|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Končno doma
10.11.2004 19:20:33   
tinadvojčica
Mi smo končno dma kjer se stiskamo in lubčkamo in se imamo najbolj krasno na celem svetu.Porodna izkušnja?Kar dobro glede na to da me je bilo neverjetno strah.No važno da je z nami vse dobro le da nam dojenje dela težave.Kako ste pa ve kaj dojile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Končno doma
10.11.2004 19:37:54   
lutka
Imeli smo oooooooooooooooooooooooooooooooogromno problemov:((,kar nismo in nismo se mogli navadit.V bolnici so me celo prepričevali naj dojim oba naenkrat:zmeden:,kar pa se je meni zdelo skrajno nemogoče.Potem ko smo prišli domov sem ju imela pa tako 24 ur na dan pri zizi:(:(:(.Noro:( se mi je skoraj zmešalo,tako da sem takoj začela z dodajanjem Aptamila PRE.Sem pa potem zbolela in sem morala v bolnico.Poskušala sem še z dojenjem vendar mi je od vsega skupaj mleka zmanjkalo.Zdaj smo na flaškah in sta že prava korenjaka.Želim vam veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliko lubčkanja in cartanja,tebi tinadvojčica pa veliko dobre volje in potpežljivosti.:duda::duda:
lp

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Končno doma
10.11.2004 20:30:10   
SISI25
Še enkrat čestitke za dve lepotički.
Upam, da ni bilo tako hudo. Pri tebi je že mimo mene še vse to čaka. Je pa tudi mene že zdaj malo strah dojenja.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Končno doma
10.11.2004 21:40:02   
Pepa-2
:duda::roza::sloncek::duda::roza::sloncek:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Končno doma
10.11.2004 21:42:07   
ZARA
juhuhu....tinadvojcica,dej mal povej kako je blo pri porodu???
se 1x cestitke!!!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Končno doma
10.11.2004 21:49:01   
puncica
ja super, upam da se boste čim prej privadl na novo življenje pa da bo tud dojenje stekl:bravo::bravo:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Končno doma
10.11.2004 21:51:14   
tina.nika
Super da ste končno doma.:bravo::bravo: Čimveč cartanja :love:in čimmanj težav pri dojenju vam želimo.
lp, Tina:sloncek:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Končno doma
10.11.2004 22:02:50   
Ezi
Ja, kako ste? Se dobro rihtate?
Daj, poročaj nam!

Pa pa

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Končno doma
10.11.2004 22:29:02   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo: še enkrat!

jutri pošljem kar sem obljubila, imam že pripravljeno!

lp,:fis:

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Končno doma
11.11.2004 12:10:54   
kimi
še emkar čestitke..upam da se dobro počutite

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Končno doma
12.11.2004 17:00:48   
Anonimen
:bravo:Ja no ve tri,veliko cartanja še naprej pa čestitke mamici za njen pogum!!!!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo:9nebesa9nebesa:love::love::duda::duda::roza::roza::rozica::rozica::darilo::darilo::torta::torta::angel::angel::miska::miska::metulj::metulj::racka::racka::zajcek::zajcek::sloncek::sloncek::kuza::kuza::muca::muca:

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Končno doma
13.11.2004 11:42:13   
Anonimen
A ste dobili pošto?

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Končno doma
13.11.2004 20:07:25   
tinadvojčica
Ja smo se najlepše zahvaljujemo in nismo pozabili nate ampak zdaj imamo bolj malp časa za računalnik.Smo ti pa res zelo hvaležni!!!!:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Končno doma
13.11.2004 20:24:05   
Anonimen
Ja ja, ni panike. Samo preverjam za vsak slučaj:)
lp,:fis:

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Končno doma
18.11.2004 19:00:24   
KATRCA
Cestitke!!! Rada bi te samo opogumila v zvezi z dojenjem. Nasa dvojcka sta stara ze dobro leto in smo se kar na dojenju. Prvi mesec je bil hud, sem ta mali dodajala, ker je bila zahirana in bolj slaba sesalka, potem pa je steklo in sem ju 6 mesecev samo dojila. Na zacetku (ene tri mesece) sem ju pa res dojila oba naenkrat na blazini za dojenje dvojckov, ker sta res dolgo visela na dojki, potem ko sta bila bolj zverzirana in hitra pa drugega za drugim. Je bilo tole dojenje v marsikaterem pogledu fajn - bolj ali manj zdrava, nobenega pacanja steklenick in pranja,....

Veliko srece in zdravja!!!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Končno doma
19.11.2004 12:26:13   
tinadvojčica
Res sem vesela zate ampak nam že v porodnišnici ni šlo tako da so nam že tam dali flaške doma pa je bilo isto kot v porodnišnici le da vsak dan slabše.Zaenkrat samo dodajamo pa enkrat do dvakrat na dan brizgam svoje mleko ki pa ga tudi ni veliko čeprav jem Tametil.Zelo rada bi dojila ker je bolj prektično pa tudi finančno lažje samo kaj pa naj če se jima popolnoma nič ne ljubi.Še iz flaške se jima ne da cuzat.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Končno doma
19.11.2004 21:53:43   
KATRCA
Te popolnoma razumem. Nasa ta mala je bila te sorte, na sreco pa je njen brat velik sesalec in je skrbel za mlecno proizvodnjo tudi v casu, ko se njej se ni ljubilo vlect. Ko se ji je zahotelo, pa je mleko teklo prav fino. Ce bi imeli dve taki princeski, tudi dvomim, da bi nam dojenje slo od rok.

Veliko srece in veselja!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?