|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krstni boter-botra???
7.12.2005 12:29:16   
Anonimen
Koga izbrati za krstnega botra ali botro? Vidim, da njegovi pričakujejo najbližje sorodnike. Midva oz. jaz 100% pa sploh ne razmišljam v tej smeri. Saj on mislim, da tudi ne. Imava nekoga po tihem v mislih in mislim, da se boma tako tudi odločila. Ampak kaj narediti, da se ne zameriš komu v družini???
Ne iz moje strani ampak njegove....user posted image
Kdo je najbolj primeren, se res spodobi oz naj bi se izbralo v družini???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krstni boter-botra???
7.12.2005 12:40:58   
tanjagrm
Pozdravljena!!

Prvotni pomen krstnega botra je v tem da pomaga staršem pri vzgoji otroka v katoliški smeri, in naj bi bili otrokovi prvi skrbniki če se staršem kaj zgodi,..tako da razmišljajta v tej smeri,...tudi sama sem najprej bila čisto prepričana da bom izbrala za botro svojo naj prijateljico,.. sedaj pa sem svojo odločitev malce spremenila,.. in na priprave bosta tudi šla,...?? mene pa to bolj mori,.. naš župnik je pa ful zategnjen in želi imeti vse po pravilih,...pa saj ni problem da nebi želela it ampak so prve priprave februarja,.. mi pa že imamo datum januarja ker  tik za tem tudi botra pričakuje štručko,...
čauči!!

tanja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krstni boter-botra???
7.12.2005 12:47:10   
Ro-La
Mi bi, če bi otroka krstili izbrali prijatejauser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krstni boter-botra???
7.12.2005 12:53:56   
muki1
Izberi nekoga, ki mu zaupaš, da bo skrbel za tvojega otroka, če se ti kaj zgodi.
To je bil edini kriterij pri moji izbiri.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krstni boter-botra???
7.12.2005 13:19:59   
MatMaj
Res je, prav imate se strinjam....user posted image

< Sporočilo je popravil MatMaj -- 7.12.2005 13:25:52 >


_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krstni boter-botra???
7.12.2005 13:32:48   
urška
ja tko kot so rekle; izbrati moraš nekoga ki bi mu v kakršnemkoli  primeru otroka lahko zaupala.
mogoče je res neprijetno tako razmišljanje ampak to se mi zdi najbolj važno.
jaz sem tudi mislila, da bom rekla prijateljici, na koncu pa sem izbrala mojega brata in sestro.
ja to je tudi opcija: otrok ima lahko 2 botra.

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krstni boter-botra???
7.12.2005 13:38:12   
tanikaa
pri nas je botrica moja sestra. tudi zato, ker bi njej otroka 100% zaupala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krstni boter-botra???
7.12.2005 13:41:36   
anckabancka
Jaz sem kot prvo gledala, da je boter veren. Pa ne samo na papirju ampak tudi dejaven v cerkvi. Tako, da je kasneje otroku tudi lahko za zgled, kar se tega tiče. Izbrala pa nisem nikogar od žlahte, pa imam tri brate in eno sestro, ampak svojo najboljšo prijateljico, kateri res zaupam.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krstni boter-botra???
7.12.2005 13:54:25   
Anonimen
Prvotni pomen krstnega botra je v tem da pomaga staršem pri vzgoji otroka v katoliški smeri, in naj bi bili otrokovi prvi skrbniki če se staršem kaj zgodi,..tako da razmišljajta v tej smeri,..


