|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kremice in žaube proti celulitu
12.2.2007 14:19:57   
škratek
Ojla!

Vidim, da ste začele en dober forum. Zdaj pa mene nekja zanima. Po porodu mi je na zadnjici in nogah ostalo precej celulita - poznate kakšno dobro zadevo za saniranje situacije?user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kremice in žaube proti celulitu
12.2.2007 14:25:46   
Anonimen
ojla, zanesljivo pomaga krema od Orlana , mislim , da se ji reče b21. Je 28 posameznih paketkov pakiranih v 1 škatli, vsak dan si zmasiraš "kritična" področja....pred user posted image  sem si ščistila bedra v nulo...

(odgovor članu škratek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kremice in žaube proti celulitu
12.2.2007 14:28:54   
škratek
Kje pa jo kupiš in približno koliko stane?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kremice in žaube proti celulitu
12.2.2007 14:35:02   
Anonimen
škratek , kupila sem jo v mulerju stala pa je leta 2004 cca. 16.000,00 sit...ni ravno poceni..mi je pa edina pomagala od vseh žavb

(odgovor članu škratek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kremice in žaube proti celulitu
12.2.2007 14:39:28   
škratek
Hvala. Bom šla malo pogledat. Pa glede na to kakšno bogastvo sem že dala na svojo rit bom pa še to preživela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kremice in žaube proti celulitu
12.2.2007 14:44:01   
amalija
Pri odpravi celulita je najpomembnejše:
- gibanje
- zdrava prehrana in velikoooooooooo tekočine (voda!)
- masaža 

Krema je skorajda vseeno katera, malo preveri sestavine in naj bo taka, da se ne vpije takoj - ker te prisili, da boš dlje časa masirala ;)

Meni je ok od L'oreala (zeleno-bela embalaža) ali pa afrodita (s cimetom?) 

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kremice in žaube proti celulitu
12.2.2007 14:55:36   
škratek
Gibam se trenutno tako tako (na aerobiko ravno ne hodim, se pa ukvarjam z otrokom in hodim na sprehode). Jemo kar se da zdravo hrano in pijem cca 2-3 l tekočine dnevno.
Je pa poanta v tem, da sem bila pred kratkim na enem tretmaju pri kozmetičarki in mi je zadevo kar precej omilila (Afroditin program), vendar sem na žalost gensko nagnjena k močnejšimbokom in celulitu. Bi pa zdaj rada stanje ohranjevala, če ne izboljšala pa me je zanimalo vaše mnenje o kremah. Ker sem jih preizkusila že kar nekaj in nekatere so res tako, kot bi se mazala s Soleo.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kremice in žaube proti celulitu
12.2.2007 14:56:01   
Felicity
Kot je rekla amalija je ful pomembno gibanje in zdrava prehrana.

Od krem pa sem jih kar nekaj uporabljala, L'oreal, Nuxe,Vichy (lani je bila ena specialna za celulit, ki si jo uporabljal največ 14 dni), Avon.
Ampak ko nehaš masirati in mazati je spet isto kot prej.user posted image

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kremice in žaube proti celulitu
12.2.2007 19:56:22   
Anonimen
Saj ta od Avona je še letos in se na veliko prodaja.Pa še draga ni.

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kremice in žaube proti celulitu
12.2.2007 19:59:32   
lemavrica
Meni pa najbolj pomaga krema Amai ( hladilni učinek ) v kombinaciji s Amai kremo za učvrstitev kože. Po eni tubi gre cca. 2cm stran. Pa ni draga 7€.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kremice in žaube proti celulitu
12.2.2007 20:15:46   
Anonimen
Meni je pa zakon blato. Tako blato iz alg. V drogerijah imaš polno tega. Fino napackaš, zaviješ v prozorno folijo za hrano, počakaš pol ure, spereš in ponoviš ene parkrat. Zelo sem si zmanjšala obseg. Ampak sem ob tem tudi veliko vode popila (cca. 3 litre na dan).

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?