|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko vam ostane na mesec?
17.5.2008 21:30:57   
PIAF
Koliko eur vam ostane mesečno od plače, ko odštejete vse kredite, vse položnice, zavarovanja in druge izdatke razen za hrano, oblačila, kozmetiko...?
in potem porabite vse do nule ali kaj privarčujete?

Jaz sem danes spet delala po dolgem času obračun in nam ostane za hrano, oblačila in kozmetiko (s tem mislim predvsem otroško kozmetiko) na mesec 340 eur, kar je ful malouser posted image  saj ni čudno, da smo v minusu, pa sploh ne zapravljamo toliko, kredit nas fejst baše na 15 let user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
17.5.2008 21:38:48   
bskrle
Vedno ostane tretjina plače, pač živimo zelo skromno, čeprav nam  nič ne manjka.
Je pa res, da ne kofetkava, kadiva, ni kina, koncertov, gledališča, nakupov knjig, dopust 1x letno, hrano pridelamo tudi doma, oblačila  in čevlje otroci nosijo drug za drugim ...


(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
17.5.2008 21:44:41   
frutka_
Dovolj zaenkrat. Hvala bogu.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
17.5.2008 21:59:11   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Vedno ostane tretjina plače, pač živimo zelo skromno, čeprav nam  nič ne manjka.
Je pa res, da ne kofetkava, kadiva, ni kina, koncertov, gledališča, nakupov knjig, dopust 1x letno, hrano pridelamo tudi doma, oblačila  in čevlje otroci nosijo drug za drugim ...



Ja pri nas je tudi tako.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
17.5.2008 22:21:59   
Anonimen
Da plačava najemnino,pa poloožnice,pa on preživnino,pa vse ostalo (planice,hrana,...) skoraj NIČuser posted image user posted image
Malo prideva k sebi ko je božičnica in pa regresuser posted image Drugače pa skromno ampak gre.Da le ne bo slabšeuser posted image

(odgovor članu pikalonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
17.5.2008 23:07:03   
Anonimen
Več kot 500€. Več kot dovolj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
17.5.2008 23:17:24   
Anonimen
Pojma nimam, kakor kdaj.

(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
17.5.2008 23:20:30   
Naja31
Isto kot Mič II. Pojma nimam.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
17.5.2008 23:21:37   
lelaval
Da plačava najemnino,pa poloožnice,pa on preživnino,pa vse ostalo (planice,hrana,...) skoraj NIČ
Malo prideva k sebi ko je božičnica in pa regres Drugače pa skromno ampak gre.Da le ne bo slabše


Tako nekako zgleda pri nas - ampak brez najemnine.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
18.5.2008 2:06:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: PIAF
Koliko eur vam ostane mesečno od plače, ko odštejete vse kredite, vse položnice, zavarovanja in druge izdatke razen za hrano, oblačila, kozmetiko...?

Za nazaj ne vem, ampak od majske plače bo ostalo okrog 300€.
in potem porabite vse do nule ali kaj privarčujete?

Varčujem samo toliko časa, da pridem do blagajne.

(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
18.5.2008 10:48:25   
srki
Zadnje čase sva redno v minusu. Vendar ni še take krize. Sicer sem pa bolj šparoven čloek in ne kupim vedno, kar vidim samo zato, da bi imela. Kaj čem npr. še enim novim čevljem, če jih imam? Pač, tako gledam. Razen pri otroku ne gledam, to je drugo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
18.5.2008 11:36:42   
Anonimen
Do sedaj nama ni nič, ker sva še vse v stanovanje pa v najine šolnine zmetala.
Zdej nama pa tam 1/3 dohodka recimo. Gre pa iz tega pol za razna potovanja, registracije, kkšne tečaje....
Tko da glih ne vem kolk letno nama ne ostaneuser posted image . No, zdej bo, ker šparava za plehuser posted image , še prej pa za ohcet.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
18.5.2008 11:38:33   
želva
Kakor kdaj, čeprav o 300 eur na mesec lahko sam sanjam, je pa tko da šparam in pol pride en mesec kakšna "neumnost"(se avto pokvari) pa zpravim še vse tisto za nazajuser posted image . Pa nisva ravno zapravljica, za cunje ne dajeva veliko, ven ne hodiva veliko, mogoče 2krat na leto na kak dober koncert, v kino 1 krat na leto, so pa stroški hrane veliki, položnice, pes nama poje 100 eur na mesec, user posted image   tok pokaka in poje, pa kar nanese.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
18.5.2008 14:23:10   
srki
Ah, avtouser posted image . Včeraj bila na servisu, 390 eur. Ampak moram, vsak dan več kot 100 km naredimo, je treba. Vsaj vem, da se varno vozim. Avgusta pa še zavarovanje, cestina.....za to bo šel regres. Saj pravim, se trudin, da ne zapravljam po neumnosti.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
18.5.2008 14:32:19   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Vedno ostane tretjina plače, pač živimo zelo skromno, čeprav nam  nič ne manjka.
Je pa res, da ne kofetkava, kadiva, ni kina, koncertov, gledališča, nakupov knjig, dopust 1x letno, hrano pridelamo tudi doma, oblačila  in čevlje otroci nosijo drug za drugim ...



