|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 11:35:04   
Barči78
Moram rečt, da sta se mi Nejina vzg., sploh pa pomočnica zdeli ful luštni. Vsakič, ko sem prišla po Nejo, je bila tam pomočnica, pa so otroci spraševali po mamicah, pa jim je na lep način povedala, da mamica že šiba, da parkirišče išče,.... V sredo pa šok. Ura je bila 13.30, ko že itak veliko staršev pride po svoje otročke. Pol se pa sliši iz sobe vzg. glas: zgin spat sem rekla! Kar dosti zadirčno. Mali je pa tako jokal pa mamico klical, ona pa še kar naprej kruta, kar kliči mamico, samo je ne bo. user posted image  A ona ne šteka, da je to sprememba za otroke, šok, da se eni težje navadijo in da ne rabijo že takoj na začetku takih izjav.

A vaši tud ne smejo vstati iz posteljic, če so že vsi zbujeni, pa ura že tolk?

Sej en vem, mogoče se mi preveč smilijo tile jokajoči otročki, verjamem, pa da jim ni lahko, sploh pa če se še nekldo takole neusmiljeno zadere na njih. Itak, da bo potem še bolj jokal in še z večjim odporom šel v vrtec.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 11:44:41   
babylove
vzg. glas: zgin spat sem rekla!


To pa ni strogost, temveč obnašanje, ki je delovnemu mestu absolutno neprimerno. Jaz kot mama se nikoli nisem rekla otroku, naj nekam zgine, pa mu menda ne bo tega rekla vzgojiteljica? Čeprav je ona tam morda le zato, da zasluži plačo, je na splošno tam, da čuva in vzgaja otroke. Če otrok ne bi bilo, tudi njenega delovnega mesta ne bi bilo.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 11:44:56   
marita
nesprejemljivo vedenje vzgojiteljice.user posted image

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:01:27   
Janya
Groza!! Po slišanem bi imela vedno slab občutek kaj se dogaja v vrtcu user posted image .
Bogi škratki. Probaj jo še kdaj presenetit in nenapovedano pridi iskat otročka, če še kdaj doživiš kaj podobnega pa bi se pogovorila z njo.
Naše se lahko vstanejo, ko se zbudijo, dobijo čaj in kakšen košček sadja ali kruha, potem pa gledajo knjigice ali kaj podobnega tihega.

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:10:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barči78
zgin spat sem rekla! kar kliči mamico, samo je ne bo.



Šiiiit, jaz bi ji dala eno čelno!

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:16:54   
Barči78
Pa to sem slučajno ujela, sem samo hotla slišat, če je že zbuena, da potrkam. Bog ve kaj se dogaja, ko nas ni tam.
Pa že tko so vsi prestrašeni. Sicer pomočnica se mi zdi v redu, je tud dns vzela Nejo v naročje, ko je tako jokala, ampak vzgojiteljica user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:17:31   
Aja32
Jaz se sploh ne bi ubadala - šla bi do ravnatelja/ravnateljice in lepo obrazložila, kaj sem slišala in da se mi zdi, da je potrebno kaj postoriti glede tega...Pa je...
Verjamem, da so tudi vzgojiteljice ljudje in da jim včasih popustijo živce, ampak tole je pa preveč.

LP A

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:17:55   
Anonimen
A to je vzgojiteljica rekla? V katerem vrtcu pa?

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:18:57   
Barči78
Samo vseeno mislim, da ti ne smejo popustit živci, zato, ker pač otrok noče več ležat, ali še manj zato, ker otrok kliče mamico.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:19:35   
Barči78
V Najdihojci, pa nova je tam, letos. Ker je nov oddelek.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:20:37   
Njuškalo
Najdihojce se ravno zaradi takih vzgojiteljic drži slab sloves.V vsak vrtec dam raje otroka, kot pa tja.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:21:38   
Tiamo
Koook sem srečna , da imam moja tako super vzgojiteljico in pomočnika, sem bila že parkrat čikerala izza vogla, kako se obnašata in nikoli nisem kaj takega doživela, vedno lepe, prijazne in umirjene besede.

