|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krvomočnica
26.9.2008 8:34:26   
ziva1
Moram se vam malce izpovedati, ker se že sama sebi zdim smešna. Že 10 mesecev se trudim zanositi pa nič. In sem že tako obupana, da sem začela piti krvomočnico, čeprav jaz v te stvari ne verjamem najbolj. Bom pa poskusila. Kaj pa ve, poznate ta čaj in vam je kaj pomagal?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krvomočnica
26.9.2008 8:42:33   
monty
jaz jo pijem prvi mesec, ker se tudi trudiva že 4. mesec ampak mislim, da spet ni nič. Ker imam nek čuden izcedek pet dni pred pričakovano M. sem mislila, da bo pomagalo.
srečni tisti, ki jim uspe kar takoj. narava je res čudna. Žalostna sem že, pa kaj za vraga ne štima. user posted image user posted image user posted image user posted image

želim ti da čimprej ugledaš user posted image !

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krvomočnica
26.9.2008 8:49:31   
~Biba~
TUKAJ

je govora o krvomočnici

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krvomočnica
26.9.2008 9:06:26   
Anonimen
Tud čaj s cimetom in ingverjem je baje dober.

Jaz sem si včeraj kupila z ingverjem in hibiskusom, sam ne vem če je ta tud dober?? Onega pa niso imeli.

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krvomočnica
26.9.2008 9:18:53   
S*
Jaz jo tudi pijem prvi mesec, ma imam občutek, da mi ni pomagala, saj user posted image  pričakujem čez nekaj dni in vsi znaki so že prisotni. Sem si pa za naslednje mesece nabavila Macino travo, čeprav tudi sama ne vem ali to koristi, upam vsaj da ne škoduje user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krvomočnica
26.9.2008 11:45:34   
ziva1
Kje pa si kupila Macino travo, ker sem slišala tudi jaz da je bojda še boljša od krvomočnice. Zasledila sem da jo punce prinesejo iz Bosne. Kje pa si jo ti dobila?

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krvomočnica
26.9.2008 11:47:17   
sensi
S*kje si pa nabavila macino travo.Jaz rada še to probala probala.Zeliščarji pravijo,da vsak čaj moramo pit najmanj 3 m.,da je efekt

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krvomočnica
26.9.2008 13:39:46   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: ziva1

Moram se vam malce izpovedati, ker se že sama sebi zdim smešna. Že 10 mesecev se trudim zanositi pa nič. In sem že tako obupana, da sem začela piti krvomočnico, čeprav jaz v te stvari ne verjamem najbolj. Bom pa poskusila. Kaj pa ve, poznate ta čaj in vam je kaj pomagal?





Meni je zgleda pomagal, sem zanosila v dobrem mesecu odkar sem pila čaj user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krvomočnica
26.9.2008 15:09:12   
witto
Tudi jast sem se spraševala, ali ima kakšen učinek. Pa sem jo začela pit, 14 februarja, vsak večer en lonček, za eno žličko medu. Pa tudi všeč mi je biluser posted image .Po 2 letih sem, 30.5. zagledalauser posted image , ali ima res kakšen učinek, nevem..........morda je pa le nekaj......user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krvomočnica
26.9.2008 17:03:02   
S*
Macino travo mi je sodelavka prinesla iz Bosne. Sem jo iskala tudi pri nas, pa se jo nikjer ne dobi.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krvomočnica
26.9.2008 18:11:34   
tejčica30
IZVIRNO SPOROČILO: monty

jaz jo pijem prvi mesec, ker se tudi trudiva že 4. mesec ampak mislim, da spet ni nič. Ker imam nek čuden izcedek pet dni pred pričakovano M. sem mislila, da bo pomagalo.
srečni tisti, ki jim uspe kar takoj. narava je res čudna. Žalostna sem že, pa kaj za vraga ne štima. user posted image user posted image user posted image user posted image



Monty, eni čas odkar se trudimo merimo že v letih. Ne se sekirat, ker zaradi tega ne bo nič prej. Sama sem to dojela šele pred kratkim in tudi tebi želim, da ti sama to dojameš čimprej in želim da čimprej zagledaš user posted image . Kar želim tudi vsem ostalim!

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Tud čaj s cimetom in ingverjem je baje dober.

