|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Končno objava subvencije za mlade družine
16.4.2009 21:31:39   
tajtaja
Preverjena informacija, da bi naj šel razpis ven do konca aprilauser posted image . Za višino pa še ni podatka.
Evo, samo toliko, da boste začele razmišljan, kam dat dnaruser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
16.4.2009 21:36:56   
Spark
A daš link, da si malo preberem?

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
16.4.2009 21:59:33   
tajtaja
Lahko ti samo pošljem odgovor iz SSRS, ki so mi ga posredovali po el. pošti. Ker sem pač tečna in non stop nekaj gnjavimuser posted image user posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
16.4.2009 22:01:29   
Kerensa*
Kaj pa tukaj subvencionirajo? Nisem nič na tekočem.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
16.4.2009 22:19:17   
tajtaja
To smo že premlevali gor in dol - gradnja, najemnine...
Samo ti tega ne rabiš, ko se pa niti za lokacijo z svojo boljšo polovico ne moreš zedinituser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
16.4.2009 22:20:14   
Kerensa*
Ja čakaj no malo - user posted image  če je za najemnine, pa menda pridem v poštev, a ne?

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 6:51:04   
Anonimen
user posted image to se ureja na obcini? al kej?
pa hvala za informacijo

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 7:38:10   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja
To smo že premlevali gor in dol - gradnja, najemnine...

kako najemnine? kje se to prijaviš, daš kako spletno stran?

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 7:55:58   
pupika
Kerensa kolikor jaz vem, je ta subvencija tudi za najemnine, tako, si preberi in izpolnite prijavo. Mene so pred 2 leti razjezili, ker nismo dobili subvencije, ker je bil datum na gradbenem dovoljenju pred 1.3.2006. Ne vem v čem je fora tega datuma gradbenega dovoljenja, saj smo mi tudi zidali in bi lahko tudi tisti ki imajo starejši datum kaj dobili.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 8:02:14   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Kerensa kolikor jaz vem, je ta subvencija tudi za najemnine, tako, si preberi in izpolnite prijavo. Mene so pred 2 leti razjezili, ker nismo dobili subvencije, ker je bil datum na gradbenem dovoljenju pred 1.3.2006. Ne vem v čem je fora tega datuma gradbenega dovoljenja, saj smo mi tudi zidali in bi lahko tudi tisti ki imajo starejši datum kaj dobili.


IMAŠ PRAV. mI IMAMO GRADBENO DOVOLJENJE IZ dcembra 2003...sorry črke...pa hiša še ni dokončana in smo ravnotako mlada družinauser posted image ...nas pa ko j....v vseh subvencijah smo padli ven. Ko smo urejali gradbeno, nisva imela otroka, sedaj ko pa imava otroka, pa je gradbeno izdano preveč časa nazajuser posted image .

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 9:10:52   
Anonimen
Vprašanje ... koga se smatra kot mlado družino? Mislim koliko sta lahko max. stara starša?

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 12:43:48   
pupika
Ja mika "Banda ušiva"
Tudi mi smo vsepovsod ven padli, sem pa pred mesecom dni pisala mail, na naslov, kjer objavljajo subvencije, pa sem dobila prijazen odgovor, da to določa ministrstvo za okolje in naj se obrnem na njih, ker oni samo objavljajo subvencije. Pa se mi ni več dalo, pa res ni fer, za kaj moramo nekateri izviseti.

Sem pa pred dvemi leti tudi klicala na tisto številko, ko sem dobila zavrnjeno vlogo, pa sem rekla, da smo še leto 2007 in 2006 zidali, pa jih ni to nič brigalo. Potem so nam še olajšavo v dohodnini vzeli za gradnjo hiše in stanovanjski kredit, in smo lahko srečni.

Otika, nevem kolko morata bit starša stara za mlado družino, vem samo, da mora biti predšolski otrok. Saj imajo pri vlogah vse jasno napisano.

Mah bomo tudi brez te subvencije lepo preživeli

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 12:47:31   
Kerensa*
Kje je pa link za to čudo? Jaz se ne bi čisto nič branila, če mi kdo kdaj kaj plača. user posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 12:49:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: pupika



Potem so nam še olajšavo v dohodnini vzeli za gradnjo hiše in stanovanjski kredit, in smo lahko srečni.

Mah bomo tudi brez te subvencije lepo preživeli


JA...od leta 2012, pa nas še davek na nepremičnine čaka. Pi...da mat....a za vsak šrauf smo plačali davek, pol bomo pa zopet, vsako leto znova in znova in znova plačevali, če bomo sploh sposobni.

