|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 17:00:07   
ZARA
user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 17:06:38   
betty.ford
 
jaz še nič. ampak bom spremljala debato.

kako je s trajekti in kupovanjem hrane na Hrvaškem?
običajno v Sloveniji vse nakupimo, tam pa samo kakšen kruh pa mleko, sadje in krofe dokupujemo...

cene krofov? user posted image


user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 17:15:50   
ZARA
Pojma nimam. user posted image  Grem šele septembra in ne na HR. Ampak nekateri jamrajo, da je kar drago.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 18:05:41   
Anuška79
250 eurov za kamp in še približno toliko za hrano - to je bilo zame in za dva otroka. Bili smo pa v kampu in to 10 dni z avtodomom.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 18:12:47   
Kerensa*
Še nič, ker bomo na dopust še šli, ne planiramo pa zapraviti več, kakor 100€/dan.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 18:22:24   
danyy
Okoli 700 e , apartma za 2 osebi ( en teden)+prevoz+kar smo kupili na tam (Hrvaška).Zraven smo imeli vodo, nekaj sokov, zelenjavo in sadje (z vrta) in kar sem potrebovala za otroka (10 mesecev). Meni se pa sploh ni zdelo drago (v kampih in turističnih naseljih verjetno je dražje), kupovali smo pa kar v Konzumu.Bili smo v Puli.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 18:46:14   
jar
toliko, kot smo planirali; kredita za dopust nisem še nikoli vzela, tudi letos ne.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 18:48:22   
ajataja
10 dni - apartma 500e (dva odrasla in trije otroci) in 700e za bencin,hrano in vse malenkosti,ki jih hočejo otrociuser posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 19:14:45   
Tutan
12 dni Hrvaška, apartma, hrana, bencin, cestine, v glavnem vse - 1200€...pa nismo šparali, 4x smo šli ven jest, na orng ribje plate, kupovali smo vse dol, edino ko smo šli na potepanje po Zadru smo res malo pretiravali user posted image , je v Zadru eno kosilo prišlo precej, pa v starem zadru se da marsikaj kupit.... v glavnem nismo komplicirali...
Za spomladi pa sva računala Toskana za 5 dni (prek Hoferja) z benzom, polpenzijonom in temi fintami - 1000€

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 19:20:23   
Felicita
3 tedne US (s kartami, hrano, vstopninami, spanjem (ki je blo tbh večinoma zastonj)): 1200€
10 dni bohinja (najem, pijača, hrana, ...): 230€


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 19:37:07   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Pojma nimam. user posted image  Grem šele septembra in ne na HR. Ampak nekateri jamrajo, da je kar drago.



V trgovini so cene nekje isto kot pri nas, kruh je celo 2x cenejši.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 19:40:33   
Andromeda
No, mi smo tudi dopustovali na Hrvaškem 10 dni: apartma, bencin, cestine, hrana, pijača, izleti z ladjicami, obisk muzejev itd. cca. 1300 eurov.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 19:49:03   
Katy78
Ca. 1.800 EUR z bencinom, trajektom itd. vred - najprej 3 dni app. s polpenzionom, kasneje pa še 11 dni v hotelu. Tamali je bil pa še 1 teden z babico in dedkom na morju ampak je bilo zanj itak zastonj.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 19:49:39   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

 
jaz še nič. ampak bom spremljala debato.

kako je s trajekti in kupovanjem hrane na Hrvaškem?
običajno v Sloveniji vse nakupimo, tam pa samo kakšen kruh pa mleko, sadje in krofe dokupujemo...

cene krofov? user posted image


user posted image


Krof je bil 5 kun. Enako njihov krosant. Kruh je okoli 6-7kun (odvisno od kruha), pivo 14 kun, enako coca cola, bela kava 12kun, kava z mlekom 10 kun, meso je cenejše (v mesnici), ribe (direkt iz ladjice) ceneje, v konobi ribja plosca za 2 osebi 160kun, przeni lignji jadranski 65kun.... 1kg paradiznika od lokalnih prodajalcev (tisti, ki imajo sadje in zelenjavo kar na ograjah) 7 kun, kila nektarin (enako od lokalcev) 7kun, melona 1kg 10kun.... lubenica je bila ful poceni (mislim da okoli 4,5 kun na kg), jogur Dukat od 3kune dalje, sladoled kepica 6 ali 7 kun. Zadar za primerjavo: pivo 16kun, enako coca cola, enako bela kava, kosilo nas je prislo 300kun (ribja plosca + pijaca). Cestnina do zadra malo cez 14€ (Rogatec - Zadar) v eno smer. Trampolini za otroke 10kun za 5min.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 19:53:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
v konobi ribja plosca za 2 osebi 160kun

Hmmm...
Midva z g. Možem sva se lani avgusta ustavila v Paklenici in šla na večerjo v restavracijo s pogledom na morje... predjed: dagnje, glavna jed: ribja plošča za 2 osebi (1 orada, 1 brancin, priloga: krompir in zelenjava), dodatek: kumarična solata... 1 Coca-Cola in 1 pivo... pa sva plačala skoraj 400 kun.
Ne verjamem, da so dagnje, solata in pijača stali 240 kun. Al'' sva pa v kakšno fensi-šmensi konobo uletela, ne da bi sploh vedela. No, lahko pa, da so nama, kakor na Bledu, v ceno všteli še pogled na vodo.
U, ja - pa gratis aperitiv sva dobila, no... za 400 kun bi lahko kar flašo postavili na mizo.