Jaz sem si včeraj kupila z ingverjem in hibiskusom, sam ne vem če je ta tud dober?? Onega pa niso imeli.


Kupiš pač pravi ingver (ga imajo v vsakem merkatorju) in pravi cimet (v skorji) in narežeš malo koreninice in košček cimetove skorjice, preliješ z vrelo vodo in to je najboljši čaj. Za boljši okus pa še malo jabolčnih krhljev zraven. Meni je kombinacija cimet&ingver zakon! Poleti sladoled, pozimi čaj in piškoti.

IZVIRNO SPOROČILO: S*

Macino travo mi je sodelavka prinesla iz Bosne. Sem jo iskala tudi pri nas, pa se jo nikjer ne dobi.


Macina trava (hr.)  oz. Navadna črna meta (sl.) oz. Marrubium vulgare (lat.) se dobi pri nas! Podjetje Sitik d.o.o, ki ima sedež v samostanu v Stični. Zdaj pa navalite!

Moram pa povedat, da je to najbolj grenka stvar, ki sem jo kdaj pila. Ampak gre, poleg tega sem imela v času pitja zelo dobro prebavo.
Prebrala sem več literature o Marrubium vulgare. Naše zeliščarske knjige pišejo le, da ureja menstrualni ciklus, nič drugega. Prebrala sem nekaj tujih člankov na spletu in pa izkušnje punc na hrvaški RR. Samo nekje je napisano, da je ta rastlina lahko abortiv, zato sem jo pila za vsak slučaj le do ovulacije. Moram še naprej iskat prave informacije in priti stvari do dna.

Krvomočnice pa še nisem pila, sem pa si jo poleti nabrala. Zdaj imam pa Marrubium in to pijem, ker ne vem, če lahko oboje skupaj.
Tudi krvomočnica je zelo močna in ne pretiravat z njo, najboljše jo je pit v čajni mešanici z malininimi listi, koprivo in plahtico.



(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krvomočnica
9.10.2008 15:12:45   
Cesarica13
Hej, lih sem napisala v drugi del foruma, da sem jo pila 14 dni po prejšnji menstruaciji in sem noseča :D.
Ne vem če je pomagalo ali ne, ampak ...

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krvomočnica
9.10.2008 15:54:35   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Tud čaj s cimetom in ingverjem je baje dober.

Jaz sem si včeraj kupila z ingverjem in hibiskusom, sam ne vem če je ta tud dober?? Onega pa niso imeli.


jst mam tud tega... sem ga v mullerju kupila (lučka, hvala!)


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Krvomočnica
9.10.2008 20:10:37   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Tud čaj s cimetom in ingverjem je baje dober.

Jaz sem si včeraj kupila z ingverjem in hibiskusom, sam ne vem če je ta tud dober?? Onega pa niso imeli.


jst mam tud tega... sem ga v mullerju kupila (lučka, hvala!)



Ni za kaj. user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Krvomočnica
9.10.2008 20:40:55   
Anonimen
Jaz sem kar nekaj časa pila krvomočnico, ingver, rman in plahtico... čist možno, da mi je sedaj kakšen čaj oziroma zvarek šel iz glave. Aja, pa matični mleček, pa NeoVin+DHA, ki ima poleg vitaminov in mineralov še kapsulo omega3. Noro!! user posted image

No, potem sem pa tisti mesec, ko sem zanosila jemala vitamn E in je uspelo. Samo ne bom nikoli vedela ali je pomagal ta vitamin ali pa je bil pač nama tisti mesec tako ali tako usojen. Pa še to je zanimivo, da sem že dvakrat zanosila ob istem času v letu (junija) - prvič smo se trudila pol leta, drugič 9. mesecev.user posted image

< Sporočilo je popravil jjasna -- 9.10.2008 20:41:35 >

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Krvomočnica
16.10.2008 13:27:40   
lenna
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Tud čaj s cimetom in ingverjem je baje dober.

Jaz sem si včeraj kupila z ingverjem in hibiskusom, sam ne vem če je ta tud dober?? Onega pa niso imeli.


jst mam tud tega... sem ga v mullerju kupila (lučka, hvala!)



Jest sem ga tud včeraj iskala, pa ga nisem našla. Kdo pa je proizvajalec?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?