|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LLETZ
7.9.2005 10:13:53   
Lili2
ali je katera imela postopek leetz in kako dolgo je bila v bolnici, ter pri komu je to mela??

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   LLETZ
7.9.2005 15:13:18   
Lili2
Kaj zdaj? Nobena ni mela tega postopka - lasersko zanko pri spremembah na MV? No sej še sreča, sam sigurno ima kakšna kako izkušnjo tudi s tem?

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   LLETZ
7.9.2005 16:01:49   
polona2
Ja, sorry, najbrž ni še nobena videla tvojega vprašanja, tako, kot ga nisem jaz. Imela sem Lletz, nič ne boli, poseg je bil opravljen v splošni anesteziji, ostala sem eno noč in zjutraj šla domov, brez bolečin, samo krvavela sem skoraj cel mesec.

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   LLETZ
8.9.2005 15:06:32   
Lili2
Ja jest sem ga tudi mela, ni hudga, samo bla sem 5 dni v bolnici, groza.mela sem kateter, pa take nism smela vstajat. pa čist na izi poseg, samo stroga doktorca
Kdo je pa tebe operiral?

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   LLETZ
10.9.2005 23:29:41   
Špela100
Jaz sem imela tudi Letz, pri prof.Rakarju ( FAJN PRIIMEK, NE???)Delal mi je v splošni anesteziji ob 9.00 ob 15.00 sem šla že ven iz bolnice.Samo tisti dolg tampon sem si morala drug dan vzeti sama ven.Bolelo me je po posegu malo, kot pri M.Drugače nobenih težav, aja pa 14 dni bolniške.Zdaj je mimo že eno leto in pol in dva brisa sta bila ok.Zna se ponovit, vendar upajmo da se ne bo.Imela pa sem PAP 3 in CIN 2.

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   LLETZ
11.9.2005 15:23:54   
polona2
Mene je operirala dr.Macunova, na Jesenicah.

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   LLETZ
12.9.2005 12:37:25   
Lili2
Ja se spomnim tampona fuj. Samo da se ne ponovi, sej ne bo ane?
LP

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   LLETZ
21.9.2005 15:48:29   
pika74
jaz imam tudi LEETZ - novembra

baje grem v petek na tešče zjutraj not - potem neka narkoza - al lokalno - ne vem točn.

potem do 2h not v bolnici, en me mora pridit pol iskat in v pondelk baje grem že v službo.

14 dni lahko pol še krvavim, kopat se ne smeš, sam tuš lahko. pa sex tud odpade za 14 dni.

baje se to dela samo v prvi polovici ciklusa.

ah ja... a je še kej, kar nism mela... majku milu...

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   LLETZ
21.9.2005 15:57:01   
pika74
Aja, mene bo operirou Cvetičanin al kaj je že.
Sploh ne vem, drgač je moj G Drobnič, ampak ker je bil zadnjič pokvarjen mikroskop, me je mogu en drug pregledat in zdej me mora še ta operirat. Jao birokracija.

Umreš.

Lp

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   LLETZ
21.9.2005 16:03:01   
polona2
Naj te ne skrbi, Lletz res ni nič hudega, malce neprijetne so samo krvavitve po njem, srečno!

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   LLETZ
21.9.2005 16:06:24   
pika74
ej polona2 a ti kej veš, a se to pol ponavlja? al si pol rešen za cel življenje. al pa vsej za ene 5 let?

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   LLETZ
21.9.2005 16:12:59   
polona2
Ja, enim to zadostuje in nimajo več težav. Pri tem posegu ti vzamejo vzorec tkiva za preiskave in če je izvid slab, kot v mojem primeru, moraš še na konizacijo,
veš kako je šele mene STRAH!!!

