|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuhinjski robot ? Katerega priporočate?
19.10.2012 16:10:26   
44gatti
Lep pozdrav vsem.

Že nekaj časa razmišljam v tej smeri, da bi imela kuhinjskega robota. Moja mama ima enega fantastičnega (kupljenega kar nekaj let nazaj) in ga skos uporablja. Malo sem gledala na internetu in se ne bi znala odločit med različnimi znamkami in modeli. Dve stvari pa sta mi najpomembnejši: da dobro mesi (to funkcijo bi najpogosteje uporabljala) in da je cena nekje do 150€. Ogledala sm si tudi nekaj filmčkov na youtubu, pa noben me ni 100% prepričal. Eni imajo miljon dodatkov (sokovnik, blender...), ki jih ne potrebujem. Razmišljala sem tudi o ročnem mešalniku. Se mi pa vsi zdijo premalo močni.
A ima kdo kakšne izkušnje? Bi katerega priporočala/odsvetovala? Sm pregledala tudi na ZPS-ju, kjer so jih testirali pred kratkim.

Oči so mi padle sicer na gorenjevega SBR1000B, ki je trenutno znižan.

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuhinjski robot ? Katerega priporočate?
20.10.2012 18:50:08   
44gatti
Uh, 170 jih je prebralo, pa nihče nima izkušenj s kuhinjskimi roboti... user posted image
Jah nč, sm ga kar kupla. Jutri začnem testirat! Tako, če koga kaj zanima, naj napiše user posted image

user posted image

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuhinjski robot ? Katerega priporočate?
20.10.2012 19:38:22   
Paštetka
Par dni nazaj je tekla debata o tem. Oprosti, ne ljubi se mi še 1x pisat. user posted image

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuhinjski robot ? Katerega priporočate?
21.10.2012 1:22:17   
44gatti
He he, sej se ni treba opravicevat. Ce misliva na isto debato, sem jo prebrala ;)
Tuki sem hotla zajet pogovor o aparatih nizjega cenonega razreda.
Lp

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?