|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lasten izdelek na medsebojnem obdarovanju
22.12.2010 10:52:23   
Adelina
Morda bo tukaj več idej. Sin naj bi za medsebojno obdarovanje v 1. razredu prinesel lasten izdelek. Imate kakšno idejo, da bo sošolcem zanimiva. Sama sem pomislila na lonček za pisala-kaj lahko uporabiva in kako okrasiva. Ali pa kaj drugega? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lasten izdelek na medsebojnem obdarovanju
22.12.2010 11:31:02   
ribica.
eno lepo steklenično naj pobarva z barvami za steklo. mogoče če imaš kakšno manjšo desko za rezanje da ne rabiš nujno, lahko to prebarva, nariše, napiše lepe želje, prilepi ogledalce. Lahko tudi v kakšni art trgovini kupiš manjšo leseno škatlico in jo pobarva, da not kamenčke, školjkice in je lahko za kaken nakit.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lasten izdelek na medsebojnem obdarovanju
22.12.2010 12:06:03   
vesna_b
lonček lahko izdelaš iz kake fimo mase, ali pa kak manjši steklen kozarec (od marmelade) pobarvaš z barvami za steklo ali oblečeš v blago (z lepilom), pa imaš lonček za svinčnike

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lasten izdelek na medsebojnem obdarovanju
22.12.2010 22:24:11   
honey
Za lonček za svinčnike lahko uporabiš tudi prazno konzervo - jaz sem recimo uporabila tako od vloženih šampijonov - ozko in visoko. Potem sem jo pa enostavno "oblekla" v blago (razstrigla sem staro mikico), za obraz sem uporabila trikotnik filca, nalepila gor na sprednjo stran očke, ki se premikajo, ušesa, brke, nosek in jeziček, zadaj pa spletla kitko za rep in je prišla ven miška user posted image Enostavno, hitro in unikatno user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?