|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuga nej dam na vrt?
22.3.2007 23:41:31   
Anonimen
Zdej bomo premogli vrt. Travo in sadna drevesa. Kar bo na drevesih zrastl, bo od tašče za đeme user posted image . Kar bo pa na tleh, če bo kej, bo pa naše. In ker bi rada, da bi blo čimveč našga user posted image , me zanima, kuga nej ke u zemljo dam, da bo tut ven kej pogedal? In da bo užitn, seveda user posted image .

Edino, za kar do zdej vem, je to, da bom mela jagode.

Aja, pa če obstaja kkšna roža, s katero ni nč dela, bo jo bla tut vesela. Da bo usaj zgledal normaln okol bajte - da ne bo Nuala huda user posted image .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuga nej dam na vrt?
23.3.2007 7:36:25   
tjaga
Jaz tud študiram, kwa naj letos gor dam: jagode so že od lani, češnjev paradajz bo sigurno, pa navaden paradajz, grah in fižol, peteršilj pa korenje, por in zelena, mogoče mal čebule, bučke (lani sem imela štiri sadike, bučk pa potem za celo vas), rukola je tud v špilu, kumare mogoče (lani mi niso uspele), ja solato naturlih, od rož pa ne vem, rabim še posvet z nekom, ki se fajn spozna na vrtne rože. Do zdaj sem mela samo balkonske.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuga nej dam na vrt?
23.3.2007 7:36:32   
klavdijas
Na vrt obvezno  poseješ ljubljansko ledenko, ki jo boste jedli kot berivko in jo boš tudi kasneje poflancala, da boš imela glave. Korenje, pertšil, čebula, po 15. maju pa tudi paradižnik, kumare, fižol, paprike, feferone, obvezno ˝kiflčar˝.
Eno rundo solate sem že poflancala v toplo gredo.
Od rož pa  regine in kale vseh vrst niso zahtevne, za na okan pa bršlinke.
Je pa z vrtom kar veliko dela, sploh potem ko začne poganjati plevel.

Lep pozdrav,

             Klavdija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuga nej dam na vrt?
23.3.2007 7:39:52   
Anonimen
Ta film bi pa rada videla,ko bo Kerensa delala na vrtu.user posted image user posted image
Sprašuje kakšne rože naj posadi,da bo čim manj dela.Najbolje plastične,ker z vsemi je nekaj dela.user posted image user posted image

(odgovor članu klavdijas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuga nej dam na vrt?
23.3.2007 10:17:16   
Mikica
Pa na blitvo in špinačo ne pozabi, lahko dodaš tudi baziliko, meto, timijan, pehtran, drobnjak (ni ga boljšega kot sveže začimbe). 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuga nej dam na vrt?
23.3.2007 10:49:03   
Lunca1
Lahko posadiš tudi malina, samo da ti jih ne bo tašča predelala v marmelado, boste moral hitreje obirat.user posted image

Kar se rož tiče, pa kakšno cvetočo grmovnico ali pa kakšne pokrivne rastline, pa glej da bodo trajnice.

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuga nej dam na vrt?
23.3.2007 22:58:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga
češnjev paradajz

Kva? user posted image  Češnje - paradajz? Nč jasno. A to nej na drevo posadim al kva? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: klavdijas
Na vrt obvezno  poseješ ljubljansko ledenko, ki jo boste jedli kot berivko in jo boš tudi kasneje poflancala, da boš imela glave.

Hvala za nasvet, ampak... a mi zdaj ti to še prevedeš? user posted image  Edina Ledenka, ki jo jaz poznam, je od Ljubljanskih mlekarn, izgleda pa kakor sladoled in se jo je z žličko. Kaj naj jaz s tem na vrtu? user posted image  Berivka? Hmmm... za brat ali za po-brat al'...? user posted image  Poflancala? A ma to kkšno vezo s flancati? Ker to ni glih za na vrt, se mi zdi? user posted image  Glavo pa sicer že mam, ampak očitno sam za okras. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Dalija
Ta film bi pa rada videla,ko bo Kerensa delala na vrtu.user posted image user posted image
Sprašuje kakšne rože naj posadi,da bo čim manj dela.Najbolje plastične,ker z vsemi je nekaj dela.user posted image user posted image

Ti se kr zaje*avi, Dalija, kr... user posted image  Ampak ideja pa ni slaba - PLASTIKA! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuga nej dam na vrt?
23.3.2007 23:04:47   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga
češnjev paradajz

