teden.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko Vam pojedo 5 mesečniki
7.5.2008 18:18:55   
bsasab
No nasa pika ima tri mlecne obroke na dan (zjutraj med 8 in 9, okrog 12 ali 13 poje GH, okrog 17 mleko in zvecer preden gre spat se enkrat mleko) po 240 ml ter enega GH, pa lepo napreduje..., Tudi caja precej spije, sicer pa je nasa caj pila ze od prvega meseca in to zelo rada...

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko Vam pojedo 5 mesečniki
7.5.2008 21:29:36   
ajtak
Mi mamo 2 obroka GH ostalo AM- milumil2 120ml. Bo pa cez 10dni star 6mesecev.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko Vam pojedo 5 mesečniki
11.5.2008 22:29:50   
sabina08
Naš bo že 6 m čez dober teden in ima 5 obrokov (zadnja dva tedna 1-2x GH) po 180 ml Aptamil 1.

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko Vam pojedo 5 mesečniki
12.5.2008 10:06:50   
klarisima
Moja mala se polno doji na 3 ure user posted image , 1x/teden opoldanski obrok zamenjam za sadno kašico (počasi začenjam z uvajanjem GH, nekje 2dni), pred spanjem pa poje 210ml Novolac nočne formule user posted image Spi nekje med 7-8h in potem spet zizauser posted image
Je pa velika okrog 70cm in ima nekaj čez 8kg user posted image user posted image user posted image
In požeruhinja, obožuje hranjenje user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu sabina08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko Vam pojedo 5 mesečniki
18.5.2008 17:23:48   
mižek
pozdravljena,
kot vidim imaš vse splanirano, pa me zanima kako si na začetku vedela kdaj je sita. Namreč moj je star  pet mesecev in do sedaj sem ga polno dojila, zdaj pa mu počasi uvajam GH, ker pa se bojim da mu nebi bilo slabo mu ne dam zaenkrat par žličk. pol pa je dokaj hitro spet lačen(kakih 10-15 min) pa hoče spet jest user posted image . noskratka zanima me kdaj bova lahko z GH zamenjala en celoten obrok dojenja

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?