|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kreganje
31.1.2005 15:03:05   
Natas@
Pozdravljene,
sem zelo firbčna in me zelo zanima, zaradi česa se s partnerjem največkrat skregate.
Kako se pobotate in kdo prej začne z recimo opravičilom?
Ne zamerit za tako bolj osebno vprašanje.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kreganje
31.1.2005 15:18:30   
KIRA
ZARADI FINANC, to je št. 1, pol ker me je dolgo dolgo cele dneve puščal samo doma, pa ker mi skoraj nič ne pomaga, četudi je doma.
konča se pa tako, da jaz mulo kuham mulo in ne govorim z njim, pol se pa pride LEPI delat.9nebesa

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kreganje
31.1.2005 15:24:47   
baguSka
Midva se skregava čist in vedno samo zarad brezveznih stvari.. Velikokrat takrat ko je eden ali drugi slabe volje in potem ne najdeva skupnega jezika. In potem se na hitro skregava skor do smrti, ki pa nikol ne traja več kot 5 minut. Najprej kreg, pol jok, pol pogovor in na koncu že lubčkanje.:love: Uglavnem ni se še zgodil, da bi šla kdaj skregana spat!:bravo:

p.s.:največkrat do tega pride ko pride zmatran domou s fure (po ceumu tednu) al pa ko se jst ob vikendih zjutri zbudim in sm še vsa zalimana..:)- no velikokrat je razlog recimo:men gre neki na živce pa mu tega ne povem in se samo držim in potem on čist vn pade da se grdo držim..:zmeden:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kreganje
31.1.2005 15:25:33   
Pupica
joj, sploh ne vem če sva se že kdaj.ponavadi pride do nesporazuma. no jaz sem potem(včasih, zdej ne več) lepo odšla.
sedaj me je prepričal, da se pogovoriva, tko da ne vem, če sva bila skregana 1 minuto v celem prejšnjem letu.:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

a kdo začne z opravičilo, to pa vedno tisti, ki je začel sitnarit.

sicer pa že ve, da k je moja luna me nosi in ko začnem sikat pride od zadaj me zagrabi in reče lubica pomir se se nočem kregat, pol včasih še mal hočm kao se jezno narest sam mi ne rata:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kreganje
31.1.2005 15:26:06   
baguSka
Aja če se da je pobot obojestranski, ampak priznam da je
v večini primerov on tisti k se mi začne prilizovat!:ups:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kreganje
31.1.2005 15:34:29   
Annny
Hm, midva se ne kregava...če je kak nesporazum, se pogovoriva, pa je:)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kreganje
31.1.2005 15:39:35   
KIRA
anny oprosti, ampak to je isto srean.je, sam potihem. sej se midva tud ne dereva poleg.

LP:rozica:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kreganje
31.1.2005 17:00:41   
Gina
Zaradi financ.
Zakaj se pa vidva nataš?

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kreganje
31.1.2005 17:43:09   
Natas@
Midva se ponavadi zaradi njegove službe, dela tudi po 16 ur na dan, sicer ne vse dni v tednu, v povprečju pa 3 dni po 16 ur, potem pa še 3 dni po okoli 7-9 ur. Pa mu sploh ne bi bilo trreba, ampak misli, da bo tistih par tisočakov spemenilo vse.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kreganje
31.1.2005 18:16:59   
Annny
Si me narobe razumela, Kira. Midva se SPLOH ne kregava, ker se nimava za kaj:) Se zelo dobro razumeva in nama čisto nič ne manjka.
Z nesporazumom sem pa mislila na kako malenkost npr. jaz hočem, da ati Najo nese čez hodnik s kapico na glavi, njemu pa se to ne zdi potrebno. Potem mu pa razložim, zakaj jaz tako mislim, ne da bi se pričkala z njim.

Eni pač tega ne razumejo, ker imajo doma non stop ogenj v strehi...v večini primerov za brezveze:)

LP

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kreganje
31.1.2005 18:20:13   
Annny
Ja, drugače pa je situacija identična, kot pri Pupici:)-
Včasih se poskušam delat jezno (da bi izpadla malo bolj resno, kot sem), pa mi sploh ne uspe...je tale najin ati tko fejst fant, da ga raje polubčkam:love::love::love:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kreganje
31.1.2005 18:47:52   
KIRA
to je čist ista figa. midva se tudi ne kregava v tem smilu. pol imava tudi midva sam nesporazume po tvoje, anny in se SPLOH ne kregava.

v vsakem zakonu oz. partnerskem razmerju včasih pride do različnih mnenj, ker če ne, pol eden partner drugega "nadvladuje". to ti bo povedal vsak psihiater, da tako razmerje ni zdravo in da MORA prit do konfliktov.

zato mi ne govori, da ne prihaja do konfliktov pri vama, ker tega ni. sma en zavedaš se, ker jih rešita po mirni poti "z normalnim pogovarjanjem". mislim da je izmenjava argumentov ali pa po tvoje - je kapica potrebna - isto kot če se kregaš. nima nobene veze, če samo diskutirata ali pa celo grdo govorita poleg (kar pri nama ni v navadi in upam, da tudi nikoli ne bo). če sta različnega mnenja se kregata, pa čeprav samo zaradi malenkosti.

LP

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kreganje
31.1.2005 19:00:03   
baguSka
Kira jst se strinjam s tabo!;)

Midva z mojim bivšim sva bla skupi kar nekaj let, pa se nikol nisva niti skregala in niti nisva mela nobenih konfliktov o katerih bi se pogovarjala. In po nekaj letih ko je do enega konflikta le prišlo, ko nism več zdržala v sebi pritiska da se ne pogovarjava, sva šla enostavno narazen, ker se nisva znala 'pogovorit'.

