|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko obrokov pri 3-4mesečnikih
31.1.2005 17:34:39   
žiža
Naša Sara bo na samega pusta dopolnila 4 mesece. En teden sedaj dobiva poleg dojenja tudi stekleničko. Dojim na eni dojki (druga je še mal slaba)potem pa še po steklenički poje okoli 70ml. Prej sva se vedno dojili na vsake 3 ure, zdej pa po 4 urah včasih še vedno ne kaže nobenega interesa za hranjenje. Tako jeva 4x čez dan, ponoči mi je pa sedaj že 3 dni zapored spala od 21ih do 6ih. Kako pa kaj vaši malčki jejo? A boste tiste ki boste v teh dneh dopolnili 4 mesece že začele z rižolinotom?
LP žiža :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koliko obrokov pri 3-4mesečnikih
31.1.2005 17:49:33   
Natas@
Naš bo 12.2. star 4 mesece in je v povprečju 5x dnevno, Kar se pa količine tiče je pa različno. Včasih 60ml, včasih pa tudi 200m. Ponavadi je tako, ko mu naredim manj hoče še, ko pa dobi normalno porcijo (ponaadi je to 130 ml) pa hoče več. Že od rojstva se hrani po steklenički, mleko si sedaj izbrizgavam samo še zj. in zv. ostalo pa dobi Comformil ali Hipp. Mu pa za večerni obrok dam v mleko še 1/2 žličke riževih kosmičev in ponavadi potem spi 8 ur ali več (če ni bolan). Mu pa vsake toliko že dam za polizat jabolko in mu je zelo všeč. Bi mu pa probala dat še npr. jabolčni sok ali kaj podobnega pa si ne upam. A katera že da kaj kar tako za probat?
Lp

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koliko obrokov pri 3-4mesečnikih
31.1.2005 18:07:10   
tia&silvija
Naša :miska: papa 4x na dan (ob 9 zjutraj, ob poldne, ob 15.uri in ob 18. uri) potem pa spi od 19. ure do 8. zjutraj.
Stara je 3 mesece in smo pravkar prišle od pediatrinje kamor smo šle na cepljenje in je rekla, da do 6 meseca nobene druge hrane razen mleka.

LP, S&T

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koliko obrokov pri 3-4mesečnikih
31.1.2005 18:11:54   
maja24-2
Prav to temo sem hotela začeti.Ker sem že dva dni zmedena in nevem kaj Lari dogaja. Urnik hranjenja je potekal tako
zjtraj je jedra pri meniOB 7h, nato ob 10h spet pri meni vendar je hotela čez eno uro zopet jesti je dobila flaško
pojedla 100ml in tako na vsake dve uri in pol. od 4 meseca sapravi 14 dni pa ji dam za lahko noč v mleko še merco riževih kosmičev. Tako da smo imeli 5 do 6 obrokov.
Dva dni pa je že vse sesuto noče jesti danes je vse skupaj pojedla 240ml tako da res nevem kaj ji dogaja.
LP Maja & LAra:kava:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koliko obrokov pri 3-4mesečnikih
31.1.2005 18:45:41   
rosvitaj
Hoj!

Silvija, so pa res hecni tile pediatri. Vsak po svoje "doloca" mejo, kdaj zaceti dajati trdo hrano.

Samo toliko: Lej je ze pri 6,5 mesecih jedel z nama.Malo svo hrano priredila njemu. Pri tej starosti je ze jedel z nami tudi v restavraciji.

Lp, Rosvita

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koliko obrokov pri 3-4mesečnikih
31.1.2005 18:54:26   
HuAnita
Moja je, ko hoče, ponavadi pa ca 7x na dan. Kdaj tudi 'štrajka', ampak potem me naslednji dan izsesa...;)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koliko obrokov pri 3-4mesečnikih
31.1.2005 21:05:36   
Tejči
Moja pa papca takole: zvečer okrog 20. ure in potem spi do 1. ali 2. (kako ji je), potem je spet ob kakšnih 4.-5. in ob 8.-9., takrat se vstanema. Od takrat naprej pa papca na vsaki 2 uri, izjemoma vzdrži brez hrane tudi 4.ure, če se vozimo z avtom.:)-


(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koliko obrokov pri 3-4mesečnikih
31.1.2005 21:51:00   
rubin
moj bo pa 20.2.star 4 mesece pa je na vsake 3 ure 120 ml Aptamila, zvečer pa ponavadi 150 ml. Spat gre okoli 20-e ure in zdaj že 3 dni spi celo noč. Pediatrinja nam je v torek rekla,da ne rabi več nočnega obroke ker smo se tudi ponoči hranili na 3-4 ure in tako sem mu še isto noč ko se je zbudil dala dudo (s katero zaspi) in je zaspal in mi spal do 7.30. zjutraj. Očitno ni bil lačen, saj drugače ne bi spal in bi jokal. Tko da so tile obroki ponoči bili bolj navada kot potreba.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?