|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 19:31:52   
Jessy
Pozdravljene!

Sicer sem sama še čisto na začetku prve nosečnosti ampak ne morem mimo tem o opremi za naše sončke. Ko prebiram te vaše poste sem kar malce obstala, saj imam občutek, da ste pripravljene kar veliko denarcev odšteti za voziček.
Jaz bi dala max 60 000 SIT ampak res maksimalno, če ni še to preveč.

Koliko ste pripravljene dati ve, če ni skrivnost?

Hvala in lep večer!

Jessy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 19:36:44   
hruškica
Mislim, da so res kvalitetni vozički (da so lahki, enostavni za zlaganje...) okoli 100000 in toliko bi bila tudi pripravljena dati. Saj to je v bistvu največji strošek in če ne drugače ga vzameš tudi na več obrokov. Jaz mam srečo in ga bom dobila od moževe sestre, še ful ohranjenega, od enega otroka. Pa še ful mi je všeč, barva in vse ostalo..

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 19:37:24   
lenika
Tudi jaz v kratkem načrtujem otroka. Za voziček bi bila preipravljena dati nekoliko več denarja, ker hočem , da je kvaliteten, primeren za otroka in, da bo prišel prav še naslednjemu otroku. Nočem kupiti vozička, ki bi po mesecu ali dveh začel razpadati in ki ne bi bil primeren za otroka, Vsekakor pa obstajajo določene meje in cena nad 60.000 SIT se mi zdi absolutno preveč. Menim, da se tudi za okoli 50.000SIT da kupiti čisto lep in kvaliteten voziček.
To je sevada samo moje mnenje, bodo več povedale tiste, ki s tem že imajo izkušnje.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 19:39:37   
lenika
Pravkar sem prebrala, kar je napisala hruškica in sem nad ceno kar malo šokirana, se vidi, da si še nisem dovolj po trgovnah ogledovala. Čeprav še nisem noseča, bo najbolje, da kar zdaj začnem varčevat.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 19:41:25   
Jessy
Ja, vidiš! Tudi sama sem šokirana, ko vidim, da za voziček odštejejo 100 in več tisoč. Meni se zdi, da se tudi za manjši denar dobi kvaliteten voziček, absolutno pa ne po zadnji modi. Nekaterim to veliko pomeni, meni pa malce manj.
Sicer pa, kakor vsak hoče in ve, koliko lahko da za nakup vozička. Meni je to res veliko.


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 19:47:55   
ZARA
ojla...jst imam vozicek za 149 EUR in je cist uredu...zaenkrat sem zadovoljna z njim...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 19:48:19   
Annny
Žal je tako..malo denarja, malo muzike.
Res kvalitetni vozički stanejo okrog 100 tisočakov, raje malo več (Hartan, Teutonia, Quinny itd.). Je pa čisto odvisno od človeka- koliko ga boste rabili, na kakšnem terenu, koliko ste zahtevni..Bistveno je, da boste z njim zadovoljni sami.
LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 19:51:35   
Jančika_
Midva dala 60.000, pa se mi je še to zdelo veliko. Voziček je po mojem mnenju dober (Chicco 6WD) in upam, da bo zdržal še kakega otroka. Spomladi, ko bo pikec že večji, bova kupila kako marelo za največ 50€.

Za primerjavo naj povem, da sva najin stari avto predlani prodala za 62.000:)-:)-.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 19:53:02   
Primoza
kakih 30000 SIT.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 19:53:15   
dory
Jaz sem dala 299eur..ceprav rade volje dam tudi vec,ce je kvaliteta na mestu...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 20:16:00   
spacey
Mi smo dobili ABC Novus 3 (trikolesnika) skoraj novega, vendar ker smo od prijateljice še dobili PP "navetto" in lupinico smo kupili še vozek PP Atlantico, takega kot smo si želeli, je pa bila cena s popustom 65k.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 20:31:21   
Anonimen
Tak voziček, kot ga imam (oz. ga je imel Tibor), to je Hauckov trikolesnik, zelo lahek in super, je menda v Toys'r'us 75 eurov. V akciji. Jaz sem dala zanj čez 60.000 SIT. Cena je vozičkom v zadnjih dveh letih res zelo padla. Splača se pogledat. Ali pa kupit rabljenega, ohranjenega, eni so kot novi. Jaz naprimer mojega sploh ne morem prpdati, kmalu bom morala še kaj zraven dati, da ga bo kdo odpeljal.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 20:35:47   
lan
Meni je bilo tudi važno,da je kvaliteten,vozljiv,varen.Želela sem si 3 kolesnika in na prvi pogled sem se zaljubila v Quinnyja.Hvala bogu,sva ga dobila za darilo od mojih staršev,ker naju bi drugače prišlo vse skupaj 180.000 sit (s košaro in lupinco).

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 20:36:57   
malika
Jaz sem naredila čisto tapravi doktorat iz vozičkov ko sem šla v nakup. In hvalabogu, da sem ga in tudi hvalabogu, da sem bila pripravljena odštet tudi malo več denarja.
Pri nakupu moraš vedet, da ga boš TI vozila in da boš ti za vozičkom stala in ga tičala najmanj leto in pol.

