|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 10:41:31   
anaydam
Punce mene pa zanima čisto tako informativno, koliko vas mesečno stane el. energija.... Pri nas imamo stanovanje veliko 56 kvadratov , uporabljamo kuhalno ploščo , pečico , hladilno zamrzovalno omaro, napo, tv , računalnik. sušilca imam za okras, račun me mesečno znese okoli 35 evr. Ravnokar sem dobila poračun in v dobrih štirih mesecih, odkar sem v stanovanje imam dobropisa dobrih 10 evrov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 10:54:11   
posh
Nimam zamrzovalne skrinje, samo dve polici v sklopu hladilnika in sušilec dela 1x na teden. Račun 89 euruser posted image

(odgovor članu anaydam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 10:56:41   
miapia
HIŠA 200 kvadratov, dve gospodinjstvi s svojimi aparati in tehniko, cca 56/mesec. Realno. Topla voda je na plin, voda v kuhinji na elekt. grelec, 4 TV, 1 računalnik, 2 hladilnika, 1 zamrzovalnik, 1 steklokeramika, 1 pečica, 2x pralni stroj, 1x pomivalni. Pa še kaj verjetno.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu anaydam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 11:00:01   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

HIŠA 200 kvadratov, dve gospodinjstvi s svojimi aparati in tehniko, cca 56/mesec. Realno. Topla voda je na plin, voda v kuhinji na elekt. grelec, 4 TV, 1 računalnik, 2 hladilnika, 1 zamrzovalnik, 1 steklokeramika, 1 pečica, 2x pralni stroj, 1x pomivalni. Pa še kaj verjetno.



Zdaj pa debelo gledamuser posted image
Sem mislila, da nam tv požre, ker skor cel dan laufa, čeprav ne gledamo, pa vidim, da pri vas imate 4 tv-ja.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 11:24:10   
miapia
Aja, moj sušilec laufa za vsako žehto, se pravi ene 5x na teden, je pa res, da večinoma perem za vikende, ko je cenejša tarifa.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 11:31:24   
*miska.mcc*
cca 80 m2
racunalnik, tv, hladilnik, zamrzovalna omara, 2 bojlerja (kopalnica, kuhinja), 1 el. radiator.
45€/m


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 11:32:15   
gagaga
pol sm podrla rekord 17 € na mesec.user posted image user posted image user posted image  
60 m2 stanovanja, nimam pomivalca, samo pralni stroj 2x na teden perem, TV, računalnik in luči.

(odgovor članu anaydam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 11:32:43   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: posh

Nimam zamrzovalne skrinje, samo dve polici v sklopu hladilnika in sušilec dela 1x na teden. Račun 89 euruser posted image
 
mal preverite. ker tole je pa mal tu mač, se mi zdi.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 11:36:57   
*alja*
hiša nekje 180 kvadratnih metrov (hladilnik, 2 največji zamrzovalni skrinji, 2 tv-ja, radijo, računalnik, še zunaj kaj delamo-šrotamo za prašiča),... Smo pa mi 3-je gori in mama z partnerjem spodi.
Plačamo 76 evro, lani smo 86 zdaj so nam malo znižali, bomo vidli kak bo poračun.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 11:38:39   
amm4
zamrzovalna omara, električni bojler, hladilnik z zamrzovalno polico, TV, računalnik, pralni stroj, steklokeramična, pečica, pomivalc, sušilc (1x na teden), cca 250m2 velika hiša. vsak mesec cca. 70€.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 11:42:23   
ajataja
Dva odrasla trije otroci 80 m2 =58e.Perem vsak drugi dan,pomivalc laufa vsak dan,hladilnik,trije tv-ji,dva računalnika,kuham na elektriko,bojler je na elektriko....

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 11:44:38   
anaydam
Jaz perem nekje 3 krat tedensko in likam sproti. Res pa je , da ponavadi v večernih urah . Kuham vsak dan doma , računalnik je prižgan vsak dan prav tako tv, pečico uporabljam občasno. Tudi mikrovalovko in ostale male aparate občasno, imam vse bolj kot ne novejše aparate , razen pralnega stroja. Meni se zdi , da ne potrošim preveč ...user posted image

(odgovor članu amm4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 11:56:35   
Luni
100 m2 bivalne površine, pomivalni stroj-min. 1x na dan; pralni stroj 4-6 strojev na teden (v zadnjem času se nam je pranje zmanšalo-zelo), likam vse, sušilca imamo tudi, vendar ga uporabljam samo za bunde, prešite odeje, posteljnino, ostalo sušim na zraku; 3 x računalnik, 1x TV, 2x RADIO_CD stolp, toplo vodo imamo na toplotno črpalko, veliko skrinjo, itak hladilnik, mikrovalovno, pečico (dela sigurno povprečno 2-3x na teden), štedilnik imamo na plin; ja, pa sesamo tud.... to znese skoraj 70 € na mesec; aja, pa pet nas je....

_____________________________



(odgovor članu anaydam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 12:12:34   
KIKI****

220 kvadratov hiše, dve gospodinjstvi, vsak s svojimi aparati, cca 
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

HIŠA 200 kvadratov, dve gospodinjstvi s svojimi aparati in tehniko, cca 56/mesec. Realno. Topla voda je na plin, voda v kuhinji na elekt. grelec, 4 TV, 1 računalnik, 2 hladilnika, 1 zamrzovalnik, 1 steklokeramika, 1 pečica, 2x pralni stroj, 1x pomivalni. Pa še kaj verjetno.