Enako je pri nas,vendar smo se pred kratkim vselili v novo hišo in kupili avto,tako da se ne smem pritoževat.Res je, da ne hodiva v kino,gledališče,ne kofetkava in zapravljama po gostilnah,ne kadiva....ampak nam kljub temu nič ne manjka.Največ prišparava pri oblačilih(ne kopujem dragih znamk),največ pa zapravim pri hrani,vendar imam svoj vrt,tako da tudi tuki nekaj prišparava.Dopust je običajno 1krat na leto daljši in ,če sva prosta  tudi tri dni za 1maj.Drugač pa hodimo v hribe,kjer ne zapravimo preveč.
Zaenkrat se z ničemer ne morem pritoževat,ker me neka potovanja po svetu itak ne mikajo.Več mi pomeni,da se vsedem na kolo ali grem na rolarje ali igrat tenis....mi je kar v kri prišlo odkar sem shujšalauser posted image .Smo kar cela familija v to smer obrnjeni...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
18.5.2008 14:35:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikalonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
18.5.2008 15:47:29   
ejša1
Mi smo tudi bolj šparavni. Pa ne ker bi bilo to tako nujno, ampak ker smo tako navajeni. Tudi mi ne zapravljamo na znamkah oblačil ali avtomobilov. je pa res, da pa verjetno nadpovprečno zapravimo za dopustovanje (smučanje, 1.maj, poletni dopust, vmes pa še kakšne toplice). Sicer pa sva do izgradnje hiše živela od moje plače, moževe pa sva dajala na stran. Sedaj, ko imava kredit za hišo, pa lahko dajeva na stran pol moževe plače. In smo čisto zadovoljni, da je tako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
18.5.2008 17:57:29   
Taula
Do tega meseca nama je ostala kar lepa vsota, ki je šla na varčni račun. Bomo videli kaj bo sedaj ko je user posted image  prišla in ko nimam več plače, ampak nižjo porodniško.user posted image  Upam da bomo še vedno v plusu.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ejša1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
19.5.2008 11:16:41   
KIKI****
Ojej, spet denaruser posted image .
Nikol ga še ni blo preveč.

Pri nas ga je za hrano tolk, da nismo lačni, oblačila kupujemo ko je to potrebno, dost jih otroka tud dobita.
Kolk ostane?user posted image
Včasih nič, včasih 100, 300, 1000, 2000 €, ampak kaj ko vedno pride nekaj vmes da konec leta ni nič na kupčku.
Letos se je pokvarila peč-1.500 €, mož je nujno moral menjat avto, ker ga je nonstop rihtal-3.500€, teraso rihtrava 2.000 €-to je letošnje privarčevani denar- 1.500 mava še preostalega kredita za odplačat, pa še na morje gremo. Kdaj bom pa jaz avto menjala pa še ne vem-verjetno ko bom kje z njim obstalauser posted image .

Glavno da otroka nista lačna in naga in da ne občutita pomanjkanja, tako materilanih dobrin kot ne ljubezni, sreče in zadovoljstva- men je to več kot dovolj.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
19.5.2008 12:28:41   
srki
No, jaz se lahko tudi dopustu odpovem. In se mu bom letos. Pač, tako pride.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
19.5.2008 13:55:13   
muška
jaz dobim samo otroški dodatek in to je to. Mož dobi ko mu pač nakažejo, tako da kak mesec piskamo tako na tenko da ne moreš verjet, seveda se stvari kopičijo in ko končno dobi nakazilo, in ko poravnam položnice za nazaj,... ma smo spet na istem user posted image    . Delam na samozaposlitvi in upam, da mi rata. user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
19.5.2008 13:57:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

No, jaz se lahko tudi dopustu odpovem. In se mu bom letos. Pač, tako pride.


Midva sva se mu dve leti odpovedala. Ma je blo vrednouser posted image .
Sej bo boljšuser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
19.5.2008 14:12:33   
rija
se potrudim, da nič user posted image

aja, dopust....temu pa se nismo nikoli odpovedali, niti v časih najhitrejše gradnje....ker če se vsaj enkrat letno ne odklopim, pregorim user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
19.5.2008 15:56:02   
via_2
ker nimava pufov, mi ostane cela moja plača. njegovo pa porabim user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko vam ostane na mesec?
19.5.2008 17:53:28   
Anonimen
No, jaz se lahko tudi dopustu odpovem.


Jaz pa temu zelo tezko....rabim drugacen zrak, tako da se vedno znajdem, da kam grem.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?