|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krk - kamp Glavotok
21.3.2008 13:10:37   
skuštrana
Je bila katera? Kako je tam? 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krk - kamp Glavotok
21.3.2008 13:40:57   
pikapolona2
zeeeelo urejen in lep kamp, veliko sence...v sanitarjih diši (Midva sva bila čez morje na Cresu v kempu pa sva se s čolnom včasih kar v Glavotok pripeljala v kopalnicouser posted image ...sploh jst na WC). Plaža je pa bolj tako..veliko skal in majhen peščen zalivček ki je v sezoni zelo oblegan. Imajo pa tudi lastno čistilno napravo za odplake. user posted image  Pa tudi cena se mi ni zdela pretirana
P

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krk - kamp Glavotok
21.3.2008 13:45:29   
skuštrana
A med temi skalami pa nič kakšnih mini peščenih zalivčkov?
Sicer grem pogledat v živo te dni, ampak je vsaka izkušnja dobrodošlauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krk - kamp Glavotok
21.3.2008 14:41:26   
pikapolona2
kolikor se jst spomnem niti ne...mal je blo neki zabetonirano. Pa na sprehode nimaš kam deleč za hodit...samo do vasi glavotok kjer je tudi trgovina...vse ostalo je pa daleč...ampak čistoča kampa pa res....še danes ne morem pozabit kok je dišalo na WCuuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krk - kamp Glavotok
25.3.2008 23:02:50   
laruska
Midva sva do predlani hodila tja med vikendom, ker je blizu, pa še tisto kar je meni pomembno, da najdeš kak kotiček zase. Res je, da sva hodila recimo od maja do začetka julija, ker potem je pa taka gužva, da tudi placa za tisti mali šotorček nisva našla. Lansko leto nisva hodila, ker je bila najina zvezdica še premala za vikendaške morske dogodivščine, ampak letos pa upam, da se odpravimo spet kak vikend. Peščenih zalivčkov res ni. V kampu se mi zdi, da je neki zabetonirane plaže (u bistvu sploh ne vem, ker se nikol ne kopava tam), malo izven kampa, kjer je bolj samota pa je skalnata plaža. Aja zdej me je prešinilo, da se tu pa tam najde kakšen prodnat zaliv, kako pa je z gužvo tam, pa ne vem. U glavnem majhen kamp, urejen, čist, veliko stalnih prikolic, super za čez vikend.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krk - kamp Glavotok
26.3.2008 15:16:19   
lumpy
Pa še moje mnenje:

S kolegi smo se enkrat odpravli tja ( ko še nismo imeli malčkov, seveda) pa smo bili zelo razočarani.

V kampu ni neke ravnine in  fajnega prostora za postavit šotor, nad čistočo stranišč pa smo bili tudi mi navdušeni. Ko smo si ogledali plažo pa smo samo spakirali in šli iskat drgo mesto, ker ni bila po našem okusu, same skale...divja plaža, pa en mali konec betonirane plaže.

Za piko na i, pa smo naleteli še na neprijazno osebje.

Kako je sedaj tam, pa ne vem...ker to je sedaj 3 leta nazaj.

Sporoči , če boš šla tja, kako je sedaj.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?