|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema za sončenje - že stotič
16.6.2010 16:53:37   
Julija08
Mene pa zanima katera je kvalitetna krema za otroke? Imela sem od Mustele, ampak se ful težko razmaže oz. je otrok čist bel. Vem, da je to drugače ful super krema, ampak me zanima ali ve katera še za kakšno drugo, ki se bolj vpija....

Pa naj bi bila čimbolj naravna....dr. Hauchke baje več ne prodajajo...mi pa gremo že čez 14 dni na morje in nimam več idej katero naj kupim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krema za sončenje - že stotič
16.6.2010 18:07:58   
SMT3
Jaz imam  od Naturkosmetik pa je tud gosta,tako da najprej namažem z Bepantolom,pol pa greuser posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krema za sončenje - že stotič
16.6.2010 19:38:36   
tintin
Avene
Ilrido

obe v lekarni!

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krema za sončenje - že stotič
16.6.2010 20:37:14   
PC Baby
Avene - je na bazi mineralov

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krema za sončenje - že stotič
16.6.2010 21:18:00   
gaya24
sem kr pri Musteli, je pač nekaj časa bel :)

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krema za sončenje - že stotič
16.6.2010 22:03:50   
Alfabeta
Mi imamo Justovo 30-ko za otroke in zame 15-ko faktor

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krema za sončenje - že stotič
16.6.2010 22:42:10   
mojmali
Od welede je kvalitetna, samo tudi težje mazljiva. Uživajte na morju.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 8:06:58   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Mi imamo Justovo 30-ko za otroke in zame 15-ko faktor


Mi tudi...smo jo prejšnji teden na morju že poskusili in se je super izkazala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 8:23:02   
Pinga
Oj !

Jaz priporočam Lavero in sicer mi kupimo to
http://www.tm-shop.si/si/za-dojencke-otrokesprej-za-soncenje-spf-20-neutral-i769.shtml

Je pa prava svinjarija kar se dogaja na področju kozmetične industrije in zakaj se Hauska umika iz prodaje.

Lp

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 8:36:21   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: Pinga


Je pa prava svinjarija kar se dogaja na področju kozmetične industrije in zakaj se Hauska umika iz prodaje.

Lp


Zakaj pa se umika? V lekarni so bolj skopi s podatki-naj ne bi zadostili nekim pogojem z zašč.faktorjemuser posted image (do sedaj sem zelo zaupala v izdelke z BDIH certifikatom, ki naj bi bili pri sami izdelavi pod strogim nadzorom).

A ste vi zadovoljni s sprejom Lavera (mi smo imeli lani njihovo kremo in je bila OK, zdaj bi pa mogoče probali še sprej-verjetno se lažje nanaša)? A se da dobiti sprej kje v prosti prodaji ali samo prek interneta?

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 8:38:11   
al1*
Jaz sem Laverin sprej kupila v trgovini, kjer prodajajo ekološke izdelke, sicer v Mb.

_____________________________

lp


(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 9:15:25   
Julija08
Aha, potem bi pa mogoče res probala tole Lavero, bom šla v Lekarno vprašat, če jo imajo. A pa je 20 dovolj velik faktor za 21m mulčka, ki se ful upira nošenju klobučka, očal....in pa bog ne daj da bi bil 5 min. pri miru in v senčki...:(((


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 9:25:19   
Hope2
Mi smo imeli lavero, ap nikoli več. Isto je bela, se ne razmaže, povrhu mi je še smrdela. To da se krema ne razmaže mi je vseeno, saj nobena naravna se ne bo vpila in lepo razmazala, ampak vonj me je odvračal. Je pa res da smo iz super hauschke prebekslali na lavero v istem dnevu in je razlika več kot očitna.

Julija vse kar je več kot 20 faktor, je kemija. Potem ti je vseeno kaj kupiš. Naš je npr čist blond in svetlopolt, pa mu 20 drži zelo dolgo in precej močno. Skoraj celo poletje smo na morju in domov pride bel (rabimo pa hauschka). Je pa res, da nas ni na plaži med 11 in 16 uro. Na sprehod še gremo ali kam na izlet na plažo pa ne.


