|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuhinja mina in reklamacija
23.1.2009 10:03:47   
vesoljcek
Pozdravljene !

Že pred časom, ste mi vse tiste, ki imate doma kuhinjo Mina podale nasvete o funkcionalnosti omenjenega pohištva.Sedaj imam kuhinjo tudi sama, vendar se tu pojavlja določen problem.
Naročilo kuhinje je bilo izvedeno v barvi bukve s kombinacijo dveh vratc v beli barvi.
Kuhinja je bila dostavljena komplet v barvi bukve, kar sem tudi takoj reklamirala. Vendar sedaj, ko je bila izvedena montaža kompletno v barvi  bukve mi je kuhinja še bolj všeč in poraja se mi dvom, ali ne bi tista belina vse skupaj vizuelno pokvarila. Tako mi je ta trenutek sploh žal, da sem zadevo reklamirala.
Sedaj pa vprašanje za tiste, ki omenjeno kuhinjo uporabljate:
- ali imate kompletno v eni barvi oz. v dveh barvnih kombinacijah in kako ste glede izgleda zadovoljne
- ali ima katera izkušnje z reklamacijami in če jih je možno sploh preklicati.

Hvala za vaše nasvete in mnenja.

Lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuhinja mina in reklamacija
23.1.2009 11:10:04   
Anonimen
Zmeni se, da ti obstoječa vratca pustijo in plačaš za njih npr. 50% vrednosti, nova bela ti pripeljejo in jih lahko potem zamenjaš in tako osvežiš kuhinjo.

(odgovor članu vesoljcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuhinja mina in reklamacija
23.1.2009 12:41:19   
hubi
Jaz imam predale v beli, ampak sčasoma sploh ne opaziš več razlike (le ko čistiš). Pa daj kakšne svetle dekorativne dodatke, da razbiješ monotonost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuhinja mina in reklamacija
23.1.2009 14:35:41   
abi
Jaz imam kombinacijo češnja - vanilija in bela super popestri zadevo.
Če se odličiš da ostane samo bukev ti tudi jaz svetujem kakšne dodatke ki popestrijo barvitost kuhinje.
Reklamacijo pa pomoje že lahko sturnirajo, zakaj ne- saj je njim v prid. 

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuhinja mina in reklamacija
26.1.2009 11:17:47   
Sulfinija
Midva imava Mino kupljeno lani oktobra na Lesnini v barvi vanili češnja,nobene reklamacje,vse super urejeno,popestri ful lepo zadevico,če sta dve barvi.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuhinja mina in reklamacija
26.1.2009 13:38:42   
k1
tudi mi imamo v dveh barvah, pa mi ful paše.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?