|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 11:10:43   
smrka
Kaj bi nardile ce partnerju nebi bilo do sexa.. mogoce bi sexal samo 1 krat na mesec.. bi vam to bilo OK? Ce bi bil partner totalno pohoten in bi zelel vsak dan? Mal me zanima kako vi razmisljate o tem.
user posted image



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 11:13:16   
MATEJA
Koliko je pomemben sex v odnosu???? Zelo veliko user posted image  (sigurno 50 - 60 % v vezi) in če kdo trdi drugače, laže!!! 1 x na mesec? Saj se mi utrga user posted image  user posted image !

_____________________________

MOJ OTROK ME JE IZPOPOLNIL...

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 11:15:07   
Anonimen
Ja vse je odvisno kolko časa sta že skupej. Na začetku je itak še vse v rožcah pol se pa mal umiri vse skupej. Ma enkrat na mesec je pa mal suša no. he he
No ja odvisno. Če je eden kaj bolan al pa pod stresom zaradi službe ali pa česa druzga se zna tud to zgodit.
Drugač pa po moje ni nobenga merila kaj je normalno pa kaj ne. Samo da sta oba zadovoljna. Problem rata samo ko imata različne želje. Ma vse se da rešit. Ljudje imamo pač obdobja ki pa slej ko prej minejo.

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 11:17:47   
tirolc
to ti jaz tako povem vse je odvisno od razpoloženja in od tega kolk te zmatra otrok (kolk je zahteven, če zaspi zvečer da ti v miru skočiš,če pa stalno poslušaš kdaj se bo otrok zbudu pa nisi sproščen potem je pa to tistouser posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 11:22:30   
Anonimen
Nama ne znese več kot enkrat na teden zaradi njegovih obveznosti in napora v službi. Pa je meni tako čisto OK, je vsaj takrat super, kot pa če bi vsak dan.user posted image

(odgovor članu tirolc)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 11:26:34   
taška30
Veš, kako pravijo: če sex štima, ni tako pomemben, če pa ne, postane pa zelo pomemben. Nekako v tem smislu, jaz bi se kar strinjala.

Če bi hotel enkrat na mesec, jaz pa večkrat, bi mu verjetno tolk časa 'težila', da bi moral večkrat.user posted image
Če bi bil hotel pa vsak dan, jaz pa ne, ja prou, saj če hoče, še ne pomeni, da tud dobi.user posted image

No, zdaj pa resno; na dolgi rok takšno totalno neujemanje ni dobro za zvezo. Da moraš nekoga al pa on tebe skos prosit, ja, takrat bi pa verjetno sex postal zelooo pomemben faktor v odnosu in bi se to odražalo na celotnem odnosu med partnerjema.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 11:32:10   
CIPRESA
Mateja meni sex v odnosu ne pomeni več kot 20% vseh ostalih 80% pa zasede spoštovanje, ljubezen, odkritost, pogovor, toplina, partnerjeva podpora, .....pa še bi lahko naštevala. PA NITI POD SLUČAJNO SE NE LAŽEM.
Če pomislim da bi imela vsak dan teh 20% in samo enkrat na mesec teh 80%user posted image
Sex pri meni ni nikoli bil glavna lestvica po kateri sem zbirala svojega partnerja so imele druge stvari prednost.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 12:07:31   
pikica123
Sex v odnosuje pomemben tako kot razumevanje,ljubezen,spoštovanje...

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 12:13:54   
Anonimen
Ni nic bolj ali manj pomemben kot vse ostalo.. Lestvica ne obstaja..

Kaj bi jaz naredil? Ja ljubico al pa dve bi imel.. kaj pa druzga.. user posted image user posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 12:30:55   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Kaj bi jaz naredil? Ja ljubico al pa dve bi imel.. kaj pa druzga.. user posted image user posted image


Joj Tjazy merki da te kera ne zapazi....bo spet kdo kaj printal pa po faksu pošiljal pol boš pa mel hudiča v bajtiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 12:40:44   
Anonimen
Jaz se načeloma raje crkljam user posted image , moj pravi, da sem kot kak maček user posted image .

