|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema za odpravo pegic
12.2.2007 19:53:13   
Anonimen
Jaz pa bi imela kremo ki bi mi odpravile vsako pego iz obraza.Mi grejo zelo na živce že od nekdaj.Ker,če jih nebi imela se nebi rabila pudrat zdaj pa........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krema za odpravo pegic
12.2.2007 20:20:01   
Anonimen
Alika NE NORI!!!!!!!!!!!!!!

Pegasta dekleta smo pa ja tako seksi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krema za odpravo pegic
12.2.2007 20:26:39   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image jaz jih nebi imela.mi je pa tudi kozmetičarka odsvetovala preparate za odpravo peg kajti lahko dobim po njih tako kožo,da mi bo žal za večno.Saj sem enkrat probala eno pa sem res imela zelo rdečo kožo in peklo ko user posted image user posted image .Samo sem se že naveličala pudranja in bi res rada nekako odpravila to iz obraza.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krema za odpravo pegic
12.2.2007 20:29:39   
Anonimen
No, sicer ne bom pametovala, ker sama jih imam samo po nosu. Ne znam si predstavljat, kako bi bilo po celem obrazu.
Ampak jaz gledam na to takole: to je del tebe. Sprejmi. Res. Prej boš sprejela, boljše bo.
Jaz imam brazgotino čez polovico prsnega koša, pa kaj. Je bilo zelo hudo na začetku. Zdaj, ko mi je dr. Fabjan povedal, da mi tega ne more popravit, sem se sprijaznila. To je del mene. Sicer jaz to zakrijem z oblekami, ampak...to sem jaz. Z vsemi brazgotinami vred.
Tudi ti glej tako. Vsaka pegica nekaj pomeni. Ena to, da si nagajiva. Druga to, da si iskriva. Tretja to, da si sanjava......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krema za odpravo pegic
12.2.2007 20:31:45   
Marogica
ALika, že zopet tiuser posted image

Pegasta dekleta so pa res sexi. Brez heca. Jaz bi jih takoj imela...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krema za odpravo pegic
12.2.2007 20:38:29   
Anonimen
Ja ve bi jih imele,ki jih nimata.Če pa bi jih imele bi si želele,da ne.


Marogica ti hodiš danes za mano heheuser posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krema za odpravo pegic
13.2.2007 7:11:24   
CUKRČEK
V beli vili stanovala si,
ki baha se v naši ulici,
ko bila si pegasto dekle....user posted image


Ej, nehi ga srat....pegice so pa čist luštkane. Jaz jih imam tudi. Pa mi je enkrat en frajer zapel zgornjo pesmico in me je še bolj navdušil nad pegicami.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krema za odpravo pegic
13.2.2007 7:42:21   
Anonimen
No ja kakor za koga.Mene pač motijo.Moram pa priznat,da nikoli nisem imela mozoljev niti v puberteti ne kot ene.Drugače imam kar lepo kožo le to me moti najbolj poleti,ko se še bolj vidijo.Če pa se napudram v vročini mi vse dol teče.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krema za odpravo pegic
13.2.2007 7:53:45   
CUKRČEK
Kaj dosti ne moreš naredit...vsaj trajno ne. Edino puder ali kakšne druge "prekrivne" kremce ti jih bodo nekoliko skrile.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krema za odpravo pegic
13.2.2007 8:01:41   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Alika01

No ja kakor za koga.Mene pač motijo.Moram pa priznat,da nikoli nisem imela mozoljev niti v puberteti ne kot ene.Drugače imam kar lepo kožo le to me moti najbolj poleti,ko se še bolj vidijo.Če pa se napudram v vročini mi vse dol teče.user posted image


jaz bi vse dala, da bi imela lepo kožo s pegicami, kot pa tako komplicirano z mozolji user posted image  

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krema za odpravo pegic
13.2.2007 10:17:14   
amalija
Joj, jaz bi tudi imela pegice... So mi toooooook luštne... A ni zanimivo, da si vedno želimo točno tisto, česar nimamo, s tistim, kar imamo, smo pa nezadovoljne?user posted image

Edina tvoja rešitev je puder, na (tvojo) žalost.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krema za odpravo pegic
13.2.2007 18:02:14   
Strawberrie Cherrie
Alika jaz pa tut imam pegice - sicer jih pozimi poveččini prekrije puder, ker so svetlejše, poleti jih pa veselo nosim user posted image ; men so cuteuser posted image , mojmu pa tut - mi jih šteje.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krema za odpravo pegic
13.2.2007 21:20:35   
Dadi
mojmu pa tut - mi jih šteje.

moj jih je pa lupčkaluser posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?