|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko oblečeni?
26.3.2009 7:54:26   
xerox
V ponedeljek začnem uvajati mojega 10,5 mesečnega user posted image  v vrtec, pa sploh ne vem kaj naj mu oblečem ko je zdej tako vreme?
Koliko jih vi oblečete za v vrtec?

Pa še to me zanima, ali  vaše fantke oblačite za v vrtec v ta lepe hlače pa kavbojke pa srajčke oz jopice ali tako, da so bolj komot v trenerki. Ker mam jaz svojega doma vedno v trenerki, ker se puza po celem stanovanju in se mi zdi da mu je tako najbolj udobno, ker bo v vrtcu le 9 ur. Jaz namreč svojega oblečem "lepo" samo ko gremo za par ur na obisk ali pa v šoping ali ven...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko oblečeni?
26.3.2009 8:51:19   
Lunca1
Srajčke mu definitivno ne oblačim. Ponavadi ima hlače ali kavbojke, spodaj bodi brez rokava, čez pa majčko z dolgim rokavom. Drugače pa nosimo še vedno žabe. V vrtcu pa jim potem dajo dol hlače in so samo v žabah.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko oblečeni?
26.3.2009 9:08:50   
silhueta
Obleci mu tisto, v čemer mu bo najbolj udobno. Pa lepih novih oblačilc je tudi škoda, ker se hitro  popackajo.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko oblečeni?
26.3.2009 9:26:54   
Jančika_
Čimbolj udobno. Kavbojke so ponavadi pretrde (ne vse, seveda). Pri nas prav prosijo, da bi tamali ne bili v kavbojkah.

Naš tamlajši je danes imel dolge gate (ima močne noge in mu žabe težko navlečem), sp. del trenirke, bodi brez rokavov in tanjšo majico z dolgimi rokavi. Če mu je vroče, mu slečejo trenirko. Včeraj, ko je bilo precej topleje, pa je imel samo debelejšo trenirko, nič dolgih gat.

(odgovor članu silhueta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko oblečeni?
26.3.2009 9:33:01   
tintin
moj 17m Vasja ima: tanjše žabe, spodnji del trenirke, body z dolgimi, puloverček ali jopico (bombažno) in tanjšo bundico pa bombaž kapco.
Ko pridemo v vrtec ga slečeva, tako da je samo v žabah in body-u. Itak vedno nori okrog in je ves pregret.
aja pa vedno nosi v glavnem trenirke, ker se otroci res bolje počutijo v udobnih cotah...no zdej je itak že celo zimo v žabah skozi cel dan (razen ko gredo ven)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko oblečeni?
26.3.2009 9:34:22   
tintin
aja, jaz mojega redko oblačim "lepo" oz. mu večinoma kupujem trenirke, bombaž jopice....srajčke nima nobene. Ma, za lepe cunje bo še čas...za fleke ven spravljat so pa trenirke, body-ji....najbolj easy;)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko oblečeni?
31.3.2009 12:45:51   
Anonimen
jst sem tamali v kiku nabavla nekaj unih hlačk, ala cargouser posted image k je čist mehek material, elastika v pasu, pa zgledajo tud lepo, pa še pocen souser posted image tko da ma te za v vrtec, so udobne, še zmeri zgleda lepo oblečena pa čist vseen mi je, če jih zafleka, ali če jim kaj drugega zgodiuser posted image k to je res, ustvarjajo svašta, s prstnimi barvami, plastelinom, pa zunaj po peskovniku,po igralih  pa blatu, zdej ko je tako vremeuser posted image je včasih res ko prašič, sam fajn se pa majouser posted image

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko oblečeni?
1.4.2009 21:52:37   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

V ponedeljek začnem uvajati mojega 10,5 mesečnega user posted image  v vrtec, pa sploh ne vem kaj naj mu oblečem ko je zdej tako vreme?
Koliko jih vi oblečete za v vrtec? Za vrtec ga oblečem isto kot sebe. Bunde več ne nosi ampak ima podloženo jakno pa mogoče kakšen pulover spodaj.

Pa še to me zanima, ali  vaše fantke oblačite za v vrtec v ta lepe hlače pa kavbojke pa srajčke oz jopice ali tako, da so bolj komot v trenerki. Ker mam jaz svojega doma vedno v trenerki, ker se puza po celem stanovanju in se mi zdi da mu je tako najbolj udobno, ker bo v vrtcu le 9 ur. Jaz namreč svojega oblečem "lepo" samo ko gremo za par ur na obisk ali pa v šoping ali ven...user posted image
Hm, tukaj ti ne morem dat pravega odgovora. Jaz svoje otroke oblačim vedno "lepo". Trenerko ima oblečeno ko so športni dnevi. Sicer pa hlače na žepe, športne hlače, tudi kavbojkice, žametke, hlače iz daftina. Oblačil mi je "škoda" da jih šparam po omarah. Naj jih ponosi. Zato jih kupim!

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




frizer
piule

Kako pogosto obiskujete frizerja?

1 tedensko (3%)

1mesečno (8%)

1 na 2 meseca (26%)

1 na 3-4 mesece (32%)

1na 6 mesecev in več (25%)

ga ne obiskujem (5%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!