|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 0:43:43   
Olivija
Smo danes imeli debato na to temo, ker sem danes našla ful fajn kavbojke za 25 EUR, pa še iz bio-bombaža souser posted image - okolju prijazne. user posted image

Ne res, ker poznam folk, ki pod 100 EUR kavbojke še povoha ne. Potem pa še izjavi prijateljica za svoje CK kavbojke, da so se ji raztegnile. user posted image

Pri meni je tako, da imam z dragimi slabe izkušnje in še najbolj so se obnesle ene za 15 EUR iz C&A - pohvaljene so bile iz vseh strani.

Še nekaj, meni osebno so že za 100 EUR drage, tako da dopuščam možnost, da so kakšne za 400 EUR mogoče res bolj "kakovostne".
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 1:06:01   
Olivija
še nekaj sem pozabila, niso na korenček user posted image , tko, da so mogoče zaradi tega tolk poceni, ker temu trendu pa res ne mislim sledit. user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 7:19:26   
Naja30
Ojoj, že pri 100 se mi je zataknilo, potem pa omenjaš 400? Ne vem, sama imam tudi bolj slabe izkušnje z dragimi kavbojkami, zato kupujem izključno pod 10 starih jurjev. Ali pa vzamem dvojne in sem na istem.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 7:37:41   
eya
Uh, jaz sem dala zadnjič 60 eur za S.Oliver, čisto dovolj.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 8:01:43   
sayuri
No, jst pa unih za 100€ ne povoham user posted image user posted image user posted image . To je meni absolutno preveč denarja. Tja do 40€ bi mogoče še razmišljala. Sicer pa imam samo ene, ker mene v kavbojkah vse veže in so čist nepraktične. Aja...pa bile so kakih 30€user posted image .

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 10:38:24   
Anonimen
Do 15 eurou v Aut letu,pa nič več,in niti z enimi nisem bila nezadovoljna,udi elastične džins kavbojke imam in sem strašno zadovoljna z njimi jih že leta nosim jih ne dam stran,stale so pa 10 eurou.Vse pa mi stojijo kot ulite.

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 10:40:40   
Kalina
Do 60 evrov.

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 10:42:03   
Bubamaraa
nazadnje, ko sem si kupila kavbojke so bili še tolarji in sem dala za od Wit Boya bivših 16.000sit .. pa morm povedat, da zelo težko dobim kavbojke za svojo postavo....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 10:54:50   
Jančika_
Po več kot petih letih končno spet kupujem kavbojke (zadnja 4 leta je bila moja postava malenkost neprimerna za tak tekstil) in mislim, da sem pomerila že vse, kar se da v Celju dobiti do 40€. Sigurno 20 modelov. Na žalost očitno ne delajo kavbojk, ki bi šle na mojo postavouser posted image , vsaj ne v tem cenovnem razredu. Tako da zdaj zbiram pogum, da nesem mojo rit in bedra na ogled prodajalkam v Levis in take štacune (saj ne vem, koliko stanejo tam hlače?).

Ko smo že glih pri tem - če ima katera idejo, kje dobiti kajbojke (normalna št. 32 ali 34, ne vem, koliko je to v kavbojskih cifrah?), pa ne za suhice (sem majhna, a bedrata), pa da mi ne bi zadaj v pasu štrlele 20 centi stran...in sem pripravljena dati malo več, samo da bi bilo. Si jih bom pač naslednjič kupila spet čez pet letuser posted image .

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 10:58:10   
Anonimen
Jančika,user posted image user posted image kakšne težave s postavo pa ti to vidiš na sebi?Sem te videla veš,pa nič napak opazila.Išči išči pa boš našla taprave.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 11:05:23   
jakaracman
Jančika kaj pa S Oliver so sicer 60 eur ampak meni so dobre.Jaz imam tudi od Hugo bossa in so mi zelo ok mi grejo v škornje in so bile cca200 eur.Amak če sem poštena so mi od Oliverja boljše.Jaz v Levisu in Dizlu nič ne dobim Hm so mi pa vse prekratke.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 11:07:04   
Jančika_
Ehm, ene četrt metra prekratke noge imamuser posted image . Meni se sicer ne zdi, da je z mano kaj narobe, bolj krivim proizvajalceuser posted image . Hlače,. ki so mi prav v dolžino, dobim samo na otroškem oddelku, tam pa modeli ne štimajo v bokih, mi vse narazen vleče. Večina hlač je pač narejenih v neki liniji in če jih moraš potem 20 centi krajšat, imaš krivine vse na napačnih mestih. Recimo širiti bi se morale začeti okoli kolena, pri meni je pa to potem tam pri gležnju nekje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 11:11:17   
Jančika_
Jakaracman, hvala, gre še S.Oliver na seznam štacun, ki jih moram pregledat.

