|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lačna!
16.2.2005 18:13:34   
ZVEZDICA 22
Živjo punce!

mene pa zanima kakšne so kaj vaše izkušnje z suhimi salamami?:):):)
smešno se sliši, ampak mene full skrbi, ker se mi jih tako lušta in si jih ne upam jest, saj eni strašijo, da so neprimerne v nosečnosti!

L.p. vsem!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lačna!
16.2.2005 18:20:46   
NENAJANI
Kupljene salame po mojem lahko!:zmeden:

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lačna!
16.2.2005 18:35:58   
Venera
Jaz sem jih tu in tam jedla. Tiste kupljene, pa je bilo vse ok! Res pa da sem se izogibala domačim!

Po mojem tako preveč kompliciramo z vsem. Če ti paše, pa pojej!:)-:)-:)-:)-
Pa dober tek!:bravo::sloncek:

lp
Venera

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lačna!
16.2.2005 18:38:20   
morskadeklica
Jaz sem jih jedla celo nosečnost, pa še pršut, pa je bilo vedno vse ok. So mi pač pasale:)

lp:nosecka::muca:

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lačna!
16.2.2005 18:41:30   
CIPRESA
Meni najbolj pašejo suhe salame. Najbolje mi je ko si na kruh namažem margarino in na to položim koleščke suhe salame.
Do sedaj mi še niso škodovale in sem v 18t in dokler mi ne bojo si jih bom včasih tudi privoščila.

CIPRESA 18t

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lačna!
16.2.2005 18:43:44   
mika
jaz sem jedla vse razen bifteka. Moja g mi je rekla da naj jem in pijem kar mi paše.

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lačna!
16.2.2005 19:24:06   
Meceno
Jaz pa sploh ne smem jesti nič prekajenega , nit pršuta ne , že od leta 1997 , ker dobim izpuščaje :((:((:((:(( :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:,
pa mi sedaj v :nosecka: takoo diši
Zvezdica , hit si nareži , pa name misli ko boš papala :)

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lačna!
16.2.2005 20:27:42   
hugolina
Oj!
Ej, jest mislim da čim manj komplicirat pa bo. Sej jest tud včasih pomislim kaj pa če to ni dobr itd., ampak je to res že od nekdaj: če ti kaj paše pojej. In tega se tud držim. Mi je pa tud G tko reku tko da...:)
lp:rozica:

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?