|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kreme za obraz-prve gubice
12.2.2008 20:38:39   
tajtaja
Kakšne kreme uporabljate? So učinkovite in koliko ste pripravljene odšteti za njih?

Jaz mam trenutno od Collistar Perfecta.
Sem pa že uporabljala od Vichija, Garnieja...


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
12.2.2008 21:56:14   
cinci
in kako si bla zadovoljna user posted image  sprašujem ker moram jaz tud neki obvezno nabavtuser posted image  sploh za okrog oči

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
13.2.2008 8:55:02   
mojsoncek
Jaz zadnje case uporabljam L'occitanovo linijo za nego obraza Immortelle in mi ful odgovarja.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
13.2.2008 9:11:06   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

Jaz zadnje case uporabljam L'occitanovo linijo za nego obraza Immortelle in mi ful odgovarja.


Madona jaz sem jih že kar nekaj preiskusla, pa še vedno ne najdem prave zame, pa sem že razmišljala o L'occitanu, pa me zanima cena te dotične kremice?
hvala in lp

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
13.2.2008 9:13:21   
mojsoncek
Madona jaz sem jih že kar nekaj preiskusla, pa še vedno ne najdem prave zame, pa sem že razmišljala o L'occitanu, pa me zanima cena te dotične kremice?
hvala in lp


Cene za kreme iz te linije se gibljejo med 30 in 45 €


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
13.2.2008 11:27:36   
tajtaja
n kako si bla zadovoljna sprašujem ker moram jaz tud neki obvezno nabavt sploh za okrog oči

Meni je bla fajn, sam sem žal na koncu z njo. Na srečo smo danes dobli v MS parfumerijo Limoni in mi ni treba za to v MB.
Ker je baje Muller nima?user posted image
Stane pa cca 50€, sicer ne vem točno, ker sem še en kup drugih stvari kupla. Mogoče kakšen evro več, ne vem res.
Kot mi je rekla svetovalka, je v tej kremi združeno emulzija, pa dnevno nočna je, pa kaj še vem kaj. V glavnem rabiš samo eno, plus za okrog oči seveda.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
15.2.2008 17:13:55   
citrončica
jaz sem že 1000 krem preizkusila, in od tega 500 alergij fasalauser posted image ,
vsaka krema mi paše max 2-3x, potem rdečica, srbečica.....
no, zdaj sem bila v Rogaški na oddihu, tam v kozm.salonu od Afrodite, dobila tud kreme- aloe večinoma, moram pohvalit, za enkrat super!!!Je še kje v Slo njihov salon, katera ve??

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
15.2.2008 22:34:49   
N _ B
Od Afrodite mi najbolj paše in tudi cenovno je ok.

TUKAJ





(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
18.2.2008 19:38:42   
tina104
Ko sem bila nazadnje v kozmetičnem salonu, so uporabljali kozmetiko Afrodita - kozmetični salon v Spodnjih Hočah.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
20.2.2008 13:14:15   
tajtaja
Zdaj sem si nabavila v lekarni NUXE.
No, vonj mi je sicer tak čuden. Drugače pa bom vidla, če pridem ven kot nova, potem je OKuser posted image .
Stane pa 36 €, tak da....samo vonj me pa res moti. Pa čeprav bi naj bila bolj za mat učinek, se takoj po nanosu svetim kot luna.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
20.2.2008 16:45:03   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Zdaj sem si nabavila v lekarni NUXE.
No, vonj mi je sicer tak čuden. Drugače pa bom vidla, če pridem ven kot nova, potem je OKuser posted image .
Stane pa 36 €, tak da....samo vonj me pa res moti. Pa čeprav bi naj bila bolj za mat učinek, se takoj po nanosu svetim kot luna.user posted image



Nuxe je kvalitetna kozmetika. Ni tako zelo sintetična kot kakšen Vichy

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
24.2.2008 20:57:17   
Anonimen
Jaz imam tudi NUXE in moram povedati, da je najboljša krema od tisočih, ki sem jih poskusila in vedno dobila lišaje in mozoljčke napolnjene z vodo. Upam, da me ne bo sedaj pustila na cedilu, ko jo tako hvalimuser posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
24.2.2008 21:15:43   
Anonimen
Jaz sem uporabljala do sedaj Vichy thermal fix mat. Ko sem jo začela uporabljati se mi je zdelo, da me za 5 let pomladi, tako lepo mi je napelo kožo. Še vedno mi je OK.

