|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 19:14:08   
Šarki
a ste slišale to??? pa detektivi k so jih ocenjevali??? a ni še brez tega dost pritiska v službi??user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 19:18:14   
Anonimen
Naš direktor je tudi dobil eno idejo, da bi nam kamero dal v pisarno. Pa sem mu povedala, da (kot prvo) tega ne sme narediti brez moje vednosti, kot drugo - mora mi dati v podpis izjavo o tem, da sem s tem seznanjena in da se s tem strinjam, kot tretje pa - povedala sem mu, da če mi ne zaupa, potem ni potrebe, da plačuje kamere, ampak da je ceneje, če meni da odpoved.

Kaj mislite - a mamo kamere zdaj? user posted image

Če bi jo pa na sekretu našla... huh, lastnoročno jo odmontiram, poiščem tistega, ki jo je dal gor in mu jo namontiram na čelo, da da vidimo, kdo bo komu v peeezdo gledal.

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 19:48:41   
Anonimen
Ma ja itak...
Spet ena bedna fora konkurence.
Kaj vse so za lidl govrili...
Eh... ne nasedaj vsemu kar slišiš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 20:12:56   
Majuska
to je diskriminacija in poseg v posameznikovo zasebnost. a se je tem delodajalcem čisto zmešalo al kaj??? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 20:17:51   
Olivija
V nemškem Sternu je članek o Lidlu in tudi na TV je bilo. Baje so prisluškovali delavcem in jih brez njihove vednosti snemali s kamero.

Eno delavko so odpustili, jih je potem tožila in tožbo dobila, ker ni bilo zadostnih dokazov.


< Sporočilo je popravil Olivija -- 27.3.2008 20:18:38 >

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 20:20:27   
Anonimen
Ja pa ženske, ko imajo menstruacijo, morajo na desni roki NA VIDNEM mestu nositi rdeč trak.
Pa med delovnim časom ne smejo na WC...

Ma dajte no že enkrat nehat s takimi neumnostmi no...

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 20:37:35   
silvya
Da ne bodo samo govorice. Nekaj k tej temi.

tukaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 21:15:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Da ne bodo samo govorice. Nekaj k tej temi.

tukaj



Je v casopisih vse res user posted image ?

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 21:44:00   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Ja pa ženske, ko imajo menstruacijo, morajo na desni roki NA VIDNEM mestu nositi rdeč trak.
Pa med delovnim časom ne smejo na WC...

Ma dajte no že enkrat nehat s takimi neumnostmi no...


no ja, nemški Stern je precej resna revija. Leta nazaj so res imeli škandal zaradi Hitlerjevih dnevnikov - kar jih je pa upam izučilo in 2x preverijo svoje vire.

Članka sicer še nisem prebrala, so pa v zgoraj omenjeni oddaji pokazali video posnetke in Lidl se je pri svojih sodelavcih opravičil.user posted image

< Sporočilo je popravil Olivija -- 27.3.2008 21:45:16 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 22:25:44   
Anonimen
no še v školko naj jih dajouser posted image  da bodo ocenili ali smo res lulali ali kakali user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 22:37:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

in Lidl se je pri svojih sodelavcih opravičil.user posted image


V katerem delu pa je to?

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 23:04:25   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

in Lidl se je pri svojih sodelavcih opravičil.user posted image


V katerem delu pa je to?


Entschuldigung auf Zetteln vor Filialen. Vor seinen Filialen informierte der Discounter mittlerweile seine Kunden auf Zetteln über seine Position in dem Skandal. Auch dort entschuldigte sich Lidl und versicherte, dass sich so etwas "nicht wiederholen wird". Man habe aus den Vorfällen gelernt. Lidl versichert, dass "entsprechend den Führungsgrundsätzen des Unternehmens ein offener und vertrauensvoller Umgang mit allen Mitarbeitern gelebt wird."

Sem samo preletela, so pa to že včeraj povedali. Zdaj grem pa Urgenco gledat. user posted image

< Sporočilo je popravil Olivija -- 27.3.2008 23:05:44 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
27.3.2008 23:06:48   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: LAmama

no še v školko naj jih dajouser posted image  da bodo ocenili ali smo res lulali ali kakali user posted image


ne, lahko pa preverijo, če se drogirate in kupujete njihova živila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: LIDL - kamere na WC-ju
28.3.2008 6:34:20   
srki
Ja, saj v BB je tudi, pa jih ne  moti, ali jihuser posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Najlepše ime za fanta
patkapatatka

Katero ime bi izbrale?

Nikola (39%)

Ivan (13%)

Jurij (48%)


Število vseh glasov: 146

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!