|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
12.5.2010 13:13:40   
uškinamama
Prosim za čim več informacij. Je fanj za otroke , 5 letnike? Morje ? Igrala?

tenks

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
12.5.2010 17:05:42   
2.2.
user posted image zelo lepo vse imajo omenjeno, samo dolga pot

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
12.5.2010 21:08:36   
taška30
Ne samo fajn, idealno je za otroke.user posted image Hodimo tja v različnih terminih in zasedbah (še brez otrok, z 1 otrokom, z dvema) že mnogo let.
V naselju je red in mir. Plaže lahko zbiraš: kamnita, betonska (kot bazen), zaliv z malimi kamenčki (za najmlajše), FKK - vse to v radiju 300m.
V naselju veliko cestic (s praktično nič prometa), potk in stezic za sprehode, vožnjo s kolesi, rolerji, skiroji.
Igrala ob plaži, v parku, in to zelo zanimiva, takšna, malo posebna.
Na recepciji dobiš plin ob katerem koli času, okoli recepcije zastonj brezžični internet, zastonj izposoja knjig (poletna in resna branja, otroške knjige).
Še kaj?
Aha, ogromno sence.
Poleti ful dogodkov (plesi, tudi za otroke, nastopi) na ploščadi ob plaži.

Idealka, skratka, edina pomankljivost (če lahko tako rečem) je to, da so noter sami, ampak res sami Slovenci.user posted image

Aja, zdaj je čez cel otok speljana nova, lepa cesta, tako da imaš do Malega lošinja cca.15 minut z avtom.

Lepo se imejte!user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
13.5.2010 21:43:02   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: taška30
Ne samo fajn, idealno je za otroke.user posted image Hodimo tja v različnih terminih in zasedbah (še brez otrok, z 1 otrokom, z dvema) že mnogo let.
V naselju je red in mir. Plaže lahko zbiraš: kamnita, betonska (kot bazen), zaliv z malimi kamenčki (za najmlajše), FKK - vse to v radiju 300m.
V naselju veliko cestic (s praktično nič prometa), potk in stezic za sprehode, vožnjo s kolesi, rolerji, skiroji.
Igrala ob plaži, v parku, in to zelo zanimiva, takšna, malo posebna.
Na recepciji dobiš plin ob katerem koli času, okoli recepcije zastonj brezžični internet, zastonj izposoja knjig (poletna in resna branja, otroške knjige).
Še kaj?
Aha, ogromno sence.
Poleti ful dogodkov (plesi, tudi za otroke, nastopi) na ploščadi ob plaži.

Idealka, skratka, edina pomankljivost (če lahko tako rečem) je to, da so noter sami, ampak res sami Slovenci.user posted image

Aja, zdaj je čez cel otok speljana nova, lepa cesta, tako da imaš do Malega lošinja cca.15 minut z avtom.

Lepo se imejte!user posted image

Ej, dobesedno podpišem vse tole user posted image Nam se zdi naravnost fantastično in komaj čakamo, da gremooooooooooooo user posted image
Do mesteca Nerezine, kjer se da pojesti odličen sladoled in kupiti kakšno malenkost, je 15-20 minut čisto na izi hoje po urejeni poti.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
14.5.2010 7:28:26   
uškinamama
O , hvala, same super informacijeuser posted image , kako pa greste krk-cres-lošinj ali porezine-cres -lošinj? Še tu bi mi prišla prav kakšna informacija.
Špelina - me lahko zs-jaš kdaj greste ? Mogoče poližemo skupaj en sladoled user posted image




_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
14.5.2010 8:00:17   
Volga
Meni je Bučanje taka zasilna varianta morja, je pač prilika, poceni, "naše" je in tako....upam, da od 10. do 20. julija nobene ne srečam. No, itak ne poznam, tako da mi je ravno do Pakistana.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
14.5.2010 8:01:45   
uškinamama
user posted image user posted image user posted image

za crknit

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
14.5.2010 22:45:55   
luka jan
A lahko vprašam kje najdete te app?
Sem malo brskala po netu in našla nič.user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
15.5.2010 11:37:56   
mayci
Ti apartmaji so večinoma v lasti podjetij, ki jih oddajajo najprej svojim zaposlenim. Mi tudi že dvajsetlet hodimo tja, no, zdaj dve leti nismo bili, sicer pa se, ko pridemtja, počutim, kot bi prišla domov.user posted image
Meni je super, upam, da gremo septembra z dojenčkom.user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
15.5.2010 11:57:20   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Ti apartmaji so večinoma v lasti podjetij, ki jih oddajajo najprej svojim zaposlenim. Mi tudi že dvajsetlet hodimo tja, no, zdaj dve leti nismo bili, sicer pa se, ko pridemtja, počutim, kot bi prišla domov.user posted image
Meni je super, upam, da gremo septembra z dojenčkom.user posted image


To torej pomeni, da če hočem tja, moram zamenjat službo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
15.5.2010 15:31:28   
Sibil_
Nam pa ni bilo ne vem kaj, tiste plaže so daleč daleč od lepih, morje je tut kr neki, jaz tja ne grem več. Res pa je, da je senca, pa na ploščadi dogaja, pa blizu do mesta in trampolina :))