Prijateljica mi je šenkala ene svoje, super model, samo so mi zdaj prevelike. Pa ne vem, kje se to kupi, ker sem bolj pek za nakupovanje?  Na njih piše zadaj Killah.user posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 11:12:40   
MAJDA22
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Ko smo že glih pri tem - če ima katera idejo, kje dobiti kajbojke (normalna št. 32 ali 34, ne vem, koliko je to v kavbojskih cifrah?), pa ne za suhice (sem majhna, a bedrata), pa da mi ne bi zadaj v pasu štrlele 20 centi stran...in sem pripravljena dati malo več, samo da bi bilo. Si jih bom pač naslednjič kupila spet čez pet letuser posted image .



Lani sem si kupila v Cecil (City center Celje) takšne super kavbojke za mojo postavo (tudi mal "elegantno izpopolnjena"). Cena 60€, kar se mi je zdelo kar veliko, ampak dam raje 60€, kot pa 20€ pa da se potem nesrečno počutim. Je pa Cecil za mal močnejše  postave,  podružnica  Street One.
Daj poglej tam, mogoče najdeš kaj za  sebe.

Cena 100€ in več je pa preveč, jih sploh ne pogledam, meni niso toliko vredne.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 11:22:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Ehm, ene četrt metra prekratke noge imamuser posted image . Meni se sicer ne zdi, da je z mano kaj narobe, bolj krivim proizvajalceuser posted image . Hlače,. ki so mi prav v dolžino, dobim samo na otroškem oddelku, tam pa modeli ne štimajo v bokih, mi vse narazen vleče. Večina hlač je pač narejenih v neki liniji in če jih moraš potem 20 centi krajšat, imaš krivine vse na napačnih mestih. Recimo širiti bi se morale začeti okoli kolena, pri meni je pa to potem tam pri gležnju nekje...


Ja z dolžino je pa res problem.Ampak,ker nisi edina,bi mrale nekje obstajat trgovine z tebi primernimi kavbojkami,če že ne pri nas pa v tujini.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 12:11:21   
Anonimen
Killah babe? Outlet ali pa Witboy. To je na varianto Miss Sixty.

Jaz jih zase dobim na otroskem oddelku v H&Mu. Drugje mi je vse 20 cm predolgo, ce mi je ze slucajno gor cez rit prav in v pasu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 12:21:41   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Po več kot petih letih končno spet kupujem kavbojke (zadnja 4 leta je bila moja postava malenkost neprimerna za tak tekstil) in mislim, da sem pomerila že vse, kar se da v Celju dobiti do 40€. Sigurno 20 modelov. Na žalost očitno ne delajo kavbojk, ki bi šle na mojo postavouser posted image , vsaj ne v tem cenovnem razredu. Tako da zdaj zbiram pogum, da nesem mojo rit in bedra na ogled prodajalkam v Levis in take štacune (saj ne vem, koliko stanejo tam hlače?).

Ko smo že glih pri tem - če ima katera idejo, kje dobiti kajbojke (normalna št. 32 ali 34, ne vem, koliko je to v kavbojskih cifrah?), pa ne za suhice (sem majhna, a bedrata), pa da mi ne bi zadaj v pasu štrlele 20 centi stran...in sem pripravljena dati malo več, samo da bi bilo. Si jih bom pač naslednjič kupila spet čez pet letuser posted image .



user posted image user posted image user posted image

Stara, a mas ti malo probleme s samopodobo??? Jaz bi trenutno tebe oznacila za SUHO, v primeru da shujsas se kaksno kilo pa bos ze presuha! Pa ne govorim zato, ker imam sama kar nekaj kg prevec, ampak realno!!