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   LLETZ
21.9.2005 16:14:46   
pika74
a maš ti že kej otrok polona2?

lih prej sem brala na ZA NAS neki o tem, da če maš konizacijo, pa pol ne morš več met otrok.

upam, da se motim

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   LLETZ
21.9.2005 16:17:31   
polona2
Imam 15-mesečno hčerko.
To pa ne drži, da po konizaciji ne moreš imeti otrok, menda samo težje donosiš do roka, ker je maternični vrat krajši, pa menda ti naredijo v prvih mesecih nove nosečnosti cerklažo, to ti bo najbolje povedala katera od forumovk iz lastnih izkušenj, lp!

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   LLETZ
21.9.2005 16:19:24   
pika74
aaaaaaaaa točn točn točn to se pa spomnem mi je enkrat ena v službi razlagala o cerklaži.

ja vidiš - sm upala, da se motim in sm se res

polona2 drž se!!!! kdaj pa maš to?

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   LLETZ
21.9.2005 16:25:01   
polona2
Bi pravzaprav že morala imeti, pred nekaj meseci. Zbiram pogum za nov termin , lp!

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   LLETZ
21.9.2005 17:06:17   
pika74
ej, a je res ful važn, da je na začetk ciklusa narjen lletz?

jst sm zdej prjavljena na nekje 7. dan ciklusa. Sam bi rada prestavla na 14. dan ciklusa. a mislš, da je to ful narobe?

Lp

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   LLETZ
21.9.2005 17:14:03   
polona2
Ja, mislim da je to važno. Vsaj mene so vedno naročile glede na ciklus, najbolje, da se o tem pogovoriš s svojim ginekologom .

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   LLETZ
22.9.2005 8:17:51   
Lili2
Pika74 ne skrbi, leetz ni nič hudega, je lažji poseg, pa še srečo imaš da greš prec domov, jst mam strogo G in me čuva ko dojenčka, pa sem morala še 5 dni preležat v bolnici - dobesedno, nisem smela ustajat. Tako da si lahko vesela, da bo vseskupi tko na izi.
Polonaq2 držim pesti, sej bo kul, čimprej na operacijo, da ne bi šlo naprej.
Ej punce kake izvide sta pa imeli? jst pap3. cin 2-3

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   LLETZ
22.9.2005 9:53:01   
pupika
Joj punce meni se kar smilite . No najbolj pomembno je, da boste potem spet zdrave in da boste vse lahko zanosile in da boste srečne, debele mamice.

Kaj ste imele kake znake za to. Namreč jaz sem imela junija IMN, pa imam že celo leto zelo šibke M, kdaj tudi samo dva dni in še to v obliki izcedka in ni tista prava M. Skoraj nikoli se mi ne ulije, tudi takrat ne, ko grem lulat.

Punce za vse vas en močan

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   LLETZ
22.9.2005 11:23:04   
Lili2
IIiii hvala si prijazna, znakov pa ni, le redni pregled sem mela in so ugotovil spremembe, še dobr da sem šla ne pregled. Potem pa operacija, izvidi so bili da je odstranjeno v zdravo, sedaj čakam, pa izvid brisa, da vidim kako je sedaj, upam, da bo negativen
LP

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   LLETZ
22.9.2005 12:28:04   
pupika
Lili tudi jaz upam, da bo tvoj izvid negativen.Saj boš videla vse se bo dobro končalo in vse bo tako kot si si želela.

En šopek zate in za vse punce.

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   LLETZ
22.9.2005 13:53:22   
Lili2
Iz tvojih ust v božja ušesa
za vse nas

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: LLETZ
25.9.2005 20:17:59   
pika74
Jaz sem imela PAP II in potem so mi odščipnili en košček tkiva in po 14 dneh sem dobila izvide - PAP II CIN 1,2.

Samo upam, da bo potem OK.

Punce, bomo na vezi user posted image .

Lp
Pika74

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: LLETZ
27.12.2009 16:23:37   
guppy
Poskušala bom zbuditi tole temo iz 2005.

Bi lahko še katera napisala svoje (novejše) izkušnje z LLETZ? Kako zgleda dan, ko delajo LLETZ, koliko boli sam poseg, kakšno je okrevanje po njem, koliko bolniške so vam priporočali, kje so vam opravili poseg...

Hvala za vse informacije.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?