Izbrati moraš nekoga, ki mu 100% oba zaupata in ki živi blizu. Zato se največkrat pričakuje, da bodo to naši starši, sestre, sestrične, kar je tudi najbolj smiselno, saj so to otrokovi sorodniki. Tebe in otroka poznajo najbolje (če se seveda razumete). Postaviti se moraš tudi v otrokovo kožo. Če bi slučajno izgubil starše, bi se sigurno bolje počutil pod okriljem svojih starih staršev oz. tete, strica (zopet povdarjam normalne sorodstvene okoliščine), kot pa pri tvoji prijateljici, ki živi čisto v drugem koncu Slovenije in mu ne pomeni prav nič, kot le nekdanjo mamino prijateljico. Izbirati botra ni enako, kot izbrati poročno pričo. Žal se ljudje tega velikokrat ne zavedajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krstni boter-botra???
7.12.2005 15:17:18   
alisia
Pr nas je blo tko. Zbrala sva 2 botra - mojo sestro in moževga brata. Pr meni prav tako ni blo dileme, pa tudi sestri bi otroka zaupala, sam pr njemu je bil pa problem, al zbrat brata ali sestro.
Če sa pa nama kej zgodi, bi pa veliko rajši zaupala svojo pikico moji sestri, ker sva si bol blizu, pa tud dost podobno razmišljava, kot pa bratu ali sestri od moža, ker mata oba ful težek karakter. :)

Lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krstni boter-botra???
7.12.2005 19:25:52   
Pupica
Izbereš tistega, ki ga ti hočeš. Pri nama je boter postal dober prijatelj (pa ne za to ker je genaralni direktoruser posted image user posted image user posted image ), botrca pa tetica.
Sicer pa ne vem, zakaj bi morala sploh komu razlagat koga sta vzela in zakaj?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krstni boter-botra???
8.12.2005 0:44:40   
doroteja23
Tudi jaz imam tak problem, da ne vem koga izbrat. Jaz bi rada imela mojo sestro. On pa verjetno njegovega brata. Sploh nočem začet te teme, ker se boma itak spričkala. Pol pa bom jaz spet tista najslabša in da hoče bit vse po moje. Tak da jaz tud imam ta problem.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krstni boter-botra???
8.12.2005 0:51:51   
KODA
Pri nas smo se pa tako odločil,da pri enemu otroku,je boter .nekdo od mojih.
Pri drugemu,pa nekdo od njegovih.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Krstni boter-botra???
5.1.2006 12:29:42   
barba
Tud pri nas bo izbira botra problem. Začne se že pri tem, da bi jaz samo enega botra, mož pa hoče dva.
Pol je problem, če bosta 2 kdo bi lahko bil? user posted image

En kup prerekanja je že bilo na to temo pa nikol ne prideva do konca. user posted image  Otrok še ni rojen user posted image , tako da imava nekje do poletja še čas te stvari uskladit.user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Krstni boter-botra???
5.1.2006 16:51:28   
Anka
Midva sva izbrala botra tako, da je bila botra moja poročna priča in boter njegova priča. Tako pa sva zbrala zato, ker oba živita zgledno krščansko življenje (tu sva dala nejveč poudarka) in oba se z obema dobro razumeva, pa všeč nama je bilo, da sta priči še botra prvemu otroku. Je pa bilo malo kritik glede izbire, posebej s strani mojih staršev, v stilu kaj se pa gresta (nobeden od njiju ni v sorodstvu z nama, oba sta dobra prijatelja), ma smo vsi preživeliuser posted image . Mislim da bo imel najin sin v teh osebah vedno neko podporo in nama bo pomagal pri vzgoji.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Krstni boter-botra???
5.1.2006 18:56:08   
Sulfinija
Pozdravljena!!!!

Ko je rodila bratova punca sta se onadva zmenila takole,glede nato ta še takrat midva nisma bila poročena.
Če bo punčka bom botrica jaz,če pa bo fant pa bo boter svakijin brat,češ da ne bo zamere ne iz ene in ne iz druge strani.
Jaz pa sem bila ful ponosna,da sem nečakinjo jaz odnsla pred oltar,kjer je sprejela svoj prvi zakrament.Sedaj je že tri leta stara in ni mi lepše besede kot to,ko pride na obisk in me pokliče moja botrica in moj boter.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?