Sicer pa, kaj se obremnenjujes, itak bos kmalu noseca. user posted image user posted image  Sparaj dnar za nosecniske kavbojke. user posted image

Kar po riti bi te z gajzlo! user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 12:33:24   
Anonimen
Jaz kupujem moške. Pač grem v trgovino, kjer vem, da prodajalke vedo, kaj prodajajo, rečem, da želim take, ki so široke v stegnih in spredaj nizke v pasu, številko  32 ali 34 (se mi zdi, da je to ameriška št.), pa je. Plačam pa potem pač toliko, kolikor rečejo ... na žalost ne morem prav veliko izbirat.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 13:00:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Ehm, ene četrt metra prekratke noge imamuser posted image . Meni se sicer ne zdi, da je z mano kaj narobe, bolj krivim proizvajalceuser posted image . Hlače,. ki so mi prav v dolžino, dobim samo na otroškem oddelku, tam pa modeli ne štimajo v bokih, mi vse narazen vleče. Večina hlač je pač narejenih v neki liniji in če jih moraš potem 20 centi krajšat, imaš krivine vse na napačnih mestih. Recimo širiti bi se morale začeti okoli kolena, pri meni je pa to potem tam pri gležnju nekje...


Esprit alpa Levi's, ker lahko izbiraš tudi med dolžinami (regular, fit, short, long,...) Drugače je pa v nekaterih trgovinah (Sportina na Bledu) možno tudi krajšanje oz ožanje hlač v pasu brez doplačila. Naredijo pa tako, da se niti najmanj ne opazi.

Aja, btw, moram poročat, da sem zadnjič KONČNO našla "normalne", torej ne korenčkaste kavbojke v Espritovi trgovini v Avstriji! Imajo pa tut levisk vseh dolžin in širin na pretek!

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 13:02:57   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR
Stara, a mas ti malo probleme s samopodobo??? Jaz bi trenutno tebe oznacila za SUHO, v primeru da shujsas se kaksno kilo pa bos ze presuha! Pa ne govorim zato, ker imam sama kar nekaj kg prevec, ampak realno!!

Sicer pa, kaj se obremnenjujes, itak bos kmalu noseca. user posted image user posted image  Sparaj dnar za nosecniske kavbojke. user posted image

Kar po riti bi te z gajzlo! user posted image user posted image

Ma neee, saj vem, kakšna sem v špeglu (zadnje 4 leta se sploh nisem gledala vanj, zdaj pa toliko rajeuser posted image ). Ampak dejstvo je, da sem majhna 152 centi in da imam žensko rit in boke. Za mojo višino dejansko dobiš hlače samo na otroškem oddelku, tam mi je pa vse preozko. Saj spravim gor, samo potem ne upam počepnitiuser posted image .

Ribica, hvala, nekak medlo se mi je zdelo, da ima Killah Babe vezo z Miss Sixty, se mi zdi, da sem to na RR prebrala enkrat, v trgovini pa še nisem videla.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 13:06:16   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: caffee
Esprit alpa Levi's, ker lahko izbiraš tudi med dolžinami (regular, fit, short, long,...)

OK, hvala, grem še to pogledat. Edine kavbojke, ki jih imam, so Leviske, kupljene pred petimi leti in so mi prav v dolžino - ampak mi je potem prodajalka prijazno pojasnila, da so to mišljene kot 3/4 hlačeuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 13:08:37   
Strawberrie Cherrie
Za kavbojke odštejem nekje do 60€. tut več sem že dala, ampak ne v zadnjih 2letih.
Jančika, tolk razmišljam zdej o tem, kje bi ti lahko dobila kavbojke, pa se ne morem domislitiuser posted image Sicer pa - kaj pa tiste štacune, ki imajo kavbojke po cifrah - 26, dolžina 28? 26, dolžina 26? Koliko imaš?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 13:12:50   
Strawberrie Cherrie
Jančika, zakaj pa ne greš kupiti blaga - jeansa in do ene dobre šiviljeuser posted image Potem boš imela ulite kavbojke za tvojo suhceno postavicouser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 13:33:32   
Anonimen
Aja, drgač pa dam za kavbojke max. do 80 eur.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 13:41:38   
kajalin*
V Celju v Clarku sm kupla dvojne kavbojke za 29eu,je zdej akcija,plačaš 1 odneseš 2,na korenček,nizek pas,čist ok hlače moderne,če katero zanima.Lahk pa izbirate me 6 modeli.Men je bil to edini spas,ker pa res nimam denarja za kavbojke po 80,100 eu.
Če ni kateri izpod časti,pejte vsej pogledatuser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?