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 17.6.2010 9:27:42 >

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 9:45:30   
marantz
Julija08, sporoči če Lavero držijo v Lekarnah!!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 9:53:22   
baja*
v lekarnah majo novo linijo - Daylong, švicarska zadeva, brez kemičnih filtrov, brez parfuma, spf 30, lepo se maže, jo je pa treba na debelo namazat (kot menda vse kreme z naravnim filtrom)

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 10:56:56   
sazi
Mi imamo za hčerkico Eucerinov Losjon z mineralnimi filtri za zaščito otroške kože pred soncem ZF 25. SMo imeli že lani in sem bila zelo zadovoljna, je pa res, da otročke zelo čuvam pred soncem že itak.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 11:01:39   
Hope2
Sveže info od naših distributerjev za dr. hauscka (kopiram)

Lahko vam povem, da so se v Wali odločili da je trenutno ne bodo proizvajali več, saj zahtevajo, da se doda snovi, ki bi povečala zaščito, za katere pa mi nismo pristaši – saj je naša kozmetika 100% naravna. Kako bo v nadaljne Vam ne znam povedati, upam pa, da bo Wala presegla svoje meje in tudi za to iznašla naravno sestavino, katera bi pripomogla še k večji zaščiti.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 11:45:05   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: marantz

Julija08, sporoči če Lavero držijo v Lekarnah!!



Sem klicala v našo lekarno (Ljubljana Brod) in baje jo imajo...bom šla verjetno jutri pogledat...

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 11:54:22   
Anonimen
Za tamalo imam kremo Ilrido iz lekarne, faktor 20 ... pa se ful težko razmaže, a je še vseeno boljša kot Mustellina ki se je pa zelo zelo težko razmazala. Zase sem pa za foro kupila Lidlovo (20), ker je na testih zelo dober rezultat dosegla in moram rečt, da sem čist navdušena ... se ful lepo maže in odkar jo imam me še ni spalilo, kar me pri kakih drugih kremah je ... tako da vsakič ko grem v Lidla uč vržem na stojalo, če je še kaka otroška krema na njem, pa je skos razgrabljena ...

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 14:07:14   
Pinga
Oj !

Ja tudi meni je prodajalka rekla da konkurenca zahteva, da se dodajo stvari, ki pa jih oni ne želijo, zato jo rajši umikajo iz prodaje.

Uporabljamo pa mi Lavero sprej ki se prav fajn razmaže. Sta bila naša dva kar precej v vodi in na soncu, pa nista bila nikoli rdeča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Krema za sončenje - že stotič
17.6.2010 18:49:08   
suzanica
uv  bio - i sanolaborju smo kupili. Se dobro maše, pa še veganska je povrhu.

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Krema za sončenje - že stotič
18.6.2010 21:16:18   
sanelaa
mi smo tudi v sanolaborju kupili neko francosko kremo.................uvbio...........naravna, vem pa da jo prodajajo tudi v biotopicu.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Krema za sončenje - že stotič
18.6.2010 21:38:03   
Lunanai*
Jaz priporočam Daylong (mimogrede, na tržišču pri nas je že ene 5 let, a ni bila prav veliko oglaševana) ali pa La Roche Posay za otroke. Otroške imajo večinoma fizikalno zaščito, ne kemične in so zato zelo bele, to ni toliko odvisno od firme. Ti dve sta oboji preizkušeni in sta super. Faktor pa - čim višji, itak je količina kreme, ki jo nanesemo premajhna (morala bi biti 2 mg/ kvadratni cm kože) in zaščita ni taka, kot piše na škatli. 

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Krema za sončenje - že stotič
18.6.2010 21:48:53   
frutolina
jaz imam Avalon, faktor 22. sem zelo zadovoljna,ker se lepo razmaže, nič ni bel... pa faktor je čisto dovolj.

(odgovor članu Lunanai*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Krema za sončenje - že stotič
19.6.2010 19:50:25   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: marantz

Julija08, sporoči če Lavero držijo v Lekarnah!!


Laverinino kozmetiko imajo v DM-u.

Mi uporabljamo bubchen. Že leta dolgo. In je ena redkih krem, na katero ni nihče od nas, kljub temu da smo hudi alergiki, alergičen + nisi od nje bel, se dobro razmaže (razen če vzameš tisto v rumeni pakungi na sprej, je čudne modre barve, vse ostale v modrih pakungah niso čudne barve)+ lepo diši + nikogar še ni zažgalo, ko je bil namazan z njo + ni ekstremno draga, ampak je v srednjem rangu.

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?