Kva? user posted image  Češnje - paradajz? Nč jasno. A to nej na drevo posadim al kva? user posted image

Ups, sem hotela sliko prilepit, pa ne gre.

http://trgovina.vrtnar.si/images/5584.jpg

< Sporočilo je popravil tjaga -- 23.3.2007 23:08:15 >


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuga nej dam na vrt?
23.3.2007 23:18:15   
Anonimen
Paradajz je paradajz. Zakva bi kompliciral? user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuga nej dam na vrt?
24.3.2007 8:33:31   
Anonimen
Na tvojem mestu bi si omislila samo pokošeno travo (tudi kosit je treba,ja user posted image ) in serijo vrtnih palčkov user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuga nej dam na vrt?
24.3.2007 23:00:25   
Anonimen
Kosil bo Kamikaza. To sem mu že dala na znanje. Nuala nam je pa tudi pustila kosilnico v kleti, tako, da ne bo imel problemov. user posted image user posted image user posted image

Vrtni palčki pa sploh niso slaba ideja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kuga nej dam na vrt?
25.3.2007 10:42:05   
Strawberrie Cherrie
Na ves tisti kič, kii si ga prelepla na gradnji, boš dala pa še vrtne palčke user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kuga nej dam na vrt?
25.3.2007 13:26:40   
Anonimen
A vi zdej tle kombinirate notranjost moje bajte (oz. Nualine bajte user posted image ) in moje palčke na vrtu al kva?

Sej če bi bla bajta moja, bi vam dala slikce gor, tko pa ne bo nč od tega. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kuga nej dam na vrt?
25.3.2007 13:28:05   
Strawberrie Cherrie
Kerensa, pri nas vse kombiniramo, pasjo uto, psa, otroke, moža...VSE

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kuga nej dam na vrt?
25.3.2007 13:32:35   
Anonimen
U... to kombinacijo mam pa tut jst... aja, ne, nimam... nimam moža. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kuga nej dam na vrt?
25.3.2007 15:50:51   
Gina
U, kerensa, pa res nič ne sledim...kdaj si se pa ti preselila, pa kam?
Sicer pa, če daš v zemljo dalije (vrsta rože, kupiš v šparuuser posted image ), ali kaj podobnega, nimaš nič dela z njimi, razen da jih jeseni ven skoplješ in spraviš nekam v klet do pomladi. Pa sončnice lahko poseješ, ni tudi nič dela z njimi, ali astre, cinije...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kuga nej dam na vrt?
25.3.2007 15:52:21   
Anonimen
Rože posadit, potem ven pobrat, spravit in naslednjo pomlad ISTE spet u zemljo dat? A se hecaš? user posted image user posted image user posted image

Ja, pa od Ruglja soseda sm zdej. Glih fajn, k se mi bo usak cajt zmešal.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kuga nej dam na vrt?
25.3.2007 16:08:41   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  A se ti lahko še bolj zmeša?user posted image
Bogi Rugelj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kuga nej dam na vrt?
25.3.2007 16:09:23   
Anonimen
Bogi, ja... ta psihiater bo rabu psihiatra zdej, k sm jst tm zravn... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kuga nej dam na vrt?
25.3.2007 16:09:40   
Gina
Ha, ha, a te spet na tisti konec vleče? A se mi samo zdi, a si tudi prej v tistih krajih stanovala? Sicer ima pa Rugelj vse zaplankano, ne moreš kar takoj vstopa dobituser posted image user posted image user posted image . No, sam da vem, da flancala pa ne boš letos...tud ok. Lohk k men prideš po kakšno rožco al pa solatko, ko bo kej zrasl.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kuga nej dam na vrt?
25.3.2007 16:10:18   
Anonimen
A ni mal daleč po solato hodt k teb, Gina? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kuga nej dam na vrt?
25.3.2007 16:14:50   
Gina
Ma kaj pa vem...jaz se vsako jutro skor do tebe pripeljem, pa mi je kr kul. Pa sej si včasih pravla, da teb Po. ni glih daleč, da si po avtocesti hitr, a se spomnš?user posted image  No, bom pa jaz tebi pripeljala v lajbah, sej ni krize, če si boš solatko zaželela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kuga nej dam na vrt?
25.3.2007 16:15:47   
Anonimen
To bi pa šlo, ja. Po šihtu kr na kofe prid. user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?