|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kupim voziček za dvojčke
15.8.2012 17:56:28   
NeylaJ
Pozdravljeni!

Kot že naslov pove iščem voziček za dvojčke. Zanimam se za Impast Spider, TFK,EW...., voziček kjer otroka sedita eden poleg druzga, ima trdo košaro in ni rdeče ali živo zelene barve.
Slike mi lahko pošljete na jasmina.mesic1@gmail.com

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kupim voziček za dvojčke
16.8.2012 15:06:05   
mopsy
Zdravo, mi prodajamo voziček, ki nam je zelo dobro služil: http://www.bolha.com/hartan-vozicki/vozicek-za-dvojcke-hartan-zxii-ugodno-oglas1281583010 user posted image
Otroka sedita vzporedno, košare so priložene... Če bi radi videli še kakšne slike jih lahko pošljem na mail.

(odgovor članu NeylaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kupim voziček za dvojčke
16.8.2012 17:51:49   
mala buška
Pozdravljena.Prodajam voziček za dvojčke,lepo ohranjen.Ima košari in športen del,dežno prevleko,otroka sedita en zdraven drugega.Možna dostava na relaciji NG-LJ-NM.slike lahko pošljem na mail.lp

(odgovor članu NeylaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kupim voziček za dvojčke
17.8.2012 9:00:10   
NeylaJ
mopsy: Hartan mi ni všeč, ker kot vem nima trdih košar
mala buška: ja, prosim pošlji mi slike na zs

(odgovor članu mala buška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kupim voziček za dvojčke
19.8.2012 12:15:27   
mopsy
Ja, res je. Nima trdih zimskih košar. Mi smo ga izbrali ravno zaradi tega, ker vsi vzporedni s trdimi košarami ne grejo skozi vrata. Hartan pa gre user posted image

(odgovor članu NeylaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kupim voziček za dvojčke
17.10.2014 12:53:34   
klaudijaa
http://www.bolha.com/igrace-otroska-oprema/otroska-oprema/vozicki/za-2-in-vec-otrok/vozicek-za-dvojcke-1295496556.html?aclct=1413542765

(odgovor članu mopsy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?