Zato sm pa zdej toooook vesela ko se z mojim :love: skregava!:bravo:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kreganje
31.1.2005 19:04:59   
polona2
Ja, midva se pa kregava:ups:, nisva ravno duši dvojčici in imava različne poglede na svet, prav tako se zgodi, da poči kar tako, brezveze:hudicek:, včasih sva po prepiru kuhala mulo, sedaj pa ne več, rajši razpredava, kaj je bil vzrok prepira in poskušava najti nek kompromis, lp!

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kreganje
31.1.2005 19:30:55   
Anonimen
Nikoli se nisva kaj preveč. V nosečnosti pa sploh ne! Zdaj pa samo ko se mala dere ali kolca in se mi zdi, da celllooo večnost nosi tisto mleko.

Je najboljši mož (beri: koruznik) in očka! To mu seveda tudi povem dovolj pogosto!9nebesa9nebesa

Bojana

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kreganje
31.1.2005 20:06:19   
Annny
Mogoče si pa le vsak od nas besedo 'prepir' po svoje razlaga!
Po moje je prepir glasno vpitje drug na drugega, lahko pa tudi ignoranca in kujanje, preklinjanje.
No, tega pri nas ni- to sem hotela reči.

LP:rozica:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kreganje
31.1.2005 20:14:40   
polona2
Pri nama je definicija prepira drugačna, jaz bi se poslužila besed "kratek stik":hudicek:,
je pa res ja, prepir lahko vsak razume po svoje, zato nima smisla nekomu vsiljevat svojega mnenja:grrr:, tukaj pride zopet prav že do konca obrabljena fraza
"oh, kako :kuza:smo si :muca:različni", lp:rozica:!

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kreganje
31.1.2005 20:26:13   
niki5
ja meni prepir tudi pomeni takrat ko zvišaš ton glasu, ostalo pa je na ravni pogovarjanja. Tako, da meni se zdi čisto realno to kar opisuje Annny, kajti pri mojem partnerju doma tudi ne poznajo prepiranja, zato je bil za njega toliko večji šok ko sem jaz enkrat ''ven padla'' kajti pri nas doma pa je to bila ustaljena praksa.. na žalost. Zato pa vem, da je to zdnja stvar, ki si želim v odnosu in družini. Ja, zdrava diskusija je čisto nekaj drugega kot prepir. Ampak to je le moje mneje ;)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kreganje
31.1.2005 22:36:49   
Trebnje
Midva pa se tudi skregava,ponavadi takrat,kadar sva oba pod stresom,povod pa so običajno finance.Pa to ne pomeni,da se nimava rada,še zdaleč ne-imava en lep,normalen odnos in vsak psiholog ve,da normalnega odnosa brez prepira ni.To samo pomeni,da se en partner podreja volji drugega-to pa ni normalno.Jaz imam mojega tako zelo rada,da se moram obvezno skregat z njim,tako vsaj vem,da ima tudi on mene rad,ker če se ne bi udeležil prepira,bi to pomenilo,da mu je zame toliko kot za lanski sneg.Najlepše pa je potem,ko naju jeza mine in se pobotava...:ups:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kreganje
31.1.2005 23:18:18   
Joe
Seveda se skregava, pa kar hitro in močno, ne pa za dolgo. Navadno takrat, ko se kdo od naju slabo počuti. Npr. če sem zelo zaspan, je nevarno kot na Divjem Zahodu (tašča mi je našla izraz za ta pojav, ki se loti tudi nje: "Če sem zaspana, bi lahko ubijala." ) Včasih sem tečen, takrat menda "smrdim" in potemnim prostor, pa čeprav se sploh nočem vtikati v nikogar. Ko pa je Jančika tečna, je ful simpatična: najprej nekaj počne, potem pa se z glavo zakoplje v kavč ali povšter in zamolklo (ker je pač z glavo v kavču) piha: "Joooooj, kak sm tečna!!!!!" Včasih še malo potovče s čim. Pa ne po meni. :) Skratka, veliko lepše nadzira svojo tečnobo.

Evo, skregava se navadno zaradi slabega razpoloženja koga od naju (zakaj se spet zdi, da večkrat zaradi mojega :) ).

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kreganje
1.2.2005 0:51:14   
frutka_
Skregala se še nisva, ker sem jaz taka lolika, da se že prej začnem jokati in to tako, da je poplava..in potem v ihtenju razlagam vse brez repa in glave tako da nama je obema hudo, da sva zgubljala energijo za NIČ!

Radi se mormo met!!!Življenje je prekratko...

P.S.:včasih pa keri mulo kuha...ampak ne dalj kot en meter;)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kreganje
1.2.2005 10:22:20   
malika
Sva se kar precej zaradi njegovih fešt, zdaj pa je to opustil in tudi kreganja in muljenja ni več:bravo:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Kreganje
1.2.2005 11:30:53   
Joe
Frutka, se mula kuha zaradi finančnih zadev :) :) ?

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Kreganje
1.2.2005 15:43:37   
frutka_
Joe, to ne...ampak največkrat pride v komunikaciji do kratkega stika...ala:"ti si rekel, da blablabla...! in on ali jaz: "ne ti si rekel blobloblo...?!"HALO!Potem na koncu prideva do zaključka, da itak noben ne ve kaj je rekel. Eh, jaz sem res ne znam skregat, čeprav me Izi večkrat izzove...;)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Kreganje
1.2.2005 15:55:56   
luna39
Midva sva se ene parkrat, pa mogoče zato, ker je vsak mislu da ma prov, pa še dons ne vem, kdo je imel prov. Ampak mi je blo ene dvakrat hudo, ko sva zaspala čist tiho, šele drug dan je potem izbruhnilo ven in se je uredilo nazaj vse.:((:((:((

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?