Nevem kako bi reagirala, verjetno bi jaz znorela nad tako vzgojiteljico tudi v preimeru če ne bi šlo za mojega otroka...ma sej jih plačujemo in to ne malo, da so prijazne do naših otrok, saj to jim je službe....matr sem kar jezna ko preberem kaj takega...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:22:48   
Barči78
Nas so sami prestavili tja, ker je bilo v Stražišču preveč vpisa. Rekli so nam, da imajo otroci novo opremo user posted image  - 2 velika stranišča, en visok lijak, lego konce glih za v kanto, ne grejo skup, kaj šele narazen. Knjige s tankimi listi, itak vse potrgano, kaj pa bo s tako knjigo, če jo vlečeta dva mala otročka user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:23:13   
Aja32
Sploh pa če je nova... Je treba že zdaj "v kali" zatreti... Kaj šele bo...

Saj pravim, da ni opravičila za to...

Pri nas, ko se zbudijo, lahko ustanejo iz postelje in se gredo mirno igrat ali pa kakšno knjigico gledat, itd... Ponavadi jim pa itak dajo malico že in sedijo lepo za mizo in jejo.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:24:54   
Barči78
Prej je bila baje pomočnica v drugem vrtcu, vsaj tako mi je teta rekla, ki je v istem vrtcu vzg. Ne bom pa pisala, kako mi jo je vpisala.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:25:14   
Anonimen
Kako je škoda, da so take ženske vzgojiteljice. Ker res čisto VSE je od vzgojiteljice odvisno. Lego kocke, strgane knjige, veliki WC-ji - to sploh ni pomembno, dokler je vzgojiteljica topla oseba. Ne pa taka kokoš!

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:28:31   
Njuškalo
Jaz bi jo namesto v Najdihojco prepisala v Sonček, ki je čez cesto, ali v Mojco, če imaš le možnost.Oba vrtca sta v redu, kakor slišim od ljudi.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:31:47   
Barči78
Splišni, tukaj se pa ne morem bolj strinjati s tabo, res sem bla jezna prej na opremo, ker so nam drugače obljubili, ampak ko sem pa tole slišala, me je pa zmanjkalo.
Se sploh ne bi čudila, da ima mogoče Neja tak odpor do vrtca zaradi nje, ker ima drugače ful rada otroke.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:34:03   
Barči78
Njuškalo - sem jo hotla že v Čebelico prestavit, ker tam dela sorodnica, pa so mi vsi rekli, da je to prevelik šok, otroka vsak teden v drug vrtec, med druge otroke vozit. Pa verjetno je to res, ker otroke pa že pozna. Pa drugo leto gremo itak v drug vrtec. Sem pa malo razmišljala o privat vrtcu, baje je nekje okoli Čebelice, ali katera ve. Mogoče se pa tam res bolj ukvarjajo z otroci, kaj pa vem.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:36:20   
mojgal
Dej povej katera vzgojiteljica je to, ker moj je tut v najdihojci in mi pomočnica tudi lansko leto ni bila všeč. Lahko tudi na zasebno, če ni za v javnosi. Hvala

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:37:21   
Njuškalo
Mislim, da ne bi bil to prehud šok za otroka, ker so otroci bolj prilagodljivi, kot si starši mislimo.Brez skrbi, da bi se navadila, spoznala nove otroke in bi se čisto fajn imela.Saj sama praviš, da z odporom hodi v vrtec.
Jaz, da bi takle slišala, kot si ti..joj...ne vem,če bi bila lahko tiho.Zelo težko.user posted image Najbrž bi ji kar rekla takoj.
A če bi šla v privat varstvo pa to ne bi bil šok?Mislim, da ni ravno hude razlike, vse je odvisno od vzgojiteljic, pa naj bo to privat varstvo ali ne.
Če greste drugo leto v drug vrtec, jo pa že sedaj vpiši v tistega, pa je problem rešen.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:38:11   
Lenny
Barči, a prvi roditeljski sestanek ste že imeli? Tam je fina priložnost debate še z ostalimi starši. Pa tudi neposredno z vzgojiteljico.

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:38:13   
Barbs
Nemudoma naredi "štalo" . Povsod, kjer je možno.  V skupini, pri vzgojiteljici, ravnateljici, na ministrstvu za šolstvo....Če je treba, pokliči popteve (to bi najbrž še najbolj zaleglo, nažalost)¸.

To je vendar tvoj otrok!!! Kako si lahko mirna, ko je tam, če veš/si bila priča, kaj se tam dogaja???!!!

< Sporočilo je popravil Barbs -- 28.9.2007 12:43:10 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:48:41   
Anonimen
Barči78, zakaj tega nisi že včeraj na sestanku rekla? Me prav zanima, katera je ta, ker so v jaslih ene starejše res grozne.

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:52:53   
Barči78
Nataša - a si bla ti tud na sestanku včeraj?

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?