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 6.8.2011 19:57:09 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 20:02:12   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
v konobi ribja plosca za 2 osebi 160kun

Hmmm...
Midva z g. Možem sva se lani avgusta ustavila v Paklenici in šla na večerjo v restavracijo s pogledom na morje... predjed: dagnje, glavna jed: ribja plošča za 2 osebi (1 orada, 1 brancin, priloga: krompir in zelenjava), dodatek: kumarična solata... 1 Coca-Cola in 1 pivo... pa sva plačala skoraj 400 kun.
Ne verjamem, da so dagnje, solata in pijača stali 240 kun. Al'' sva pa v kakšno fensi-šmensi konobo uletela, ne da bi sploh vedela. No, lahko pa, da so nama, kakor na Bledu, v ceno všteli še pogled na vodo.
U, ja - pa gratis aperitiv sva dobila, no... za 400 kun bi lahko kar flašo postavili na mizo.


Za primerjavo: mi smo imeli na ribji plosci hobotničino solato s krompirjem, lignje na žaru, orada na žaru, tun na žaru, girice - 160kun in resss dobro. Lokalna, majhna gostilnica v Ljubaču.
Zadar pa je imel za ribjo ploščo orada, brancin, lignji, priloga - 300kun, kar pa se približa tvoji ceni user posted image
Pri gospodarjih našega apartmaja pa so bile ribe pečene na žaru (s trto in storži) zastonj in PREKLETO dobre user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 20:03:03   
Tutan
p.s. v Zadru nismo imeli pogleda na morje user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 20:03:25   
Kerensa*
U, mater - lažem! Še dva raka sta bila gor. Totalno brezveze, saj sta sedela na ribah kakor dva Aliena in izgledala kakor pohan ku*ac. Ni šans, da to požrem.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 20:24:57   
jakipaki83
Zaenkrat nismo zapravili še nič, ker na morju še nismo bili. In tudi ne vemo, če bomo šli. No, zapravili smo pa za kakšne dnevne izlete. Pa ne vem koliko. Čim manj, ker trenutno malo strižejo finance. Bomo pa drugo leto bogatejši in si bomo priviščili najmanj 3 tedne v tropskem paradižu (#sanjasvinjakukuruz) user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 20:57:55   
nusi
cca 300 € za 10 dni morja na Hr, s hrano in vsem, je pa res, da smo bili v prikolici, ki je imela plačan pavšal in smo samo nekaj doplačali za elektriko in vodo pa TT

(odgovor članu jakipaki83)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 22:01:32   
misa4
Letos čist prevečuser posted image smo ostali doma, po sem zamenjala sedežno, mizo, še omere za dnevno ven vržem in druge not, pa še hodnih moram spedenatuser posted image tako, da definitivno dražje kot, da bi bila na morjuuser posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 22:13:56   
ZmajTolovaj
Za kamp 400 eur za 14 dni (2odrasla, 1otrok, 1zastonj). Za bencin ene 80 eur. Za hrano nimam pojma. Kupovali smo v Konzumu, kar bi tudi doma, meni se ne zdi drago oz. dražje kot pri nas. Zunaj smo jedli ene 3x se mi zdi, smešno poceni.
All in all, to s cenami na Hrvaškem (kao da je šlo vse gor in da je oh in sploh drago) se mi zdi čisto pretiravanje.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 22:14:32   
Jantar
Bili julija en teden v termah Ptuj v kampu in vsega skupi (namestitev+hrana+priboljški) zapravili cca 280€ za petčlansko družino user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 23:18:38   
TomTaylor
čisto nič. Sem pa pridelala ogromno kumar, drugo leto jih moram posejati pol manj, bučke mi nekam pozno ven lezejo, pa fižol mi kar dobro uspeva. Paradajz mi nekaj štrajka, solata mi gre v seme, špinača pa tut nekam v luft sili...O plevelu pa ne bi. Pa sirup iz bezgovih jagod sem danes skuhala.




Nema dopusta letos, smo dali vse prihranke v ŠVIC-o in MALTO.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
6.8.2011 23:32:12   
hmm...
Nič, ker ne gremo.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?