|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Korčula ali Hvar?
1.7.2009 13:52:51   
muki1
Tiste, ki ste bile na obeh otokih, malo se prosim razpišite, kje je lepše in zakaj. Lahko tudi tiste, ki ste bile samo na enem. Me nekaj zanima user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Korčula ali Hvar?
1.7.2009 13:54:40   
Luni
Na Hvaru sem bila enkrat, leta dva al tri user posted image , Stari grad. Lepo. Letos za prvomajske sem bila na Korčuli v Lumbardi. Lepo. user posted image  Najlepše pa ni ne tu ne tam.....user posted image

_____________________________



(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Korčula ali Hvar?
1.7.2009 14:01:42   
gita10
Odvisno kaj želiš, vredno je videti oba dva otoka. Če želiš zabavo in bolj elitne hotele potem definitvo Hvar- mesto Hvar, če želiš povprečne hotele in več miru potem Korčula. Če želiš doživeti mir in romantiko potem Zavala- Hvar, če želiš srečati Oliverja Dragojeviča potem Vela luka na Korčuli.
V primeru, da pa greš za 14 dni si pa vzemi en teden Hvara in en teden Korčule pa je.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Korčula ali Hvar?
1.7.2009 14:35:43   
muki1
Nič elitnega ne išemo. Smo freelanderji user posted image .

Dragojevič. Hmmmm, če bi lahko z njim v duetu zapela Cesarico user posted image .

< Sporočilo je popravil muki1 -- 1.7.2009 14:36:59 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Korčula ali Hvar?
1.7.2009 21:10:33   
moci
doma bodi, porkafiks. saj si komaj prišla. user posted image
ajd, te vzamem jaz na krk

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Korčula ali Hvar?
1.7.2009 21:11:54   
čebelica01
meni HVAR - vsako leto gremo ( med drugim)

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Korčula ali Hvar?
1.7.2009 21:12:52   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: moci

doma bodi, porkafiks. saj si komaj prišla. user posted image
ajd, te vzamem jaz na krk




a v pineziče ???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Korčula ali Hvar?
1.7.2009 21:13:17   
Freycha
mi gremo letos na Korčulo - prvič..... ampak po slikah sodeče sem že zaljubljena user posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Korčula ali Hvar?
1.7.2009 21:15:08   
Anonimen
Meni Hvar.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Korčula ali Hvar?
1.7.2009 21:54:20   
krtek 1
Meni Hvar ni nič posebnega,sem bila malo razočarana.user posted image Najbrž sem preveč pričakovala,potem pa je bil dol čas,plaža sama skala,v mestu tuga,hotel v bol bogem stanju...Mogoče pa nisem bila na pravem koncu(Jelsa),ker pravijo da je drugače Hvar zelo lep. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Korčula ali Hvar?
1.7.2009 23:16:28   
Abundancija
Korčula, definitivno.

Hvar je tudi mene razočaral, sem komaj čakala, da se vrnemo pa sem bila en teden na Hvaru v mestu, drugi teden pa na Jelsi se mi zdi in v Starem Gradu. Ni mi bilo preveč všeč. Tuga.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Korčula ali Hvar?
2.7.2009 7:28:18   
naja17
Jest sem bla pred leti na dopustu na Hvaru, v mestu Hvar in mi je blo ful lepo... Pa zdej že dve leti zapored je naletel tko, da sem bla po dan-dva tam....Ful fajn mesto, voda čudovita, Pakleni otoci fenomenalni, konobe mnjammmiii.... Bom še šla, če bo možnost....

Korčulo tudi ful hvalijo, tko da ta tudi pride še na vrsto....


(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Korčula ali Hvar?
2.7.2009 7:57:39   
t5t6
Korčule ne poznam, baje da je čudovita. Gremo pa vsako leto na Hvar ampak ne v mesto. Mesto Hvar mi je zelo lepo za en sprehod ali pa za eno noč, Jelsa in Stari Grad me ne potegneta. Mi smo v enem zalivu južno, bogu za nogu, kjer je ful malo ljudi, kjer ni elektrike, kjer slišiš samo morje in nič drugega, tam totalka odklopimo in dobimo energije za naslednje leto. Po mojem sta Hvar in Korčula primerljiva odvisno je od tega kam greste in na kaj naletiste.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Korčula ali Hvar?
2.7.2009 7:59:55   
čebelica01
ti si pa najbrš v kakšni basini na hvaru

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Korčula ali Hvar?
2.7.2009 8:02:51   
Tanja55
Meni Korčula.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Korčula ali Hvar?
2.7.2009 8:06:24   
gita10
Jaz ne vem kaj nekatere pričakujete od otoka ampak jaz sem bila 10 let zaposlena kot turistični vodič, kar veliko sem prepotovala in moram reč, da so vsi dalmatinski  otoki boljše od vsake turčije,tunizije ali pa grčije.Hvar pa mi je posebej pri srcu zaradi tipičnega vonja lavande.  

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Korčula ali Hvar?
2.7.2009 8:11:35   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz ne vem kaj nekatere pričakujete od otoka ampak jaz sem bila 10 let zaposlena kot turistični vodič, kar veliko sem prepotovala in moram reč, da so vsi dalmatinski  otoki boljše od vsake turčije,tunizije ali pa grčije.Hvar pa mi je posebej pri srcu zaradi tipičnega vonja lavande.  


Kaj pričakujem?
Čisto vodo, lepa mesta, konobe z dobro hrano, mir, petje škržatov.... tako nekako.
Na Korčuli sem že bila, prav v mestu Korčula in me je čisto očaralo. Zdaj pa ne vem, veliko lepega je slišati tudi o Hvaru in kolebam. Itak se ne moreš iz kože vzet in se moraš na koncu odločiti samo za eno destinacijo, potem pa čakati spet eno leto user posted image .
Vonj po lavandi pa občudujem.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Korčula ali Hvar?
2.7.2009 8:23:41   
resnično srečna
Hvar je meni čaroben...in sicer res J del otoka...včasih smo hodili v Zavalo...pa je sedaj postala preveč pozidana...na koncu smo bili pa nekje sredi otoka...s pogledom proti Korčuli...v enem zalivčku s 3 hišami brez elektrike...pa eno konobo na vrhu skale...čisto na plaži...kuhali so domačini...vsak drug dan ribe...tiste, ki so jih sami ujeli...mi smo pa dobesedno uživali...

kak izlet do Jelse, Hvara...veliko kopanja...dolgi sprehodi po skalah ob obali...

plaža čista...drobni kamenčki...primerno tudi za majhne otroke...

v glavnem raj...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?