|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krinolina
8.12.2008 9:09:26   
*maja
Znima me kje točno je Krinolina, in kakšen delovni čas imajo (na njihovi strani nikjer ne najdem), pa tudi kakšna izkušnja z izposojo pri njih bi mi tudi prav prišla user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krinolina
8.12.2008 9:15:22   
Pupsika
Kje je Krinolina točno, jst ne znam povedat...me še zmeraj zafrkava orinetacija po Lj, pa sem že 4 leta tukajuser posted image .Lahko ti rečem samo , da je blizu Križankuser posted image .

Delovni čas je do 18h zvečer, pa mislim, da so ob sobotah tudi odprti. Najbolje, da pokličeš k njim.

Kar se pa izposoje tiče so pa  meni super.
Jst sem si svojo oblekco rezervirala pri njih in je bilo res super. 2X sem bila tam in stregli sta me različni gospe, obe sta bili super in prijazni.
Tako, da jst imam za njih same pohvale.
Bomo videli kako bo kakšen mesec pred porokouser posted image .

Zaenkrat sem zelo zadovoljna.user posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krinolina
8.12.2008 9:26:56   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: *maja

Znima me kje točno je Krinolina, in kakšen delovni čas imajo (na njihovi strani nikjer ne najdem), pa tudi kakšna izkušnja z izposojo pri njih bi mi tudi prav prišla user posted image .


krinolina je v ulici nasproti križank oz. če greš ob zidu (ne vem ulice, tam ko je faks kemje, srednja šola) proti križankam greš kar naravnost, joj sem zakomplicirala, a veš kje mislim. ali pa klikni na njihovi strani na kje smo.
jaz sem si sposodila tam obleko in sem bila zelo zadovoljna.
kaj več vprašaj.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krinolina
8.12.2008 9:33:38   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Tanik

IZVIRNO SPOROČILO: *maja

Znima me kje točno je Krinolina, in kakšen delovni čas imajo (na njihovi strani nikjer ne najdem), pa tudi kakšna izkušnja z izposojo pri njih bi mi tudi prav prišla user posted image .


krinolina je v ulici nasproti križank oz. če greš ob zidu (ne vem ulice, tam ko je faks kemje, srednja šola) proti križankam greš kar naravnost, joj sem zakomplicirala, a veš kje mislim. ali pa klikni na njihovi strani na kje smo.
jaz sem si sposodila tam obleko in sem bila zelo zadovoljna.
kaj več vprašaj.



točno saj je na spletni strani zemljevid.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krinolina
8.12.2008 9:54:22   
*maja
Sem že naštudirala user posted image , sem kar poklicala tja pa so mi razložili user posted image .

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krinolina
8.12.2008 13:07:50   
2.2.
jaz sem si tudi tam izpososdila poročno obleko in bila zeeeelo zadovoljna. no takrat bodoči možek pa mi je kupil še svarovski nakit za poroko. kar mi je bilo malo žal za njega odštet takrat 25.000sit, no saj je dal denar on, samo kot bi bil moj....



no same pohvale

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krinolina
8.12.2008 19:59:46   
FLASK_A
Krinolina je user posted image Nikoli mi ne bo žal, da sem se tam pustila streč in pedenat, res same pohvaleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krinolina
15.12.2008 10:37:05   
cupacups
men je pa osebno GRAZIA boljša...imajo velik večji izbor

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?