|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolja
23.8.2010 19:22:42   
čudnočudo
Najin bo pa Kolja!
Mnenja zelo dobrodošla, ne bova pa jih upoštevala. user posted image   Nisem si mislila, da okolica toliko komplicira že samo glede izbire imena! Kar naprej dobivam nasvete, katera so lepa in katera grda.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolja
23.8.2010 19:26:51   
*miska.mcc*
a tale revez, ko visi iz veje na tvojem čudnočudnem avatarju?


ma nima veze. super lepo redko ime!user posted image in za tvojo moč, da peslisis opazke. jaz sem hotela svojemu srednjemu dat ime Trdoglav (je ime v imeniku imen in ne izmisljeno ) , pa sem podlegla pritiskom.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolja
23.8.2010 19:32:47   
čudnočudo
Trdoglav? user posted image Ja, kadar izbiramo prava slovenska imena, bi prišel v poštev namesto Uršk in Blažev, ki v resnici sploh niso izvorno slovenska/slovanska. Kako pa je Trdoglavu zdaj ime, če ni skrivnost?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolja
23.8.2010 19:35:16   
*miska.mcc*
tadej je. sem rekla, da vsaj prva crka ostane. pa fora, ker sploh ni trdoglav, ampak prekleto prevec brihten....

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolja
23.8.2010 19:38:15   
čudnočudo
Morda pa se po numerološki analizi izkaže, da bo potreboval še kakšno ime in lahko dodate še Brihtnoglav user posted image   Pozdrav Tadeju! 

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolja
23.8.2010 20:11:07   
čivčiv
Poznam fanta z imenom Kolja, njegov bratec pa je Vitan.  lepa imena. Sama pa se res ne oziraj na ostale. Tudi če bi izbrala kakšno pogosto ime, bi slišala takšne in drugačne pripombe.

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolja
23.8.2010 20:24:03   
*miska.mcc*
Jonas je enkrat reku... (videošpon al video spotnice)


mene pa starsi res niso imeli radi, ko so mi dali tako imeuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu čivčiv)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolja
23.8.2010 20:39:50   
sobrate
Še ena zagovornica manj pogostih imen. user posted image user posted image user posted image  za izbor

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolja
23.8.2010 20:43:01   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: sobrate

Še ena zagovornica manj pogostih imen. user posted image user posted image user posted image  za izbor

če is mene mislila....jst lih nisem, no...
moja najmlajsa je Ninauser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu sobrate)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolja
23.8.2010 20:43:44   
tintin
like!

(odgovor članu sobrate)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolja
23.8.2010 20:55:26   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: čudnočudo

Najin bo pa Kolja!
Mnenja zelo dobrodošla, ne bova pa jih upoštevala. user posted image   Nisem si mislila, da okolica toliko komplicira že samo glede izbire imena! Kar naprej dobivam nasvete, katera so lepa in katera grda.


Ponavadi to temo samo preletim in ne komentiram,ker se zaradi različnih okusov,ki jih imamo,razvijejo precej neprijetne debate...
Sicer mi je ime Kolja všeč (imata moja dva eno risanko,kjer nastopa in mi je takoj sedlo v uho),ampak moj največji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,pa si zaslužiš zaradi odebeljenega stavka,ker ponavadi se potem izkaže,da so največji nasprotniki potem nad "čudno čudnim" imenom najbolj navdušeni...



_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolja
23.8.2010 20:57:39   
nejcko
Kot velika ljubitelica slovanskih in predvsem ruskih imen podpiram izbiro. Super!!!

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kolja
23.8.2010 21:01:01   
čudnočudo
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

IZVIRNO SPOROČILO: sobrate

Še ena zagovornica manj pogostih imen. user posted image user posted image user posted image  za izbor

če is mene mislila....jst lih nisem, no...
moja najmlajsa je Ninauser posted image



Smo opazili, da nisi, ampak vseeno dobrodošla. Glede tvojega komentarja o Jonasu pa bi težko ocenila, koliko je mišljen resno. Sem ravno prebrala, da ima namreč hčeri s pogostima in redkima imenoma; Hana Angelina ter Rozina Zoja.

