|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko vas dodaja mleko?
14.1.2005 12:15:45   
leah
Dejte me mal potolažit,da nisem edina,ki tamali dojenčici dodaja prilagojeno mleko.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koliko vas dodaja mleko?
14.1.2005 12:35:02   
Anonimen
Jaz, že vse od tretjega dneva po rojstvu...
Ko bom ugotovila, kako naj sebe potolažim, ti bom povedala... :( :((

(odgovor članu leah)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koliko vas dodaja mleko?
14.1.2005 13:03:32   
Anonimen
Jaz od vsega začetka, pa sem morala bolj jaz druge tolažit, ker so tako "z rokami vili". Tašče pa to...

(odgovor članu leah)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koliko vas dodaja mleko?
14.1.2005 14:34:31   
ZARA
...jst Zari od skoz!!

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koliko vas dodaja mleko?
14.1.2005 14:50:22   
total
Kaj se pa sekiraš glede tega,če pač dodavaš to ni nič narobe.Jaz dojim in dodavam in je moj:duda: čisto zadovoljen.

Lp:rozica:

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koliko vas dodaja mleko?
14.1.2005 15:08:47   
leah
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:uf...se že bolje počutim.Mah ker mi skoz vsi težijo,da dodajanje ni zdravo:ups:čeprav sem sama kot :duda:pila samo prilagojenega pa mi nič ne manjka.Tako,da res ne vem kaj taka panika okoli tega.:zmeden:

Pri kateri starosti se pa potem mleko zamenja.Zdaj je moja stara 3 tedne in pije Aptamil 1?

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koliko vas dodaja mleko?
14.1.2005 18:13:08   
lin
Mi smo se prve tri mesece samo dojili,zdaj pa že 3 mes.uporabljamo prilagojeno mleko in je vse o.k.

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koliko vas dodaja mleko?
14.1.2005 18:28:12   
total
Ko dopolne 4 mesece začneš z Aptamil 2.

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Koliko vas dodaja mleko?
14.1.2005 18:33:47   
KIRA
jaz že od vsega začetka. po CR nisem imela takoj mleka, pa so mali že v bolnici dajal, pa sem ji pol jaz tudil. do konca 3. mes. pa mi je sploh mleka zmanjkal, zdaje je pa čist na adaptiranem.

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Koliko vas dodaja mleko?
14.1.2005 20:24:53   
bini
meni je pri dveh mesecih začelo zmanjkovati, pa sem do sedaj skoz še dojila zraven in flaško je dobivala... sploh pa se ne oziraj na druge, važno da je dete zadovoljno in zdravo in da se lepo redi :)

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Koliko vas dodaja mleko?
26.1.2005 15:17:48   
Taj
;)oj,

očitno nas ni tako malo. Tudi mi se gremo te igrice že od drugega tedna dalje, ker je mali pri meni preprosto premalo dobil:(, kar smo ugotovili šele s tehtanjem, ker je bil zaradi zlatenice takrat še tako zaspan:kava:, da se sam ni pritoževal.Sedaj, ko teče 7 teden, poskušam spet vedno več dojiti, kajti sedaj imam nekoliko več mleka in malo manj dodajati (Aptamil 1 AR, ker poliva), a brez flaške ne gre. Ima tak apetit, da je kar hudo:sloncek:. Povprečno poje že 170 ml, najprej vedno pri neni, potem še po steklenički.Trudim se, a ga nikakor ne ujamem!

Pozdravček,Taj:rozica:

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Koliko vas dodaja mleko?
26.1.2005 16:40:04   
Anonimen
Uf, je pa res požeruhec.

(odgovor članu leah)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Koliko vas dodaja mleko?
26.1.2005 16:42:04   
Primoza
Mi dodajamo.

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Koliko vas dodaja mleko?
26.1.2005 16:42:10   
KIRA
že od rojstva. 9nebesa kva čem.:zmeden:

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?