Zgleda da je najbolje, da nimaš nič oz. nam bi najraje vse pobrali in spravili na to, da bomo redni gostje karitasa in rdečega križa.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 12:54:49   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Zgleda da je najbolje, da nimaš nič

Res je. Meni nimajo kaj vzeti in česa obdavčiti. Edino v.d. moža in otroke, če hočejo. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 13:00:18   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mika
Zgleda da je najbolje, da nimaš nič

Res je. Meni nimajo kaj vzeti in česa obdavčiti. Edino v.d. moža in otroke, če hočejo. user posted image


in dejansko se nimaš česa batiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 13:03:23   
pupika
Kerensa evo nekaj sem našla


Stanovanjske subvencije za mlade družine
Stanovanjski sklad Republike Slovenije bo v soboto, 5. aprila, objavil javni poziv za dodelitev subvencij mladim družinam za prvo reševanje stanovanjskega vprašanja in subvencioniranje tržnega najema stanovanj za leto 2008. Vrednost subvencije je 300 evrov na družinskega člana, mlada družina pa lahko subvencije pridobi za največ osem let. Za dodelitev subvencij lahko zaprosijo državljani Republike Slovenije in državljani drugih držav članic Evropske unije, ki imajo v Sloveniji stalno prebivališče. Stanovanjski sklad bo vloge sprejemal med 7. in 26. aprilom. Kot je včeraj na novinarski konferenci v Ljubljani zatrdil minister za okolje in prostor Janez Podobnik, bodo mlade družine, ki bodo izpolnile vse pogoje, subvencijo lahko dobivale največ osem let. Javni poziv za dodelitev subvencij je torej namenjen mladim družinam, kot spodbuda za reševanje prvega stanovanjskega vprašanja. Mlada družina je življenjska skupnost enega ali obeh staršev z enim ali več otroki, posvojenci ali pastorki, pri čemer najmanj en otrok v koledarskem letu razpisa še ni šoloobvezen. Subvencije so namenjene za gradnjo ali nakup nepremičnine in tudi za rekonstrukcijo ali spremembo namembnosti za bivanje v primernih nepremičninah. Mlada družina lahko za subvencijo zaprosi tudi kot pomoč pri plačevanju tržne najemnine, v tem primeru ji subvencija pripada največ dve leti. Do te subvencije je upravičena tista mlada družina, ki si po uspešno končanem študiju najmanj enega od staršev stanovanjski problem rešuje z najemom tržnega stanovanja.Vir: Delo, Barbara Pavlin samo še link poiščem pa ti pripomam

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 13:58:13   
pupika
evo link

http://www.ekosklad.si/

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 14:11:57   
sazi
kerensa, to je ena zadeva, nad katero si se že lani ali predlani močno razburjala - po mojem upravičeno, ampak imajo žal svoj sistem in pravila.

Do sedaj je bilo vsako leto tako, da si moral za subvencijo najema imeti končan faks.

Je pa lanski razpis TU

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 17:01:33   
Anonimen
a pa to velja tud za mlado družino ki živi z starši v skupnem gospodinstvu, in da želi narest stanovanje na podstrešju pa zaradi financ ne moreuser posted image

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
17.4.2009 17:14:46   
Klemy82
Cveka30, po moje da ja. Če izpolnjujete vse pogoje, seveda. Seveda te subvencije niso neke bajne vsote in je potrebno imeti večino lastnega kapitala, da kaj skupaj spraviš. Je pa meni pogoj za subvencioniranje najemnine- končan faks nekaj najbolj neumnega, kar sem kdaj v lajfu slišala. Ampak res. Se vzdržim komentarja.user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Subvencije so namenjene za gradnjo ali nakup nepremičnine in tudi za rekonstrukcijo ali spremembo namembnosti za bivanje v primernih nepremičninah. Mlada družina lahko za subvencijo zaprosi tudi kot pomoč pri plačevanju tržne najemnine, v tem primeru ji subvencija pripada največ dve leti. Do te subvencije je upravičena tista mlada družina, ki si po uspešno končanem študiju najmanj enega od staršev stanovanjski problem rešuje z najemom tržnega stanovanja.


< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 17.4.2009 17:17:01 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
21.4.2009 18:06:58   
boni25
Ojla
Punce, a bi hotla kaksna razlozit za kaj se gre pri teh subvencijah.Če sem jaz prav razumela ti pripada tudi če si recimo en stuk pri starsih renoviral.Ker midva sva ravno leta 2006 začela z renovacijo samo nimava pa nič napisano vse kar je so računi in pa svoje gospodinjstvo.
hvala

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
21.4.2009 18:23:07   
Tinky
frišna novička

30. aprila bo v uradnem listu objavljen poziv za dodelitev subvencij mladim družinam

http://www.stanovanjskisklad-rs.si/si/587/aktualno/novice.html?o=c0717c7c79aec8918ed3d1969c9c98bee9a194d8e0807daa8c8bec5754a5a04663784a91ab6552949253625c58a1


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
22.4.2009 7:27:22   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja čakaj no malo - user posted image  če je za najemnine, pa menda pridem v poštev, a ne?

----------------
Po moje, da ne, ker je eden izmed pogojev tudi, da ima vsaj eden od partnerjev končan faks user posted image . So dobr preštudirali ta procent mladih družin s končanim faksom. Mi trenutno še brez, pa smo itak državljani žnj stopnje, kajne? user posted image

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 22.4.2009 7:29:28 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
22.4.2009 8:12:47   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Mi trenutno še brez, pa smo itak državljani žnj stopnje, kajne? user posted image


Ne bi rekla, da je tako. S tem hočejo vspodbudit državljane k izobrazbi. S tem da so te subvencije zelo majhne v primerjavi s hrvaško. Od sestrične mož je podpisal pogodbo, da bo dokotriral do nevem katerega leta, država pa mu je sofinancirala nakup stanovanja. On plačuje kredita 250€ mesečno, drugače pa bi plačeval 500€ 20 let.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?