|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
9.9.2008 21:18:00   
LLexy
Mene zanima, če ima kateri/a idejo kaj kupiti otroku, ki bo kmalu krščen? Hvala za odgovor...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
9.9.2008 21:20:59   
Anonimen
Poglej nazaj po straih temah: Darilozakrst.

(odgovor članu LLexy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
9.9.2008 21:46:51   
LLexy
Mislila sem nekaj za v trajen spomin, ker to pričakujeta njena starša ;)

(odgovor članu LLexy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
9.9.2008 22:50:22   
petra123
Naša deklica je za krst dobila zlato verižico z obeskom in zapestnico z datumom krsta   (od botrov), od ostalih sorodnikov pa uhančke in nekaj potrebščin za nego  - pleničke,...lpuser posted image

(odgovor članu LLexy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
10.9.2008 7:04:53   
aprilčica07
Naš je dobil od botrov verižico, z obeskom na križec (mislim, da je belo zlato).. dobil je pa še okvir za sliko, pa album, pa hojico, pa zbirko pravljic od Andersena, in seveda nekaj oblačil :) 

(odgovor članu petra123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
10.9.2008 11:03:30   
AKP
Jaz sem moji krščenki kupila sveto pismo in ji not napisala lepo posvetilo. Njeni starši niso hoteli ne zlata in ne denarja in sem se res namantrala, kaj ji naj kupim. Se mi je zdelo, da bo to lep spomin.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
10.9.2008 11:20:27   
NATAŠI
najin pikec je dobil za krst od botrov verižico z obeskom in zapestnico ... in od vsakega še angelčka

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
10.9.2008 12:35:45   
blak
Eno zares lepo knjigo pravljic, z lepimi slikicami in lušnimi zgodbicami. Pa ne pozabi na posvetilo.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
10.9.2008 14:47:28   
LLexy
Morda knjiga zares ni slaba ideja ;) bom poiskala kaj pametnega ;)

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
10.9.2008 16:07:26   
baguSka
jaz sem krscenki od bratranca podarila glinenega angelcka varuha... takega ki se obesi in ki ga lahko zatreses tako kot zvoncek, da te varuje... lahko ti tudi izpolne zelje, lahko pa z njim preprosto sklices druzino, ko si zelis njihove pozornosti... tak lep angelcek, pa se rocno delo... :)

(odgovor članu LLexy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
10.9.2008 16:48:57   
LLexy
Baguška kje si pa to kupila? Pa kolko približno je stalo?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
10.9.2008 16:55:11   
baguSka
v btc-ju... v hali A - kletna etaza... je ena prodajalna, kjer ena umetnica prodaja svoje rocne izdelke... men majo fenomenalne stvari notr... glih za kaksne taksne priloznosti...

(odgovor članu LLexy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
10.9.2008 16:56:08   
baguSka
aja - stalo je pa cca 15€ ce se ne motim... s cestitko in zavijanjem... se zavije ti full lepo, ce vprasas.. user posted image

(odgovor članu LLexy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
10.9.2008 21:55:09   
LLexy
kul tnx za idejouser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
10.9.2008 22:04:13   
massylou
Pri nas je navada, da se za krst da verižica s križcem (to da boter, ostali po želji ali nič) in kakšen €. Mi smo za tamalo zraven dobili še eno tako knjigico, kamor notri vpisuješ razne podobne dogodke: taka spominska luštna zadeva.

(odgovor članu LLexy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
14.9.2008 19:14:37   
mišk
Naša je od botre dobila hranilnik, zlato verižico, zapestnico in denar, od ostalih pa zlate uhančke, knjigice, oblekice, angelčke, denar, spominsko knjigo, torto,...

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Krst? Kaj kupiti otroku za Krst?
16.9.2008 19:18:19   
LLexy
No sej nekaj se bova morala s fantom odločit, do nedelje je še čisto malo časa in da ne bo njegova nečakinja ostala brez darila, se bomo hitro podvizali...hvala vsem ki ste pripomogli k nasvetu user posted image user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?