|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kvalitetni laki za nohte
17.2.2007 17:43:20   
Seven*
Ker sem postala ponosna lastnica 10 komadov cisto svezih gel nohtov, ki jih imam namen nositi tudi v bodoce, me prosim izobrazite kaj rabim za uspesno manikuro. user posted image user posted image user posted image Aja, pa kje se to dobi. Pa kaksen lak predlagate. Trenutno imam francosko manikuro. Vsec so mi bolj nevpadljivi laki za nohte, lahko z blescicami, nikakor nisem tip za zivordece. Torej????!!



Papa neurejeni nohtki.. Lepo se imejte... user posted image user posted image user posted image

(stilska preobrazba se vedno v teku)


_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kvalitetni laki za nohte
17.2.2007 17:48:27   
petja
Ne vem, kako imate v Mb, ampak v Lj imaš po šoping centrih "manikura stojnice", da si kar tam daš urediti nohte (upam, da sem dokaj razumljivo napisala). Jaz si tam lake kupujem in sem zelo zadovoljna, pa kolikor se spomnim, niso dragi.

Aja, sem imela enkrat umetne nohte, pa mi je kozmetičarka rekla, da moram uporabljati nek poseben aceton, ne vem, a to še velja.

In, kako si zadovoljna??? Zdaj pa glej, da res nikoli več ne grizeš nohtov!!! Aja, daj slikico prilimaj!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kvalitetni laki za nohte
17.2.2007 17:50:29   
lemavrica
Jest si ponavadi nohte urejam V City Parku v Manikuri in tm dobiš en ful dobr lak LCN, men drži cca. 10dni brez problema.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kvalitetni laki za nohte
17.2.2007 17:58:56   
Anonimen
Obvezno uporabljaj odstranjevalec laka brez acetona. Meni so faj laki od Alessandro.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kvalitetni laki za nohte
17.2.2007 19:57:35   
Seven*
Kolk pa kasirajo tam v Manikuri?  Za odstranjevalec brez acetona pa vem..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kvalitetni laki za nohte
17.2.2007 20:44:40   
tosja
Zaupaj, kje so ti polepšali nohte user posted image  Tudi sama si želim spremembo in urejene nohte! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kvalitetni laki za nohte
17.2.2007 20:47:54   
petja
Seven, jaz mislim, da sem nazadnje za 2 laka plačala 14 evrov, sam nisem pa čist sigurna. Je pa kar velika pakunga, večja od tistih po drogerijah. Vzela sem si prozorni podlak s kalcijem, je super, ker ga lahko nosiš samega (kot prozoren lak) ali pa ga daš pod kakšen drug lak. Pa še en lak kožne barve (če imaš kratke nohte, ti lak kožne barve optično podaljša nohte).

Ajde, daj nalimaj slikico!!!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kvalitetni laki za nohte
17.2.2007 21:19:06   
frutka_
Jaz uporablajm navaden odstranjevalec laka za nohte ali od Spara ali od DM-a ali Muller-ja...so mi vsi enaki! Pri lakih sem pa najbolj zadovoljna z Niveo. Glede na to koliko sem z rokami v vodi, delam z razkužilom ipd. mi dvakratni nanos z nadlakom (prozoren nadlak za daljšo obstojnost) drži teden dni.  Vse ostalo se začne luščiti prej.
Vseeno kje kupiš.
Potrebuješ torej:
  • pastelni lak (NIvea)
  • prozoren nadlak (Manhattan)
  • odstranjevalec laka brez acetona
  • vatico
  • cca  3-4tisoč tolarjev te bo prišlo to
Hahaha...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kvalitetni laki za nohte
20.2.2007 9:02:00   
amalija
Zeeloooooooooooo veliko 'naravnih', nežnih odtenkov ima Essie (www.carodejka.si), jaz sem tudi s kvaliteto zelo zadovoljna. Pa super so mi tudi tanovi Wonderbrush laki od Artdeco, samo precej manjšo barvno paleto imajo.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?