Tintin, tudi ime Vasja mi je všeč.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kolja
23.8.2010 21:07:12   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

...
jaz sem hotela svojemu srednjemu dat ime Trdoglav (je ime v imeniku imen in ne izmisljeno ) , pa sem podlegla pritiskom.user posted image


moja tamala bi lahko bila Svetložarka, da ostane že pomen isti - sicer "ročno" skovano od mene ampak slovansko. a to velja? user posted image

poznam enga Koljo od dveh let in je velik jedec user posted image drugače se pa ob tem imenu vedno spomnim na film Kolja, ki mi je zelo pri srcu. res lep film, z vsebino. tam je Kolja car user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kolja
24.8.2010 6:59:34   
lananai
Ni mi všeč. Ampak je vsaj ime. Nekatere dajejo svašta za ena čuda.

Miškamcc, sorry, ampak Trdoglav? user posted image Iz tega bogega reveža bi se šele norca delali. Je veliko boljše Tadej.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kolja
24.8.2010 9:06:24   
miapia
Moj dragi očka se je bril norce in mi hotel dati ime Kunigunda. Zelo sem vesela, da mi je mami dala lepo ime. Da je mislila name, kako se bom počutila s svojim imenom. In z imenom Kolja se ne bi dobro počutila.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kolja
24.8.2010 9:08:08   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Ni mi všeč. Ampak je vsaj ime. Nekatere dajejo svašta za ena čuda.

Miškamcc, sorry, ampak Trdoglavuser posted image Iz tega bogega reveža bi se šele norca delali. Je veliko boljše Tadej.


ma hecaaaam se! valda, da mu nisem hotla dat takega imena! si nora?user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kolja
24.8.2010 9:09:52   
zvezdan
Kolja močno in lepo imeuser posted image user posted image Jaz si vedno predstavljam kakšen bo ko bo zrasel in kako bi mu pristajalo ime...moški mora izžarevati trdnost in odločnost tudi z imenom in hkrati mora biti nežen in "gospod" . Vse to mi izžareva ime Kolja.

Jaz sem svojemu (žal je šel med angelčke) dala ime Mihajlo.

Miška Trdoglavuser posted image .....še dobro da so te pregovorili.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
24.8.2010 9:21:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvezdan)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kolja
24.8.2010 11:25:33   
čudnočudo
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Moj dragi očka se je bril norce in mi hotel dati ime Kunigunda. Zelo sem vesela, da mi je mami dala lepo ime. Da je mislila name, kako se bom počutila s svojim imenom. In z imenom Kolja se ne bi dobro počutila.


Kako bi se počutila s takšnim imenom, bi vedela le, če bi ga imela. Vsaka mama da lepo ime, takšno, ki je njej lepo, zato ni lepih in grdih imen. Bolj me zanima, zakaj se ne bi dobro počutila s tem imenom. 

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kolja
24.8.2010 14:01:54   
lil_
moram priznati da sem ime slisala prvic. mi je bil takoj vsec, sem se pa zacudila, da je ime fantovskouser posted image sej pravm, da sem ga slisala prvicuser posted image

kar se pa jonasa in njegovih imen tice, so pa dodana imena po mamah...in je pac to prislo ven.

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kolja
24.8.2010 14:06:29   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: lil_

moram priznati da sem ime slisala prvic. mi je bil takoj vsec, sem se pa zacudila, da je ime fantovskouser posted image sej pravm, da sem ga slisala prvicuser posted image



Jaz isto. S to razliko, da mi ni niti malo všeč.


_____________________________



(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kolja
24.8.2010 14:56:48   
~Biba~
prvič slišim, a mi ni všeč...kolja me spominja na glagol klati v 3 os. ednuser posted image

< Sporočilo je popravil UnPerfect -- 24.8.2010 14:57:35 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kolja
24.8.2010 15:24:47   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: čudnočudo

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Moj dragi očka se je bril norce in mi hotel dati ime Kunigunda. Zelo sem vesela, da mi je mami dala lepo ime. Da je mislila name, kako se bom počutila s svojim imenom. In z imenom Kolja se ne bi dobro počutila.


Kako bi se počutila s takšnim imenom, bi vedela le, če bi ga imela. Vsaka mama da lepo ime, takšno, ki je njej lepo, zato ni lepih in grdih imen. Bolj me zanima, zakaj se ne bi dobro počutila s tem imenom. 


Joj oprosti, ne bodi tako občutljiva, itak si napisala, da ne boš upoštevala komentarjev. Meni pač ni všeč in meni kot mamici to ime ni na naboru meni lepih. Nisem pa rekla, da tebi ne sme biti všeč.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kolja
24.8.2010 15:37:12   
kakadoo
IZVIRNO SPOROČILO: UnPerfect

prvič slišim, a mi ni všeč...kolja me spominja na glagol klati v 3 os. ednuser posted image



mene pa na kokoš - koklja

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?