Odličen primer tega je moja svakinja, ki je gledala samo na ceno in to je tudi dobila. Voziček je res lep in poceni, to je žal tudi vse kar je dobrega o njen povedala. Kaj ji pomaga lepota, če pa mora napet vse sile, da lahko gre v ovinek, kaj šele da spleza z njim na pločnik.
Enkrat sva za šalo menjali, ker ji nisem verjela in zraven skoraj pop...
Pa nimam nekega vrhunskega vozička. Imam Quinny fashion, ki nima gibljivega sprednejga kolesa in je med Quinny-ji najcenejši(zraven Speedya). Ampak sem maksimalno zadovoljna z njim, z njegovo vodljivostjo, mali se v njem dobro počuti in z vozičkom pridem povsod. Po makadamu, po stopnicah, luknjah,...povsod. Ni mi žal, da sem odštela malo več denarja in če bi kupovala še enkrat bi kupila isto.

In še vedno stojim za dejstvom, da raje kupim rabljen boljši voziček, kot nov in cenen.

Razmisli, pa brez zamere, če bo katera huda, to je moje mnenje.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 22:18:18   
Gina
Meni se zdijo cene vozičkov pri nas čisto pretirane. Se ga splača uvozit.
Pa Malika, čisto prav imaš. Jaz mam tudi raje dober rabljen voziček, kot nov cenen. LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 23:26:13   
KIRA
jaz sem si želela peg peregojevega. komplet bi me stal okrog 130 jurjev. ampak je tašča vztrajala na tem, da mi kupi voziček, pa sem si izbrala takega za 40 tisočakov (pikolo), namreč ni najbolj premožna.
in mi sploh ni žal. dosti bolj priličen je kot katerikoli drug, ki sem ga gledala, na plastičen izgled se pa navadiš. ima vse kaj si želiš, razen dežne ponjave, pa še v prtljažnik nama paše super. ful sem zadovoljna!!! res dober nakup, pa niti ne drag. če se tako vzame...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
27.12.2004 23:41:47   
Pikabu
Predno greš v nakup vozička, je dobro, da premisliš, kaj želiš od vozička. Jaz sem si jih prej malo ogledovala in cen sploh nisem gledala. Potem sem si oblikovala neke kriterije, kaj mora naš voziček imeti in smo šli v akcijo. Odštela sva zanj 70.000 SIT, bil je znižan iz 120.000. Nekje sva si zastavila mejo, da do 100.000 dava zanj, vendar, če ne bi dobila nobenega primernega, bi dala tudi več.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
28.12.2004 8:49:02   
KIRA
to je dober nasvet pikabu. narediti seznam, kaj vse mora voziček imeti. jaz ga nisem zavestno pisala, ampak sem ga imela ob nakupu v glavi. sem jih kar nekaj gledala, pa sem po l vseeno kupila tistega pikolo. res sem zelo zadovoljna.9nebesa

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
28.12.2004 9:36:27   
*maja
Pri meni je pa tako: pri prvi pupi mi voziček ni preveč pomenil in sem kupila nekje srednji cenovni razred ok 46000 SIT (Peg Peregova Venezia) in je bil najboljši voziček do zdaj. Pri drugem smo dali približno 65000 Sit in smo bili ZELO :zmeden: razočarani, tako da smo ga prodali po približno 6-7 mesecih (ABC Design Novus 3) in smo nato kupili marelo za 350000sit.
Sedaj, ko pa pričakujemo tretjega :duda:, pa bomo na začetku imeli kar rabljen voziček, potem bomo pa videli kako in kaj, če ne bomo spet pristali na Veneziji.

Skratka moje ugotovitve so take, da se vsekakor ne splača dajati ne vem kakšnih velikih denarcev za voziček, ker ni nujno, da veliko denarja pomeni tudi kvaliteto ;).

No pa sem se razpisala upam, da ne zamerite.
LP Maja :zaspan:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
28.12.2004 9:38:33   
*maja
JOJ, marela ni bila 350000 apak samo 35000 SIT da ne bo kakšne pomote. :)-

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
28.12.2004 9:38:36   
KIRA
maj: smo nato kupili marelo za 350000sit.???? najbrž napača, hehe:)-

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
28.12.2004 9:39:22   
KIRA
eh, pa saj jih tudi jaz delam, včasih zanalašč tako kot prej. malo sem se hotla pohecat..9nebesa
LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
28.12.2004 12:34:13   
pravljica
pri prvi pupi si nisem mogla privoščit ne vem kaj in sem kupila rabljenega peregovca za 20.000...ni blo nobenih pritožb, res pa je, da boljšega nisem probala :)
tokrat sem se odločila, da kupim takšnega, ki mi je res všeč (quinny), pa četudi dam malo več zanj...upam da bom dobila rabljenega, drugače bo pa tudi šlo skozi...seveda računam, da ga kasneje prodam in si tako povrnem vsaj polovico stroškov

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
28.12.2004 16:12:41   
Anonimen
Meni ga nasrečo nebo treba kupiti ker ga dobim ob prijateljice in je skoraj nov,, ampak, če bi ga kupila pa mislim da nebi dala veš kot 40.000

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Koliko ste pripravljene odšteti za voziček?
29.12.2004 15:01:44   
barby*
Ojla:zajcek:
jaz sem se pa zaljubila v Peg Pereggo Pramette...pa še fajn se zloži, ker mamo mali prtljažnik...stane pa okoli 80.000 sit
A mate kake izkušnje z njim?

pa pa:rozica:
barby

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?