Pri nas je zelo podobno. 220 kvadratov hiše 2 gospodinjstvi vsak z svojimi aparati. topla voda na plin, 3 x TV, 2 x rač., 3 hladilniki, 2 zamrzovalnika, 2 x pečica, 2 x prani stroj, 1x sušilec, radio 1x gori cel dan pr tastu, pa še kaka aparatura v kleti, ko je tastu dolgčas, pa hidrofor poleti,...

cca 63€ mesečno.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 19:40:45   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

hiša nekje 180 kvadratnih metrov (hladilnik, 2 največji zamrzovalni skrinji, 2 tv-ja, radijo, računalnik, še zunaj kaj delamo-šrotamo za prašiča),... Smo pa mi 3-je gori in mama z partnerjem spodi.
Plačamo 76 evro, lani smo 86 zdaj so nam malo znižali, bomo vidli kak bo poračun.



Mi tud. Podobna velikost hiše. Nimamo pomivalnega stroja, sušilca tud ne. Samo pralni stroj, 2 hladilnika (eden un ta velik s skrinjo spodaj). In lanski poračun je pršu (na rt vas bo vrglo!!!!) 400 Evrov nam v bremeuser posted image !!!!!Smo se prevekslali na petrol elektriko, zdej bomo vidli kako bo....

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 20:59:41   
branka81
Mi imamo enosobno stanovanje-hladilnik z dvema predaloma zamrzovalnika,tv,rač večinoma skoz pržgan,el.štedilnik,je pa res da kr dost pečem v pečici,potem pralni stroj,perem dvakrat do trikrat na teden,včasih celo med vikendi,bojler,to je vse pa imava rač od 40-50e

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
23.3.2011 22:28:41   
arabela*
Trenutno na okol 50 kvadratih 27 eur(po nepopisanem števcu še)
Računalnik, pralni stroj, štedilnik, luči.

V prejšnjem stanovanju  pa smo na manj kot okol30 kvadratih plačevali 110 eur na mesecuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
24.3.2011 6:50:25   
anaydam

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


V prejšnjem stanovanju  pa smo na manj kot okol30 kvadratih plačevali 110 eur na mesecuser posted image

Sam tole je pa ogromno , kaj ste se slučajno ogrevali na elektriko ?user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
24.3.2011 8:50:52   
zvezdan
Imam cca 150 m2. Nekje 50 luči, napa, el. kuh. plošča, pomivalni, pralni stroj in sušilec, tv, računalnik(prižgan 24/7), napo, dve klimi, hladilnik in skrinjo in je račun za elektriko nekje 70-80 EUR.

Me pa malo tale poračun skrbi- 400 EUR???OMG


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu anaydam)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
24.3.2011 9:41:33   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: posh

Nimam zamrzovalne skrinje, samo dve polici v sklopu hladilnika in sušilec dela 1x na teden. Račun 89 euruser posted image
 
mal preverite. ker tole je pa mal tu mač, se mi zdi.





Vidim, da imamo največ za plačatuser posted image  Kako pa to naj preverim?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
24.3.2011 10:11:56   
sakuL
isto 56 kvadratov, akvarij, hladilnik, el. šporget, tv, stroj... dam skoraj 38 eur, prej sem dajala 35eur, pa sem imela sedaj za doplačati še 40 eur (tm nekje).. drago se mi zdi tole...

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu anaydam)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
24.3.2011 12:48:50   
nananaja
V starejši hiši imamo dve stanovanji s skrinjo, tv, računalnikom, hladilnikom, pomivalcem, pralnim strojem v vsakem stanovanju, sušilec je v enem stanovanju, vodo grejemo na drva. Prej smo imeli okoli 86€ mesečno, prešli paket z mesečnim sporočanjem, smo pozimi plačevali od 65 - 72€ mesečno, zadnji mesec 60€. Poračun čakamo aprila. Nas je 5, dva otroka.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
24.3.2011 12:54:58   
Andromeda
Dvosobno stanovanje, 52 kvadratov, 2 odrasla + 1 otrok, "standardni porabniki električne energije", brez zmrzovalne skrinje in sušilca, steklokeramična plošča, veliko pečem, pa pride račun od 32-36 eurov na mesec, imamo pa elektronski števec in plačujemo dejansko porabo, tako, da nas ne pobere od kakega poračusnkega šoka user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
24.3.2011 14:50:38   
Tinky
100 m2, 2 odrasla, dojenček in 3 letnik, perem vsak dan, sušim v sušilcu vsak dan, pomivalni stroj laufa glih tako vsak dan. Vsi aparati so na elektriko, skrinje nimamo oz. 3 predale v hladilniku.
Plačujemo po števcu, vsak mesec različno, od 60 - 80 eur

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko potrošite za električno energijo. ...
27.3.2011 22:39:53   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: anaydam


IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


V prejšnjem stanovanju  pa smo na manj kot okol30 kvadratih plačevali 110 eur na mesecuser posted image

Sam tole je pa ogromno , kaj ste se slučajno ogrevali na elektriko ?user posted image


ja..ogrevali smo se na elektriko, pa razvlažilec je veliko laufal, pa kuhali na elektriko, vodo greli na elektriko...skratka vse skoraj.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu anaydam)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?