Ampak...sem pa nekaj ugotovila...
kadar imam tiste pohotne dneve, ko mi po glavi ne roji drugega kot sex in ko mora na svojega fonzeljna prav pazit... takrat je moj dragi nenopisno srečen.
Po sexu me stisne k sebi, crklja me, ves dan je nadvse pozoren in ljubeč, zelo je potrpežljiv in kar mi največ pomeni...zelo se razumeva.
Ko pa ti dnevi minejo in ko me zvečer pogleda kot kuža in reče: "a danes bova kej?", jaz pa mu nastavim ritko in naprej bulim v TV... takrat pa ni več tako nebeško.  SEveda to ne pomeni, da se pa zdaj kregava in se ne razumeva, samo občutim pa razliko.
Sklepam, da je sex torej kar pomemben, se pa strinjam z Cipreso, da so tu še pomembnejši faktorji.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 12:53:40   
viv_
Točno tako kot je napisala CIPRESA!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 12:56:27   
Anonimen
Najbrž je pomembno, da je do seksa obema približno enako, da ni kakih prevelikih razlik. Potem se pa vse zgliha.user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 13:01:43   
srki
Sex je sigurno pomemben, koliko pa vsak posameznik sam ve. Pridejo trenutki, ko ti do tega ni, pa se ti bolj lušta samo crkljanje, pogovarjanje, izkazovanje pozornosti, kot pa sex. Samo če ni spoštovanja, odkritega pogovora, zaupanja, potem tudi sex ni nič pomemben. Eni pa spore zgladijo s sexom. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 13:38:41   
lelaval
Pri meni sex ne odigra glavne vloge v odnosu (saj sem pri partnerja najprej spoznala druge lastnosti, šele kasneje sva prišla do sexa), če pa ga ne bi bilo, pa ne bi bilo tako krasno. user posted image
Je pa res, da vsak dan nisi enako razpoložen za spolnost, a dokler s partnerjem to rešuješ v obojestransko zadovoljstvo, gre, potem, pa je že preveč razhajanj in še ostale dobre lastnosti, ki jih vidiš pri partnerju, se spremenijo v slabe. In to omeni začetek konca. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 13:56:40   
lory05
Jaz se v celoti strinjam s sramežljivko.

Enako sem tudi jaz opazila pri mojem user posted image , torej je sex zelo pomember dejavnik v razmerju, ne rečem najpomembnejši, ker zame to ni, bi rekla pa, da drži, kot je ena že napisala, sex ni noben problem, če je v redu. Če pa ni vse v redu zna biti velik problem.

Moj mi večkrat reče, da on bi vsak dan, pa da z mano ni vse v redu, ker ne bi ravno vsak dan. Torej jaz ne zmorem ravno vsak dan, definitvno pa mi je 1x na mesec premalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 15:16:14   
KIRA
sex v odnosu z partnerjem ni sicer najpomembnejši, je pa precej pomemben - ker če te partner ne bo zadovoljil, si boš začela uteho iskati drugje. enako velja če bo preveč vsiljiv. treba je najt neko "pravo mero", pa ne tisto po koledarju - ko imata prost termin, ampak tu in tam kako spontano urico... pa vmes kaj novega probat. to zvezi daje vedno novega elana, da ni vse tisto "enolično" in se ne naveličaš.


(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 16:31:21   
Tamauchica
Tukaj se zelo strinjam s Kiro.. sex v vezi je zelo pomemben... Lahko zdaj nekdo govori, da so mu važna čustva, pa da mu je važno cartlanje, pogovor in podobno... seveda da je važno... samo vse to brez sexa??? Ne bi rekla. Z malo sexa? Tud ne vem če bo šlo čez. Treba je najti neko ravnovesje.. logično da ti ne paše vsak dan, saj se na koncu že mehansko dol daješ... je pa tud muka če ga teden al pa dva ne dobim... (vsaj jaz user posted image user posted image ) Jaz zase lahko rečem, da bi težko shajala s partnerjem, kjer bi štimalo vse, sex pa totalna nula. Močno dvomim. Ampak to sem spet sam jaz user posted image user posted image user posted image  Prava mera sexa, sploh sexa, ki je brez predsodkov, lahko k vezi prinese veliko pestrosti... in užitkov user posted image user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 16:56:08   
anckabancka
Tudi jaz mislim, da je spolnost zelo pomembna. Če jo je pri nama premalo, sva oba tečna. user posted image Nasprotno pa, kadar se zelo pogosto "crkljava" se super razumeva in se imava še bolj rada.

(odgovor članu Tamauchica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 19:00:24   
Grascakinja
Če je seks dober in v normalni frekvenci za oba, potem predstavlja 10% zveze.

Če je pa slab in/ali se ne moreta nič o tem domenit, pa predstavlja 90% zveze oz. problemov.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 19:06:08   
Primoza
Je pomemben.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
28.2.2006 20:00:22   
soncece24
Če je seks dober in se zdi obema dovolj pogost, potem je 20% veze, če pa je slab/ni dovolj pogost.... je pa 90% veze.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 11:59:13   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Veš, kako pravijo: če sex štima, ni tako pomemben, če pa ne, postane pa zelo pomemben. Nekako v tem smislu, jaz bi se kar strinjala.



Kratko in jedernatouser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 12:05:37   
bombonček
Sem istega mnenja kot Cipresa.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 12:12:54   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Če sex štima, ni tako pomemben, če pa ne, postane pa zelo pomemben.



S tole izjavo se povsem strinjam in niti nebi procentirala. Vsaka stvar je v odnosu pomembna in če le ena od njih ne klapa, potem veza nikakor ni taka, kot bi mogla bit.



(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?