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
15.5.2010 21:41:48   
lonja
Nam je bilo tudi super lani, ko smo bili tam. Edina stvar, ki je tudi mene motila,sami Slovenci...   user posted image    

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
29.5.2010 22:13:21   
livia
Lani smo prvič dopustovali na Hrvaškem in to v Nerezinah in gremo letos spet. Nam je bilo zelo všeč. Predvsem za otroke je fajn. Mene Slovenci ne motijo. Tako vsaj otroci lažje vzpostavijo stik, ker se vsi razumejo med sabo. V Italiji morem vedno prevajat. user posted image
Zelo veliko sence, blizu do plaže, lepo za sprehode, urejeno naselje, čisto, zalivček s kamenčki zelo primeren za našo družinico, knjižnica zakon.
In ne, ni treba službe menjat, če hočeš dopustovat tam. Na netu imaš spisek firm, ki imajo tam apartmaje in pokličeš, če imajo še kaj frej. Nam je 2x ratalo dobit. Lani začetek julija, letos drugo polovico avgusta. Imaš pa tudi nekaj privatnih oglasov, samo so po 100€ in več na dan.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
1.6.2010 20:53:58   
malilump
Mi smo bili lani prvič in mi je bilo všeč. Je pa baje težko dobiti, ker je vse zasedeno že aprila. Če se slučajno še kaj najde, je potrebno kontaktirati Počitniško skupnost Krško (07/490-54-50). Je pa kar dolga pot, sploh za nestpne otroke (Val hvalabogu ni tak user posted image )

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
13.6.2010 15:13:03   
špelin@
uškina mama, samo zate user posted image  Ko ravno preizkušam, kako dela wireless v Bučanju user posted image

V glavnem: vreme tu je prekrasno, naselje, morje in plaža tudi, uživamo na polno user posted image  Otroci me podijo z računalnika, ker hočejo igrati igrice, medtem ko čakamo, da mine ta huda pripeka...

Pozdravček v Slovenijo user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
14.6.2010 7:35:04   
uškinamama
iiiiiiii, uživajte kar se dauser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
14.6.2010 10:54:57   
livia
Špelina, a ta wireless vleče samo okoli recepcije ali povsod?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
14.6.2010 20:30:46   
špelin@
livia, en wireless (pod geslom) vleče v okolici recepcije, tale, na katerem sem jaz in ni zakodiran, pa na plažo (antena je v bližini bifeja).

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
26.6.2010 19:21:24   
karmyka
Mi tudi letos prvič julija odrinemo v Nerezine-Bučanje in upam da bo superuser posted image predvsem gremo da se tamale bibe malo pozdravijo ker imajo skoz probleme z temi dihali bronhitisi in bronhiolitisi.user posted image

Me pa zanima ali vzamete zraven v hiško prenosne posteljice za svoje bibe?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
28.6.2010 21:37:54   
Tinnie
Pozdravljeni. Zanima me, če kdo oddaja v najem ali mogoče ve za koga, ki bi oddal stanovanje/apartma ali počitniško hišico (za 3 osebe) v Bučanju-Nerezine za 7 ali 10 dni v avgustu? Firma ali privat.
Če ima kdo kakšno dobro informacijo, naj prosim odgovori v tej temi ali me kontaktira na tinnie92@gmail.com. Hvala že v naprej! :)

Lp

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
29.6.2010 9:44:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: karmyka

Mi tudi letos prvič julija odrinemo v Nerezine-Bučanje in upam da bo superuser posted image predvsem gremo da se tamale bibe malo pozdravijo ker imajo skoz probleme z temi dihali bronhitisi in bronhiolitisi.user posted image

Me pa zanima ali vzamete zraven v hiško prenosne posteljice za svoje bibe?


Nekateri najemodajalci imajo prenosne posteljice že v hiškah in ni treba svoje jemat s sabo. Drugače bi pa mi vzeli svojo s seboj.

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
29.6.2010 9:53:39   
špelin@
Aja, še ena informacija za tiste, ki greste na Lošinj: v Malem Lošinju se odpira Lidl user posted image Mogoče je v teh dneh celo že odprt, prejšnji teden so fajn hiteli s finiširanjem.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
29.6.2010 9:55:08   
uškinamama
hvala, špelin@ , ste se imeli fanj?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
29.6.2010 9:58:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
hvala, špelin@ , ste se imeli fanj?

user posted image
Prvih 8 dni je bilo ves čas med 27 in 30 stopinj C, morje je imelo 25 stopinj. Potem je bil en dan dež in je bil drugi dan še hladen, naprej pa spet sonce in uživancija user posted image


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: LOŠINJ - (NEREZINE) BUČANJE
2.7.2014 14:32:56   
macy
http://www.bolha.com/nepremicnine/stanovanja/tujina/stanovanje-tujina-hrvaska-otok-losinj-bucanje-nerezine-3-5-sobno-6700-m2-oddam-1293916802.html?aclct=1404304072

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?