Potem sem pri porodu dobila v tisti škatli vichy oligo (se mi zdi). Po tej sem dobila po obrazu kakšne 3 flekce, ki izgledajo kot luskavica. Rdeči 0,2cm flekec, ki se stalno lušči. In to sem dobila že pred leti, tudi po eni Vichy kremi.

Sedaj se tudi sama odločam za neko kremo, ki gladi gubice. Pa me je prav strah, da ne dobim spet kakšnih takšnih flekcev.
Bom poskusila L'occitane.
Se svetiš po njej?
Je močan vonj? Sovražim kreme, ki močno dišijo....

Kaj pa Eucerin?


< Sporočilo je popravil nefretiti -- 24.2.2008 21:20:09 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
25.2.2008 14:05:57   
Anonimen
Nefretiti, ker sem sama imela podobne težave, ti svetujem Nuxe.

Pri Eucerinu pa imajo neko novo kremico proti gubicam: http://www.eucerin.si/

Jo je mogoče že katera preizkusila?

Papauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
1.3.2008 20:39:22   
tajtaja
Sem zdaj ugotovila, da je teh krem NUXE cela vrsta. Jaz imam Valiance ali nekaj takega in mi ni preveč fajn. Sem pa zadnjič v MB lekarni dobila tester za Merveilance in je super.
Zdaj pa ne vem, če mi ni pri nas v lekarni podvalila to varianto kot nekaj novega, ker sem zdaj bila bolj pozorna pri reklamah in je dejansko tale Merveilnce novostuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
1.3.2008 23:30:24   
BUŠICA
sem nekoč uporabljala Vichy in ostale zadeve,je vse skup zanič! za dobre kreme je pač treba tudi več denarja odštet. moji favoriti so(za obraz-Kanebo sensai emulzija, najboljša vseh časov), za okrog oči pa tudi od Kanebo ali Chanel. moja koža se več ne sveti,nima mozoljev niti ogrcev,pore so se zmanjšale, skratka je dosti boljša kot prej. me nič druga ne prepriča.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
6.3.2008 13:43:24   
rogljicek
Jaz sem tudi že zamenjala 1001 kremo, pa ne vem, če sem našla pravo. Trenutno uporabljam La Roceha Posay za suho in abčutljivo kožo, je kar u redu, pa vendar ne to kar iščem. Vichy so mi pa vse grozne.
Kaj pa Eucerin? Zdej je nova za okrog oči. Ali je katera že zadovoljna z njo?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
6.3.2008 13:44:26   
rogljicek
A Urskaj, nisem videla, da isto sprašuješ user posted image

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
6.3.2008 13:58:33   
taja27
Dermalogica ... kompletna nega (od čišenja, hranjenja, podlage, ... začite ... nege)

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
6.3.2008 19:01:05   
silvestra
Krema Anew-avon kolekcija in vse ostalo od te firme glede obraza. Res da je malo dražje ampak je vse ok. Pa ne goorim zdaj zato ker sem včlanjena, ampak sem že prej preko kolegice kupovala. Sem prej imela od Vichy pa mi ni odgovarjalo. Me je pekla koža.

lp,silvestra

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
6.3.2008 21:01:39   
urška
Pa sothys lift defense je tud zakon.

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
7.3.2008 14:54:57   
SISI25
Jaz imam od Eucerinaza obraz lipo balance. Ta krema mi edino odgovarja. Drugače imam zelo suho kožo po obrazu, po tej kremi pa čisto nič. Če ima pa kaj vpliva na gubice pa ne vemuser posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kreme za obraz-prve gubice
7.3.2008 21:25:59   
BUŠICA
taja27 kje nabaviš Dermalogico?

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?